Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Meklē konflikta vai nesaprašanās cēloni, bet necīnies ar sekām. Prasības, ko šodien izvirzīsi savam svarīgajam un mīļajam cilvēkam, pirmkārt izvirzi pats sev un pievērsies pašanalīzei.

Horoskops vērsim

Dienas izdošanos noteiks pielāgošanās virtuozitāte. Ja tev tā piemīt, viss šodien izplānotais un paveiktais sniegs prieku. Iespējami panākumi, ja esi saistīts ar mākslas pasauli.

Horoskops dvīņiem

Baudi vēl silto rudens sestdienu, bet neignorē loģiku lēmumu pieņemšanā. Ja esi atbildīgs par kādiem cilvēkiem, parūpējies par viņu labsajūtu un labklājību. Nepalaid garām iespēju pasēņot vai paogot.

Horoskops vēzim

Vide un cilvēki tevi var nomākt vai arī uzlādēt, tāpēc atbildīgi izvēlies kompāniju, kurā atrasties. Absorbēsi sava partnera enerģiju un emocijas, tāpēc gādā, lai viņam tās būtu saulainas un pozitīvas.

Horoskops lauvai

Tevi aizraus un vilinās viss, kas atrodas ārpus mājas sienām. Pār tevi ir noklājusies sajūta, ka īstā dzīvē ir tur ārā un viss notiek tur, kur nav tevis. Ja sevī atradīsi apņemšanos, konsekvenci un loģiku, viss šodien izplānotais un paveiktais ies labumā.

Horoskops jaunavai

Labs, uzticams draugs sniegs tev morālu atbalstu un tava drauga gaišās un pozitīvās emocijas palīdzēs piecelties no nelielā saguruma un pārliecības deficīta. Kad būsi atguvies, neaizmirsti nosvinēt pašapziņas augšāmcelšanos.

Horoskops svariem

Esi gatavs ielēkt negaidītās situācijās, tāpēc nekādus dzelžainus plānus šodienai nekal. Tava izturēšanās var galīgi neiet pie sirds partnerim vai tuviniekam. Nevajadzētu notiekošo sakāpināt līdz skandāla līmenim.

Horoskops skorpionam

Šī noteikti ir īstā diena, lai pirmkārt padomātu par sevi un savām vajadzībām. Neizdabā nevienam cenšoties iegūt viņu labvēlību, tavas pūles netiks īpaši novērtētas.

Horoskops strēlniekam

Kāds neparedzēts notikums vai negaidīts cilvēks izjauks visus tavus dienas plānus. Neprognozētās pārmaiņas būs vairāk patīkamas kā apgrūtinošas. Šajā saskarsmē gaisā virmos vārdos nepateiktais aicinājums.

Horoskops mežāzim

Uz cilvēkiem un notikumiem šodien raudzīsies no sava aizvainotās pašapziņas pjedestāla. Savaldi savu kritisko noskaņojumu, jo ko dosi, to arī saņemsi pretī. Vari pārvērtēt savu spēkus un ietekmi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien ļoti materiālas intereses formulēs tavas prioritātes. Jāpagūst atvasaras mežā sēnes un brūklenes salasīt. Kad būsi apmierinājis materiālās vajadzības, varēsi pārslēgsies uz intelektuālo interešu apmierināšanu.

Horoskops zivīm

Šodien uzņemies nelielus un ne pārāk sarežģītus pienākumus, kurus dienas laikā var padarīt un galvenais – labi padarīt. Sarežģītākiem uzdevumiem neķeries klāt, jo pietrūks iedvesmas to attīstīšanai.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ārvalstīs

ASV valdība nodod zemi robežmūra būvniecībai

ASV valdība nodod zemi robežmūra būvniecībai 2

ASV Iekšlietu ministrija trešdien paziņoja, ka tā nodod 226 hektārus federālās zemes ASV Armijai, lai paātrinātu robežmūra būvniecību 113 kilometru garumā Teksasas štata rietumos, Kalifornijā un Arizonā.

Tūnberga aicina ASV Kongresu uzklausīt zinātniekus

Tūnberga aicina ASV Kongresu uzklausīt zinātniekus 1

Zviedru jaunā klimata aktīviste Grēta Tūnberga trešdien uzrunā ASV Kongresā aicināja amerikāņu likumdevējus, no kuriem vairāki globālo sasilšanu uztver skeptiski, ieklausīties zinātniekos un “reāli rīkoties” vides katastrofas novēršanai.

Ņujorkas štats aizliedz aromatizētās e-cigaretes

Ņujorkas štats aizliedz aromatizētās e-cigaretes

ASV Ņujorkas štats otrdien kļuvis par otro pavalsti, kas aizliegusi aromatizētās elektroniskās cigaretes, šādu lēmumu pieņemot pēc vairākiem ar veipošanu saistītiem nāves gadījumiem, kuru dēļ vairojušās bažas par šo produktu, kas ilgstoši uzskatīts par nekaitīgāku nekā tradicionālās cigaretes.

Krievijā turpinās vērienīgas militārās mācības

Krievijā turpinās vērienīgas militārās mācības

Krievija turpina apjomīgus militāros manevrus, testējot bruņoto spēku gatavību atvairīt triecienus no Centrālāzijas reģiona. Manevri “Centr-2019” līdz sestdienai turpināsies Urālos, Sibīrijā un Kaspijas jūrā.

Izraēlā noslēgušās pirmstermiņa parlamenta vēlēšanas

Izraēlā noslēgušās pirmstermiņa parlamenta vēlēšanas

Izraēlā notiek balsu skaitīšana pirmstermiņa parlamenta vēlēšanās, un “exit-poll” aptauju dati parāda sīvu cīņu par uzvaru. Izraēlas premjerministra Benjamina Netanjahu vadītā labējā partija “Likud” un viņa galvenā sāncenša Benija Ganca vadītā opozīcijā esošā centriskā partija “Zilais un baltais” guvušas līdzīgus rezultātus.

ANO: Uzbrukumi Saūda Arābijā destabilizē situāciju pasaulē

ANO: Uzbrukumi Saūda Arābijā destabilizē situāciju pasaulē 1

Nedēļas nogalē notikušie uzbrukumi Saūda Arābijas naftas ieguves uzņēmumiem ir situācijas destabilizēšana ne tikai reģionā, bet visā pasaulē kopumā – tā pēc pirmdienas vakarā sasauktās ārkārtas sēdes paziņojušas Apvienoto Nāciju Organizācijas amatpersonas.

Krievijā sākas plaši armijas manevri

Krievijā sākas plaši armijas manevri 1

Krievijā pirmdien, 16.septembrī, sākās plaši armijas manevri, kuros iesaistīt 128 000 karavīru un ir pārstāvētas vairākas sabiedrotās valstis, arī Ķīna un Indija.

Tramps apstiprina Osamas bin Ladena dēla nogalināšanu

Tramps apstiprina Osamas bin Ladena dēla nogalināšanu

ASV prezidents Donalds Tramps sestdien apstiprināja, ka pretterorisma operācijā pie Afganistānas un Pakistānas robežas nogalināts starptautiskā teroristu tīkla “Al Qaeda” bijušā līdera Osamas bin Ladena dēls Hamza bin Ladens, kurš bija kļuvis par arvien ievērojamāku figūru šajā teroristu tīklā.