Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 17. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Horoskops aunam

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops vērsim

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops dvīņiem

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vēzim

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops lauvai

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops jaunavai

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops svariem

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops skorpionam

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

Horoskops strēlniekam

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops mežāzim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops ūdensvīram

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops zivīm

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ārvalstīs

Unikāls dzēriens! Spānijas vīndari radījuši zilu vīnu

Unikāls dzēriens! Spānijas vīndari radījuši zilu vīnu 51

Ambiciozi spāņu vīndari apņēmušies pierādīt, ka vīns var būt arī zilā krāsā. Neparastais dzēriens ir pilnīgi dabīgs, radīts tikai no vīnogām, un ilgstošos eksperimentos ir izdevies panākt tā īpatnējo krāsu. Dzēriena zilā krāsa saskaņā ar Eiropas likumiem to neļauj saukt par vīnu, taču dzēriena ražotāju ambīcijas tas nav mazinājis.

Spānijas valdība pieprasa Katalonijai paskaidrojumus

Spānijas valdība pieprasa Katalonijai paskaidrojumus

Spāniju atkal pārņēmusi neskaidrības atmosfēra pēc tam, kad premjerministrs Mariano Rahojs devis konkrētu mājienu par konstitūcijā rezervēto tiesību īstenošanu, kas ļauj viņam izbeigt līdzšinējo Katalonijas politiskās autonomijas statusu un pilnībā pārņemt reģiona kontroli. Šāds solis sperts pēc valdības ārkārtas sēdes, kurā tika spriests par reakciju uz Katalonijas separātistu vakar vakarā deklarēto neatkarību no Spānijas.

Katalonija negaidīti “iesaldē” neatkarības pasludināšanu

Katalonija negaidīti "iesaldē" neatkarības pasludināšanu

Šodienas centrālā ziņa visā pasaulē ir Katalonijas lēmums attiecībā uz neatkarības pasludināšanu. Reģiona līderis paziņojis, ka Katalonijai ir jāpasludina neatkarība, tomēr šis solis jāatliek, lai sekmētu dialogu ar Madrides valdību.

Krievija draud vērsties pret ASV medijiem

Krievija draud vērsties pret ASV medijiem

Tikmēr saasinās attiecības ASV un Krievijas starpā. Reaģējot uz Krievijas mediju darbības ierobežošanu Amerikas Savienotajās Valstīs, Krievija draud vēsties pret ASV medijiem.