Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. augusts

Melānija, Imanta

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien vari iedzīvoties jaunos pienākumos – gan profesionālos, gan personīgos. Nekurni, jo tas ir vieglākais un patīkamākais ceļš uz personīgo vai profesionālo atzinību un arī paaugstinājumu amatā.

Horoskops vērsim

Šodien nav tā piemērotākā diena, lai nodotos garām apcerēm vai kalkulācijām par kādu risināmu jautājumu. Enerģētiska rīcība nodrošinās iespēju uzsākt kādu ilgtermiņa biznesa sadarbību.

Horoskops dvīņiem

Šodien esi pieejams un demokrātisks, nav īstais laiks dižoties ar savu autoritāti. Strādājot pie kāda nopietna uzdevuma saplāno savas darbības un tikai tad sāc deleģēt pienākumus citiem.

Horoskops vēzim

Tavs šīs dienas uzdevums vai plāns tiešām piedzīvos skaistu sākumu un labu ceļavēju. Vienu otru šķērsli gan nāksies pārvarēt, bet spēsi to izdarīt ātri un dosies tālāk, atpakaļ neskatoties.

Horoskops lauvai

Aktivitāti un patīkamo šodien izdosies savienot. Itin labi izdosies plāni vai projekti, ja tie ir saistīti ar sportu, tūrismu un tirdzniecību. Ja neko tādu neesi iecerējis, dodies uz randiņu vai uzņem viesus.

Horoskops jaunavai

Patīkamas pārmaiņas ir sasniegušās arī tavu ģimenes ligzdiņu. Attiecības ar dzīvesbiedru vai vecākiem kļūs patiesākas un sirsnīgākas. Atļaujies pajokot gan par savām gan mājinieku ķibelēm.

Horoskops svariem

Ja nevēlies pārāk zīmēties kādā pasākumā vai ar darbu saistītā saietā, paliec ēnā, bet saglabā visu redzošas un dzirdošas acis un ausis. Savus nodomus un vēlmes realizēsi ar citu cilvēku rokām.

Horoskops skorpionam

Neesi pārāk bargs un nosodošs un saņemsi cilvēku lielo paldies. Ja neilgojies pēc kāda pateicības, tad vismaz apzinies, ka nodomus šobrīd vienatnē neizdosies realizēt un tā vai citādi nāksies meklēt kādu kompanjonu.

Horoskops strēlniekam

Jo spēcīgāka būs tava vēlme kaut ko izdarīt vai novest līdz galam, jo sāpīgāk uztversi visus šķēršļus un ierobežojumus, kuri stāsies tavā ceļā. Padomā kā apmānīt savu lielo degsmi.

Horoskops mežāzim

Kāds fantastisks pasākums tavā virsvadībā var aizkavēties dēļ citu cilvēku vienaldzības vai spītības. Tev jāatrod pareizās pogas, uz kurām uzspiest, lai pārliecinātu kolēģus vai draugus neboikotēt notiekošo.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālās un personīgās attiecības netiks dibinātas lēnīgās un izjustās sarunās, bet gan košās un neaizmirstamās tikšanās etīdēs. Nemierīgā enerģētika tevi patīkami satrauks.

Horoskops zivīm

Šodien tevi var nomākt kādi materiālas vai finansiālas dabas ierobežojumi, no kuriem nevarēsi izbēgt un nāksies sakārtot šos jautājumus saskaņā ar prasīto vai likumīgo.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ārvalstīs

Piketos Maskavā pieprasa godīgas vēlēšanas

Piketos Maskavā pieprasa godīgas vēlēšanas 1

Krievijas galvaspilsētā Maskavā sestdien notiek vairāki individuālie piketi, pieprasot godīgas vēlēšanas un protestējot pret politiskajām represijām, vēsta radio “Eho Moskvi”.

Igaunijas šaubu dēļ var aizķerties zemūdens tuneļa būvniecība no Tallinas uz Helsinkiem

Igaunijas šaubu dēļ var aizķerties zemūdens tuneļa būvniecība no Tallinas uz Helsinkiem 2

Igaunijas valdība nobremzējusi plānus par pasaulē garākā zemūdens dzelzceļa tuneļa būvniecību starp Tallinu un Helsinkiem. Simts kilometrus garo savienojumu privātie uzņēmēji bija iecerējuši pabeigt aptuveni tajā pašā laikā, kad tiks atklāta “Rail Baltica” dzelzceļa līnija. Šopavasar projektam tika piesaistīts Ķīnas investors, taču mūsu ziemeļu kaimiņi sākuši šaubīties, vai tas ir prātīgi.

Tramps interesējas par pasaules lielākās salas iegādi

Tramps interesējas par pasaules lielākās salas iegādi

ASV prezidenta Donalda Trampa interese par iespējām nopirkt Dānijai piederošo Grenlandi, par ko nule kā, atsaucoties uz saviem avotiem, vēstīja laikraksts “Wall Street Journal”, Dānijas politiķu vidū izsaukusi smīnus un skepsi.

"Neviens neredz kaulaino ķermeni un asaras acīs!" Ceļ trauksmi par ziloņu izmantošanu budistu festivālā Šrilankā

"Neviens neredz kaulaino ķermeni un asaras acīs!" Ceļ trauksmi par ziloņu izmantošanu budistu festivālā Šrilankā 7

Pasaules uzmanību piesaistījuši fonda “Glābiet ziloņus” izplatīti fotoattēli, kuros redzams novājināts zilonis, kurš spiests uzstāties budistu ikgadējā festivālā Šrilankā. Līdz ar attēlu straujo izplatību dzīvnieku aizstāvji aicina tūristus Šrilankā neapmeklēt izklaides pasākumus, kuros tiek izmantoti ziloņi, vēsta “CNN”.

Grieķijas salā turpina plosīties plašs ugunsgrēks

Grieķijas salā turpina plosīties plašs ugunsgrēks

Grieķijas Evijas salā, kas atrodas Egejas jūrā, trešdien turpina plosīties plašs ugunsgrēks, kura dēļ evakuēti cilvēki no četriem ciematiem, un varasiestādes cīņā ar liesmām lūgušas palīdzību citām Eiropas valstīm.

Krievijā pēc kodolnegadījuma liek evakuēt ciemu

Krievijā pēc kodolnegadījuma liek evakuēt ciemu 4

Krievijas varasiestādes otrdien, 13. augustā, paziņoja par Nenoksas ciema evakuāciju, kas atrodas vistuvāk militārā poligonā valsts ziemeļos notikušā kodolnegadījuma vietai, un tas vedina uz domām, ka situācija var būt bīstamāka, nekā sākotnēji ziņots, vēstīja ASV laikraksts “New York Times”.

Slavenais operdziedātājs Plasido Domingo iesaistīts seksa skandālā

Slavenais operdziedātājs Plasido Domingo iesaistīts seksa skandālā 1

Seksa skandāls skāris arī pasaulslaveno operdziedoni Plasido Domingo. Kopumā deviņas sievietes žurnālistiem apgalvo, ka apmaiņā pret karjeras izaugsmi Domingo prasījis seksuāla rakstura pakalpojumus, turklāt to darījis ilgstoši vairākas desmitgades. Domingo gan pārmetumus noraida un uzskata, ka visas viņa attiecības bijušas abpusēji gribētas.

Sākta Parīzes Dievmātes katedrāles apkārtnes tīrīšana

Sākta Parīzes Dievmātes katedrāles apkārtnes tīrīšana

Otrdienas rītā ap Parīzes centrā esošo, aprīlī postošajā ugunsgrēkā cietušo Dievmātes katedrāli apjozts žogs, lai tīrītu asfaltu no toksiskā svina. Pēc vairāku nedēļu ilga nolieguma tā klātbūtni apkārtnē atbildīgās iestādes tomēr atzinušas.

Sidnejas centrā uzbrucējs ar nazi sadur sievieti

Sidnejas centrā uzbrucējs ar nazi sadur sievieti

Austrālijas policija otrdien, 13. augustā, Sidnejas centrā aizturējusi vīrieti, kurš ar nazi sadūris sievieti un dzinies pakaļ vairākiem citiem cilvēkiem, līdz apkārtējie viņu nogāzuši zemē un savaldījuši.

Ārpolitikas eksperts: Protestos Krievijā kritiskā masa vēl nav sasniegta; valdošais režīms visam ļoti seko līdzi

Ārpolitikas eksperts: Protestos Krievijā kritiskā masa vēl nav sasniegta; valdošais režīms visam ļoti seko līdzi

Ņemot vērā, kādas akcijas tiek veiktas no Krievijas valdības puses, lai ierobežotu protestētāju skaitu, pēdējā demonstrācijā Maskavā novērotais liek secināt, ka 60 000 ir diezgan ievērojams rādītājs, tā nesen notikušo protestu Krievijas galvaspilsētā intervijā “900 sekundes” komentēja Latvijas Ārpolitikas institūta direktora vietnieks Kārlis Bukovskis.