Aptauja: vairums iedzīvotāju tic, ka izdosies savākt parakstus Saeimas atlaišanai

Kopš brīža, kad sākās parakstu vākšana par referenduma ierosināšanu 13. Saeimas atsaukšanai, par šo iniciatīvu portālā ”Latvija.lv” parakstījušies nedaudz vairāk kā 38 000 cilvēku.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • rrr

  rrr

  Labāk lai tagad ir 3 miljonu izdevumi,nekā vēlāk 10 reizes vairāk par viņu izpriecām un kaut kādām tur partijām!
 • kaut viņus visus...

  kaut viņus visus...

  Tas kad tagad notiek-nav normāli!Valdība tautu iznīcina visos veidos!Kam tādi tautas kalpi vajadzīgi,ja viņi uzspļauj tautai!Tauta ir viņu darba devēji,nevis otrādi!Tā ir nekaunība attiecībā pret visiem likumiem,ko viņi pieņem sev par labu paši uzdzīvojot,aizmirstot bērnus,pensionārus,jauniešus,tautu!!!!!Viss nolaists līdz pēdējam!Un tie skaitās saimnieki???
 • Kārlis

  Kārlis

  Ja paskatās , kas ierosināja parakstu vākšanu , pārņem šausmas - ja viens no viņiem in Putina "Nakts vilku" pārstāvis , otrs aktīvs LU komjaunatnes komitejas sekretārs - tad jau skaidri zināms , ko šie parakstu vācēji grib = važas un zem krievu cara bārdas . Tad sapnis par LATVIJU BŪS JĀAIZMIRST .
 • sos

  sos

  Un kas mainisies?Tikai gadu pavisam liels bardaks bus...un ko ieveles no jauna?Vai tos ,kas par visu varu tur grib tikt?vai tos kuriem vel par maz?Atseviskus ministrus ga vajadzetu mainit..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!