Komentāri
Iesaistīšanās uzņēmējdarbībā palielina apmierinātību ar dzīvi, liecina pētījums
Foto: LETA

Iesaistoties uzņēmējdarbībā, palielinās apmierinātība ar dzīvi, liecina finanšu institūcijas “Altum” un”Academia” veiktais biznesa uzsācēju pētījums.

68% no aptaujāto jauno uzņēmēju atzīst, ka, kopš viņi pievērsušies uzņēmējdarbībai, ir uzlabojusies apmierinātība ar dzīvi. Pētījumā secināts, ka, lai iesaistītos uzņēmējdarbībā, psiholoģiskie aspekti dominē pār finansiālajiem – jaunajiem uzņēmējiem ir svarīgs patstāvīgums, ģimenes atbalsts, pieredzes apmaiņa, apliecināšanās un savu ideju realizēšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Reinis Bērziņš
Finanšu institūcijas “Altum” valdes priekšsēdētājs

Vēlme strādāt patstāvīgi ir lielāks motivators nekā vēlme uzlabot savu finansiālo situāciju. Mēs redzam, ka Latvijas jaunos uzņēmējus iedvesmo galvenokārt ārvalstu uzņēmēji un zīmoli, tomēr priecē, ka to vidū ir ielauzušies arī daži Latvijas uzņēmumi

Lai gūtu priekšstatu par jauno uzņēmēju motivāciju un iedvesmotu topošos biznesa uzsācējus, “Altum” sadarbībā ar “Academia” šī gada pavasarī veikusi biznesa uzsācēju pētījumu, kurā noskaidrots 319 uzņēmēju viedoklis dažādos biznesa uzsācējiem aktuālos jautājumos.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl