1,5 miljardi! Kāds cilvēks ASV laimējis lielāko laimestu cilvēces vēsturē

Komentāri
1,5 miljardi! Kāds cilvēks ASV laimējis lielāko laimestu cilvēces vēsturē
Foto: Scanpix

Pagājušajā naktī noslēgusies loterijas Powerball izloze, kurā iegūts lielākais laimests ASV vēsturē – 1,5 miljardi dolāru!

Loteriju asociācija paziņojusi, ka Kalifornijā pārdota viena biļete, kurai sakrita visi seši laimīgie cipari. Minētā ziņa izraisījusi milzu ažiotāžu un 7-eleven kioskā, kur iegādāta laimīgā loterijas biļete pulcējušies cilvēku pūļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaut arī nav zināms, vai tas tiešām ir laimīgais ieguvējs, kāds vīrietis sociālajā tīklā Twitter publiskojis fotogrāfiju, kurā tur rokās laimīgo loterijas biļeti un sola dalīties ar saviem sekotājiem.

Atgādinām, ka laimētājs varēs izvēlēties – vai saņemt tūlītēju 930 miljonu ASV dolāru izmaksu vai 1,5 miljardu izmaksu pa daļām 29 gadu laikā, tādējādi samazinot nodokli, kas jāsamaksā pie tūlītējas naudas izņemšanas. Loterijas rīkotāji pārdevuši miljoniem biļešu un arī ienākumi mērāmi miljonos dolāru.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl