Komentāri
25 miljoni dolāru – tik liela atlīdzība izsludināta par “Islāma valsts” līderi

ASV izsludina 25 miljonu dolāru atlīdzību par ”Islāma valsts” līderi Abu Bakru al Bagdadi.

Šādu naudu gatavas maksāt Amerikas Savienotās Valstis par informāciju, kas palīdzēs atrast teroristu grupējuma “Islāma valsts” līderi. Iepriekš izsludinātā atlīdzība bija desmit miljoni dolāru, bet ASV Valsts Departaments nolēma to palielināt, ņemot vērā, ka teroristu līdera radītie draudi ir palielinājušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Al Bagdadi vadītā Islāma valsts atbildīga par tūkstošiem iedzīvotāju nāvi Tuvajos Austrumus un par teroraktiem Rietumos, kā arī ķīmiskajiem uzbrukumiem Irākā un Sīrijā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl