Komentāri
2050. gadā pasaules iedzīvotāju skaits būs sasniedzis 9,8 miljardus
Foto: EPA / LETA

Kamēr Latvijā nevaram lepoties ar demogrāfijas rādītājiem – tikmēr jaunākais ANO ziņojums liecina, ka pasaules iedzīvotāju skaits tuvāko 30 gadu laikā pieaugs par 2,2 miljardiem.

Turpinoties šādam pieauguma tempam, pasaules iedzīvotāju skaits 2030. gadā sasniegs jau 8,6 miljardus, bet 2050. jau 9,8 miljardus iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Indija ar 1,3 miljardiem iedzīvotāju pašlaik ir otra visvairāk apdzīvotā pasaules valsts, bet līdz 2024. gadam tā apsteigs Ķīnu, kurā tagad ir 1,4 miljardi iedzīvotāju. Nigērija līdz 2050. gadam apsteigs ASV, kļūstot par trešo visvairāk apdzīvoto pasaules valsti. Šobrīd pasaulē dzīvo 7,6 miljardi cilvēku.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl