Aptauja: kā iedzīvotāji vērtē Kariņa valdības līdz šim padarīto?

54 komentāri
Aptauja: kā iedzīvotāji vērtē Kariņa valdības līdz šim padarīto?
DĀVIS ŪLANDS, F64

Krišjāņa Kariņa (“Jaunā Vienotība”) valdības darbs ilgst vairāk nekā 10 mēnešus, – tā sāka strādāt 23. janvārī.

“Kantar TNS” aptaujā noskaidrotas iedzīvotāju domas par to, kā šajā laikā strādājuši ministri.

Lūgti novērtēt savu apmierinātību ar Kariņa valdības ministru darbu 10 punktu skalā, vidējais vērtējums variē no 3,1 līdz 4,6 punktiem.

Visaugstāk novērtēts ārlietu ministra Edgara Rinkēviča darbs (“Jaunā Vienotība”) – ar 4,6 punktiem, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) ar 4,4 punktiem, kultūras ministrs Nauris Puntulis (VL-TB/LNNK) – arī ar 4,4 punktiem, satiksmes ministra Tāļa Linkaita (JKP) darbs novērtēts ar 4,3 punktiem.

Savukārt paša Kariņa darbs – ar 4,3 punktiem.

Tālāk ar jau vidējām atzīmēm seko aizsardzības ministrs Artis Pabriks (“Attīstībai/Par!”), zemkopības ministrs Kaspars Gerhards (VL-TB/LNNK), ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV), kā arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (“Attīstībai/Par!”), tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) un finanšu ministrs Jānis Reirs (“Jaunā Vienotība”).

Vissliktāk novērtēts veselības ministres Ilzes Viņķeles (“Attīstībai/Par!”), labklājības ministres Ramonas Petravičas (KPV LV) un izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) padarītais.