Komentāri
1.septembrs bruņota konflikta plosītajā Ukrainas austrumdaļā
FOTO: SCANPIX

Pirmais septembris šodien, 1.septembrī ievada jaunu skolas gadu arī bruņota konflikta plosītajā Ukrainas austrumdaļā. Tērpti skolēnu formās un ukraiņu tautas tērpos, Mariupoles 66.vidusskolas audzēkņi šorīt ieradās skolā, lai piedalītos svinīgajos pasākumos par godu jauna mācību gada sākumam.

Pie viņu formām piespraustās lentītes Ukrainas karoga krāsās, kas liecināja par atbalstu valdībai Kijevā, atgādināja par asiņaino konfliktu, kas šobrīd pārņēmis Ukrainas austrumdaļu un bīstami pietuvojies Mariupolei. Visasāk politisko situāciju izjūt vecāko klašu audzēkņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skolēni atzīst, ka politiskā situācija valstī ir atstājusi diezgan lielu iespaidu. ‘’Vispirms – uz mūsu emocionālo stāvokli – mēs nezinām kas ar mums notiks rīt. Tāpēc ir grūti veidot kaut kādus nākotnes plānus.’’

Tomēr šobrīd nekas neliecina, ka situācija varētu stabilizēties. Mariupole, kas ir lielākā ostas pilsēta Azovas jūras piekrastē, atrodas pa vidu starp Krieviju un Krimu un ir nākamā lielā pilsēta aiz Novoazovskas, kas jau kritusi prokrievisko separātistu kontrolē.

Mariupoles atdošana būtu smags trieciens Ukrainas valdībai, jo tiek uzskatīts, ka separātistu kaujinieki ar Maskavas atbalstu cenšas izveidot sauszemes koridoru starp Krieviju un Krimu, kas ļautu viņiem pārņemt kontroli arī pār Azovas jūru, vienlaikus izveidojot savienojumu ar separātistu bastioniem Doņeckā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl