Komentāri
116 gadus veca amerikāniete nomirst dažas dienas pēc kļūšanas par vecāko cilvēku pasaulē
Foto: LETA

116 gadus vecā amerikāniete Ģertrūde Vīvere aizgājusi mūžībā tikai dažas dienas pēc tam, kad tika atzīta par vecāko cilvēku pasaulē.
Viņa nomira pirmdien no plaušu karsoņa izraisītām komplikācijām, norāda ASV mediji.

Vīvere tika atzīta par vecāko cilvēku pasaulē 1.aprīlī, kad mūžībā aizgāja 117 gadus vecā japāniete Misao Okava. Vīverei 4.jūlijā būtu apritējuši 117 gadi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Silverokas Veselības aprūpes un rehabilitācijas centrs sacīja, ka tā iemītniece Vīvere esot apzinājusies savu īpašo statusu. “Viņa zināja, ka ir vecākais cilvēks pasaulē, un viņai šis nosaukums ļoti patika. Viņa priecājās par katru telefona zvanu, vēstuli un komentāru. Mēs visu viņai nolasījām priekšā,” atklāja centra administratore Keitija Lenglija.

Vīvere dzimusi 1898.gadā zemkopju ģimenē. Viņa bija jaunākā no sešiem bērniem.

Vīvere senākā intervijā Arkanzasas laikrakstam izteikusies, ka viņas ilgā mūža noslēpums esot “laba izturēšanās pret apkārtējiem”.
Vīvere bija četru bērnu māte. Viņas vienīgajam atlikušajam dēlam otrdien aprit 94 gadi.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl