Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 20. maijs

Venta, Salvis, Selva

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Neatkarības sajūta, ko gribēsi noķert, liks justies nedaudz vainīgam darba devēju un kolēģu priekšā. Padomā, vai visas savus ceļus un plānus vajag atklāt, kā kārtis uzvarētā spēlē.

Horoskops vērsim

Partnerattiecību virzītājspēks būs skaidra valoda un dabīga cilvēcīga vēlme pēc neuzspēlēta reālisma. Jaunās simpātijas varētu tevi īpaši iedvesmot, ja būs kopēja saimnieciskās darbības platforma.

Horoskops dvīņiem

Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuri bieži paliek ārpus tavas uzmanības zonas. Varbūt ir pienācis laiks likt lietā uzkrāto pieredzi un mainīt pierastās eksistences nosacījumus un limitus.

Horoskops vēzim

Darba un biznesa frontē rokas niezēs ātrāk ķerties pie saplānotajām lietām. Tevi uzlādēs atrašanās cilvēkos, komunikācija un iespēja paspīdēt ar labiem jokiem un nereālām idejām.

Horoskops lauvai

Šodien uzņemies rūpes nevis paša ambīciju apmierināšanai, bet lai nolīdzinātu kādu senu pāridarījumu pret saviem kolēģiem un sabiedrotajiem. Ja tava rīcība būs balstīta izdzīvotā pieredzē, izdosies panākt izlīgumu.

Horoskops jaunavai

Visas svarīgās sarunas un tikšanās plāno uz dienas pirmo pusi, kad tavs prāts spēs apstrādāt informāciju racionāli un abstrakti. Šodien lieti noderēs prasme objektīvi novērtēt attiecības visās iespējamajās dzīves frontēs.

Horoskops svariem

Apzinīgi un atbildīgi sagatavojies jebkuram darbam un iedegsies zaļā gaisma tavā ceļā. Nebaidies iet lielākās pretestības ceļu. Iespējams, tas nebūs patīkamākais un taisnākais ceļš.

Horoskops skorpionam

Izmanto radušos situāciju, lai parādītu savas personības unikālo un neaizvietojamo dabu. Ja pārāk aizrausies ar savu ideju un projektu glorificēšanu, vari sapīties savu ilūziju valgos.

Horoskops strēlniekam

Sakari var izrādīties ļoti noderīgi tieši šodien. Izmanto savu plašo informatoru, ziņotāju un vienkārši noderīgu cilvēku loku, lai panāktu to, kas nav izdarāms ejot oficiālo un likumīgo ceļu.

Horoskops mežāzim

Šodien virzītājspēks būs godīgums un dabīga cilvēcīga vēlme pēc skaidrības un atklātības. Nesamierinies ar mazumiņu, bet izrādi lielāku interesi par unikālām iespējām.

Horoskops ūdensvīram

Lielu pirkumu veikšanai vai svarīgu investīciju uzsākšanai atmet ar roku. Šodien veiksies darījumi, kur noteicošais būs tava ilgi un grūti krātā pieredz un arī sakari noderēs.

Horoskops zivīm

Notikumi, kuros nāksies ņemt dalību, neļaus tos ietekmēt, bet tie ietekmēs tevi. Savas personības spilgtākās un varošākās šķautnes varēsi eksponēt tikai īpaši piepūloties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ārvalstīs

Skandāls Austrijā: vicekanclers atkāpjas pēc nopludināta video, kurā redzams, kā viņš mēģina pārdot politisku ietekmi

Skandāls Austrijā: vicekanclers atkāpjas pēc nopludināta video, kurā redzams, kā viņš mēģina pārdot politisku ietekmi

Milzu skandāls šajās dienās satricinājis Austriju. Tur radikāli labējās Brīvības partijas vadītājs, Austrijas vicekanclers Heincs Kristiāns Štrahe kritis par upuri žurnālistu izmeklēšanai. Žurnāliste izlikās par krievu oligarha radinieci; piedāvāja nelegāli finansēt Brīvības partiju un Štrahe labprāt tam piekrita. Viņš paziņojis par atkāpšanos no amata.

"Melno kreditoru" shēmās Krievijā darbojušies Latvijas pilsoņi

"Melno kreditoru" shēmās Krievijā darbojušies Latvijas pilsoņi 1

Krievijas galvaspilsētā Maskavā un tās tuvākajā apkārtnē vairākus gadus darbojušās finanšu organizācijas, tā dēvētie melnie kreditori, kas viltus ceļā ieguvušas kredītu ņēmēju dzīvokļus, un vienā no aktīvākajām šādām organizācijām vadībā atradušies Latvijas pilsoņi, piektdien vēsta tīmekļa portāls “Meduza”.

Korbins: "Brexit" sarunas ar torijiem ir sevi izsmēlušas

Korbins: "Brexit" sarunas ar torijiem ir sevi izsmēlušas

Sarunas par izeju no “Brexit” strupceļa starp Lielbritānijas premjerministres Terēzas Mejas vadītajiem konservatīvajiem un opozīcijā esošajiem leiboristiem ir sevi izsmēlušas, piektdien paziņojis leiboristu līderis Džeremijs Korbins.

Pēc Putina izteikumiem aptur baznīcas būvniecību

Pēc Putina izteikumiem aptur baznīcas būvniecību 2

Krievijā uzmanības centrā nonākuši protesti pret dievnama celtniecības plāniem Jekaterinburgā. Pēc vairāku dienu protestiem, brīžiem – pat vardarbīgiem, pilsētas vadība apturēja pareizticīgo baznīcas būvniecības projektu.

EK prezidenta amata kandidāti piedalās pēdējās debatēs

EK prezidenta amata kandidāti piedalās pēdējās debatēs

Līdz Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām atlikušas mazāk kā divas nedēļas, un pēdējās televīzijas pārraidītajās debatēs trešdienas vakarā iesaistījās EP ietekmīgo partiju kandidāti, kuri cer pārņemt Eiropas Komisijas (EK) vadītāja amatu no Žana Kloda Junkera.

ASV izsludina ārkārtas stāvokli kiberdrošības jomā

ASV izsludina ārkārtas stāvokli kiberdrošības jomā 1

Amerikas Savienotās Valstis ceļ trauksmi par valsts informācijas sistēmu kiberdrošību. Prezidents Donalds Tramps parakstījis rīkojumu, nosakot nacionālu ārkārtas stāvokli un liedzot pašmāju uzņēmumiem lietot ārvalstu telekomunikāciju pakalpojumus, kas tiek uzskatīti par nedrošiem.

Kibernoziedzniekiem no Krievijas esot izdevies ielauzties divu ASV Floridas štata apgabalu vēlēšanu sistēmās

Kibernoziedzniekiem no Krievijas esot izdevies ielauzties divu ASV Floridas štata apgabalu vēlēšanu sistēmās 2

Kibernoziedzniekiem no Krievijas tomēr 2016. gadā izdevies ielauzties divu Floridas štata apgabalu vēlēšanu sistēmās un piekļūt vēlētāju datiem, to paziņojis Floridas gubernators Rons Desantiss. Zīmīgi, ka otrdien, tiekoties ar ASV valsts sekretāru Maiku Pompe, Krievijas prezidents Vladimirs Putins šā incidenta izmeklēšanu nodēvēja par eksotisku.

Plūdi nodarījuši plašus postījumus Bosnijā

Plūdi nodarījuši plašus postījumus Bosnijā

Pamatīgi plūdi piemeklējuši Bosniju, – tie sākušies pēc spēcīgām lietusgāzēm nedēļas nogalē. Dabas stihija nodarījusi plašus postījumus, bezvēsts pazudis arī kāds sešus gadus vecs zēns.