200 ieslodzītie izbēg no cietuma Brazīlijā

Komentāri
200 ieslodzītie izbēg no cietuma Brazīlijā
LETA

Sestdien publiskotajā video redzama masveida bēgšana no cietuma Brazīlijā. Kopumā aizlaidušies 200 ieslodzītie. Pati bēgšana notika notika ceturtdien.

Masveida izlaušanās sākās, ieslodzītajiem izraisot ugunsgrēku. Tas radīja vispārēju haosu un lielam skaitam ieslodzīto izdevās pārvarēt četrus metrus augsto žogu. Viņi metās bēgt pa tuvumā esošajām cukurniedru plantācijām.

Policija ir paziņojusi, ka aptuveni pusi no aizbēgušajiem izdevās notvert, bet pārējie ir uz brīvām kājām.

Brazīlijā, ko cilvēktiesību organizācijas kritizē par nepiemērotiem apstākļiem cietumos, bieži notiek ieslodzīto sacelšanās un bēgšana.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl