Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 25. maijs

Anšlavs, Junora

Horoskops aunam

Romantisko sapņu jomā esi aktīvs neprātīgo un kvēlo vēlmju plānošanā un vizualizēšanā. Jādodas uz kādu klubiņu un jāļaujas mūzikas un dejas valdzinājumam, šovakar bez pārāk nopietniem nolūkiem.

Horoskops vērsim

Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc zīmēm, kuras skicēs Tavu nezināmo nākotni. Tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un reālās pasaules robežas.

Horoskops dvīņiem

Ārēji jau viss būs jauki, tikai tu nez kāpēc sajutīsies apstākļu gūstā. Tātad būsi grūtsirdīgs. Vienīgā labā recepte – neskatoties neklausoties, ko citi teiks, šodien izvēlies darīt to, ko pašam visvairāk gribās.

Horoskops vēzim

Norobežošanās no pasaules kņadas jau ir pagātne, šodien atkal gribēsi redzēt cilvēkus sev līdzās, dalīties sajūtās un pārdomās. Ja nevēlies piedalīties korporatīvos pasākumos, vari ražīgi pastrādāt pie kāda radoša projekta.

Horoskops lauvai

Šodien nāksies pildīt uzņēmuma vai organizācijas uzliktos pienākumus. Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad centies tās noorganizēt pirmajā dienas pusē, jo pēcpusdienā vēlamo rezultātu tikšanās nedāvās.

Horoskops jaunavai

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām garīgām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Horoskops svariem

Šodienai ir labā ziņa – būtiski sakārtosies attiecības ar priekšnieku. Tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi pārcilāt notikušā nianses. Pieņem, ka tas ir bijis labākais risinājums un netērē savu emociju enerģiju.

Horoskops skorpionam

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir limitētas, iespējams, tu rosies pārāk mazā teritorijā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev neizdevīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Kāds sen aizmirsts vaļasprieks varētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli un asinsriti.

Horoskops mežāzim

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops ūdensvīram

Šodien salutēs tavas radošās enerģijas un dienu uzsāksi ar vienu principiālu uzstādījumu – ļauties piedzīvojumam un avantūrai. Loģiskais racionālisms šodien netiek pie vārda.

Horoskops zivīm

Atliec ņemšanos ap saimnieciskajiem mājas jautājumiem, lai varētu baudīt perfektu vakaru izcilā kompānijā. Ja nevēlies ne jezgu, ne kompāniju - parūpējies par savu labsajūtu citā tev pieņemamā veidā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ārvalstīs

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Itālijā topošā valdība raisa satraukumu Eiropas Savienībā

Itālijā topošā valdība raisa satraukumu Eiropas Savienībā

Pēc trīs mēnešu ilgām diskusijām pielikts punkts politiskajai krīzei Itālijā. Valsts prezidents Serdžio Matarella uzticējis populistiskās Pieczvaigžņu kustības un labējās Līgas izvirzītajam premjerministra amata kandidātam Džuzepem Kontem veidot jauno valdību.

Jūlija Skripaļa cer atgriezties Krievijā

Jūlija Skripaļa cer atgriezties Krievijā 1

Uzbrukumu ar nervus paralizējošu vielu Lielbritānijā pārcietusī bijušā Krievijas dubultaģenta Sergeja Skripaļa meita Jūlija ziņu aģentūrai “Reuters” apliecināja, ka tālākā perspektīvā gribētu atgriezties Krievijā, neraugoties uz notikušo saindēšanu.

Zakerbergs sola EP deputātiem izmaiņas "Facebook"

Zakerbergs sola EP deputātiem izmaiņas "Facebook"

Sociālā tīkla “Facebook” vadītājs Marks Zakerbergs, tiekoties ar Eiropas Parlamenta (EP) deputātiem, atvainojies par kļūdām, ko viņa uzņēmums pieļāvis saistībā ar datu drošību, un paudis apņēmību veikt izmaiņas sociālajā tīklā.

Zviedrijā izplatīs informatīvu brošūru, lai sagatavotu iedzīvotājus iespējamam militāram konfliktam

Zviedrijā izplatīs informatīvu brošūru, lai sagatavotu iedzīvotājus iespējamam militāram konfliktam

Saglabājoties spriedzei Rietumvalstu un Krievijas attiecībās, zviedri uzskata, ka viņiem jābūt gataviem arī ļaunākajam. Zviedrijas valdība izstrādājusi informatīvu brošūru, lai iedzīvotājus informētu par rīcību kara, terorakta vai dabas katastrofas gadījumā. Jau tuvākajā laikā šo izdevumu paredzēts nosūtīt teju pieciem miljoniem zviedru mājsaimniecību.

No Vācijas uz Sīriju un Irāku devies vairāk nekā 1000 džihādistu

No Vācijas uz Sīriju un Irāku devies vairāk nekā 1000 džihādistu

Vācijas valdībai ir zināms par vairāk nekā 1000 džihādistu, kas no Vācijas devušies Sīrijas un Irākas virzienā, lai sniegtu atbalstu teroristu grupējumiem, teikts Vācijas valdības atbildē partijas “Die Linke” (“Kreisie”) parlamenta frakcijai, svētdien vēsta mediju grupas “Funke” izdevumi. Vairāk nekā pusei aizbraukušo ir Vācijas pilsonība.