Komentāri
12 Latvijas valstspiederīgie lūguši vēstniecībai palīdzību gadsimta vētras “Irmas” dēļ
Reuters/LETA

Saistībā ar viesuļvētru “Irma” no Latvijas valstspiederīgajiem līdz šim saņemti 12 palīdzības lūgumi, telefonintervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja Latvijas vēstnieks ASV Andris Teikmanis.

Pārsvarā tika lūgts palīdzēt saistībā ar atceltajiem avioreisiem vai vēlmi pamest reģionu ātrāk nekā paredzēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visiem šiem cilvēkiem ir palīdzēts, tostarp sniegta palīdzība naudas atgūšanā par neizmantotajām aviobiļetēm, pauda Teikmanis.

Tāpat arī saņemti jautājumi par patversmju atrašanās vietām. Tāpat vēstniecībai zvanījuši cilvēki, kas norūpējušies par saviem radiem Floridā.

“Amerika ir aizvadījusi un turpina aizvadīt ļoti satraucošu dienu, kaut arī vētras stiprums ir mazinājies [..]. Pastāv ļoti nopietns risks, ka daudzās vietās varētu sākties plūdi, kas varētu būt metru vai pusotra metra augstumā,” sacīja vēstnieks.

“Katrā ziņā mēs tiešām cenšamies palīdzēt cilvēkiem ar informāciju – informāciju par patversmēm un padomiem, kā jārīkojas,” atzīmēja Teikmanis.

Ārlietu ministrija aicina visus Latvijas valstspiederīgos, ja tie atrodas vētras skartajās teritorijās un ir nepieciešama palīdzība, nekavējoties sazināties ar Latvijas vēstniecību ASV pa tālruni +1 202 328 2881 vai zvanīt uz Konsulārā departamenta tālruni ārkārtas situācijām Rīgā – +371 26 33 77 11, vai rakstot uz “palidziba@mfa.gov.lv”.

Jau vēstīts, ka pēc lielu postījumu nodarīšanas Karību jūras salās viesuļvētra “Irma” Floridā izraisījusi plūdus, atstājusi bez elektroapgādes vairāk nekā pusotru miljonu klientu, un miljoniem cilvēku evakuējušies. Rīkojums evakuēties dots sešiem miljoniem jeb apmēram trešdaļai Floridas iedzīvotāju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl