Saspringta situācija uz Serbijas-Ungārijas robežas. Tur -20 grādu salā zem klajas debess mitinās aptuveni divi tūkstoši bēgļu, galvenokārt no Afganistānas, Sīrijas un Irākas.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • SO.

  SO.

  Cilvēciski var saprast to traģiku, bet jaunie virieši, kas visbiežāk tur redzami,taču zina, ka ziemeļos ir auksts, bet vini pie tā nav pieraduši,savas dzimtenes aizstāvēšana ari sveša lieta,pieprasīt kaut ko mums it kā nav pieņemts.Par komentāriem runājot-mūsu cietumos sēž gan zagli, gan izvarotāji, un viņi nav bēgļi, bet mūsu pašu bāleliņi,nedrīkst visus mest pār vienu kārti.
 • Kainšvainlībtdihs

  Kainšvainlībtdihs

  "Tas ir mūsu pieprasījums"? Kādā sakarā viņi vispār drīkst ko pieprasīt? Viņi var kaut ko lūgt, bet ne jau pieprasīt.
 • Mazgadìgais

  Mazgadìgais

  Tie vēžie jau stradāt nav raduši viniem damas visu dara vini tik tur omegle citiem rada ka onane doma ka viniem te zelta dzive bus ha.
 • Pasaule

  Pasaule

  Lai tie bēgļi tik mirst nost no sala. Es zinu, ka to ko es tikko teicu ir necilvēciski, bet bez viņiem ir labāk visiem. Viņi visi nav slikti, bet vienalga. Nebūs teroristi, zādzības, izvarošana utt. Pasaule jau tā ir pakaļā. Mēs jau vairs pašai Latvijas Saemai un Prezidentam nevaram uzticēt, viss ir meli un meli kuriem mēs viegli ticam, viss ir mūsu rokās lai visu mainītu un aizsargātu sevi. Amerika.....tur dzīvo labi cilvēki un tiešām arī godīgi, bet Pentagons un Baltais Nams ir tie, kas gatavi darīt jebko lai būtu "Labākie". Tas pats arī pie mums LV. Nav brīnums ka tagad daudz kļūdas cilvēki taisa. Nebija ko bļeģ Merkelai laist tos imigrantus Vācijā. Nebūtu pišanās ne tur, ne Francijā un nebūtu jau tik daudz dzīvību nošautu un notriektu cilvēku EU.....Bet UK pati sevi sapisa ar savu Brexit, tākā tā nav mūsu problēma. :) Es pateicu visu savu, domāju, ka arī ir tādi kas tāpat domā.
 • dullais pastnieks

  dullais pastnieks

  Viņiem vajadzētu pateikt, ka Eiropā visu laiku ir tik auksts.
 • Matīss
 • Bububu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!