Aptauja: vai Ģenerālprokuratūras vadībā nepieciešamas izmaiņas

Drīzumā gaidāms Augstākās tiesas vērtējums par ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera darbību. Viņa atbilstību amatam apšauba tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP).

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Ināra

  Ināra

  Nav ticības mūsu prokuroram.Pārāk aizdomīgs Neredzu viņa darba augļus!
 • Vai tas ir joks ?

  Vai tas ir joks ?

  Tam Kalnmeijeram sen vajadzēja būt padomiskā vēstures mēslainē.
 • pilsonis

  pilsonis

  Kino nav arguments, bet likt domāt var. Visās filmās par mafiju ir redzams, ka panākumi tās apkarošanai sākas ar prokuroru. Latvijā mafija saimnieko kā pa savu pieliekamo. Tā būtu atbilde bez iedziļināšanās.
 • Artis Balinch

  Artis Balinch

  Mūsu valstī,nevainiguma prezumpciju šādi tipini izmanto ļaunprātīgi...Nav man ticības ne policijas vadībai,ne prokuratūrai utt.Visas cerības ir uz to paaudzi,kuriem tagad maksimums 10 gadi,vienkāršiem vārdiem uz bērniem.
 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  Aptaujas par šādiem jautājumiem, maigi sakot, ir muļķīgas. Ja pajautātu argumentēt aptaujā pausto viedokli - būtu klusums. Tiesa, jāatzīst ir, ka ĢP nav izdarījusi visu, ko tā varētu izdarīt.
 • Zigis L
  +13 +13 0

  Zigis L

  Tikai aklais neredz, ka Ģenerālprokurors un prokuratūra netiek galā ar saviem pienākumiem.
 • S
  +11 +11 0

  S

  Aptaujām neesmu interesants, man ir 68, bet viedokli izteikšu.Nepārzinu katras jur.iestādes laucinu, bet redzu, ka kārtības nav gandrīz nevienā jomā-garie tiesu procesi,kad pienāk spriedums, jau aizmirsts, par ko,spriedumu nesamērība, gadiem zog, kopumā miljonus( Tokio City), prokurors neredz iemeslus sodam īpašniekiem. Ja likumos ir nepilnības, vai tiešām cilvēkiem ar juridisku izglītību un pieredzi nav pienākums to norādīt?Ne jau politiķi vieni var visas nianses pārzināt. Nemaz nerunāšu par pietiekoši daudziem korupcijas gadījumiem sistēmā. Un generálprokuroram darba pienákums ir to redzét un labot.To kaut ká neredz.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!