Aptauja: vairums iedzīvotāju neatbalsta ieceri ierobežot skaidras naudas darījumus

17 komentāri

Lai mazinātu ēnu ekonomiku, politiķi vēlas ierobežot skaidras naudas darījumus Latvijā. Aptaujā noskaidrots, ko par to domā iedzīvotāji.

30% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem norādījuši, ka atbalsta skaidras naudas darījumu ierobežošanu ēnu ekonomikas mazināšanas nolūkos. Tomēr vairāk nekā puse jeb 61% “Kantar TNS” aptaujāto neatbalsta šo ieceri, bet vēl 9% nav viedokļa.

Iepriekš jau vēstīts, ka Finanšu ministrija rosina ierobežot skaidras naudas apriti. 

TOP komentāri

 • Janis Senkovs
  +7 +7 0

  Janis Senkovs

  Enu ekanomika? Domaju ka ta valda tikai varas gaitenos jo tur pazuda miljoni ka nebijusi, ta tur ari ir ta enu ekanomika jo parastai tautai nau tadas naudas ko nozaudet!
 • Normunds Gržibovskis
  +6 +5 -1

  Normunds Gržibovskis

  Un kāda jēga, amatpersonas par sevi jau padomāja viņām viss kārtībā- Es šeit redzu tikai kontroles funkciju
 • S
  +6 +5 -1

  S

  Vislielākā pelēkā ekonomika ir iedzīvotāju maciņos, kas iepērkas, piemēram, tirgos, kur lieto skaidru naudu,reģ. autobusu pieturās un tml. vietās, nevis tur, kur apgrozās lielas naudas-firmas, meitufirmas, meitumeitu... utt. Kontrolējot maciņus, ir kvantitāte, veseli 10 pārkāpēji, piemēram, tas nekas, ka kopa ieguva varbūt 10 eiro.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl