Aptauja: sākoties jaunam gadam, 9% iedzīvotāji nolēmuši neko neapņemties

0 Komentāru

Daudzi cilvēki mēdz sākt jaunu gadu ar kādu apņemšanos. “Kantar TNS” aptaujā noskaidrots, ko šogad apņemas izdarīt Latvijas iedzīvotāji.

Lūgti norādīt, kāda būtu viņu galvenā apņemšanās šim gadam, 9% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem ir norādījuši, ka apņemas veltīt vairāk laika savai veselībai. 8% aptaujāto ir atbildējuši, ka pieņems jaunus profesionālos izaicinājumus, piemēram, mainīs darbu vai pakāpsies pa karjeras kāpnēm, kā arī apgūs jaunas zināšanas un prasmes.

Vēl 7% iedzīvotāju apņēmušies samazināt kaitīgus ieradumus vai atteikties no tiem, kā arī veltīt vairāk laika sportam un uzlabot fizisko formu, 5% apņemas atrast darbu un spēt nokārtot parādsaistības.

Vienāds skaits jeb 4% iedzīvotāju ir norādījuši, ka viņu galvenā apņemšanās šogad ir doties sen kārotā ceļojumā, kā arī sagaidīt ģimenes pieaugumu. Tāpat vienāds skaits jeb 3% aptaujāto saka, ka viņu galvenā apņemšanās šogad ir atrast mūža mīlestību un veltīt vairāk laika hobijiem.

Savukārt 2% iedzīvotāju ir norādījuši, ka, viņu galvenā apņemšanās ir iestūrēt laulības ostā, sākt plānot savu budžetu un veltīt mazāk laika sociālajiem tīkliem, sērfošanai internetā. 1% aptaujāto saka, ka viņu plāni saistās ar kādu citu jomu.

Tikmēr desmitā daļa jeb 9% iedzīvotāju ir norādījuši, ka neko neapņemas, lai pēc tam nekas nebūtu sev jāpārmet. Tikpat daudzi jeb 9% atzīst, ka neko neapņemas, jo viņiem tāpat ir labi. Bet vēl 5% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi.

0 Komentāru