112 gadu vecumā miris pasaulē vecākais vīrietis

Komentāri

112 gadu vecumā Japānas pilsētā Nagojā šodien miris pasaulē vecākais vīrietis Jasaturo Koide.

Koide piedzima Tokijas prefektūrā Japānā dažus mēnešus pirms brāļi Raiti ASV pirmo reizi cilvēces vēsturē pacēlās gaisā lidmašīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms došanās pensijā viņš strādāja par drēbnieku, bet par sava ilgā mūža noslēpumu Koide uzskatīja dzīvošanu ar prieku un izvairīšanos no cigaretēm un alkohola.

Ilgdzīvotāja nāves cēlonis bija sirdslēkme un pneimonija. Tagad par pasaulē vecāko vīrieti kļuvis kāds cits japānis, kurš šobrīd ir 111 gadus vecs. Jāpiebilst, ka pasaulē vecākais cilvēks joprojām ir 116 ar pusi gadus vecā amerikāniete Suzanna Džonsa, kura piedzimusi vēl 1899. gada vasarā gadsimtā Alabamas štatā.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl