Aptauja: kā iedzīvotāji vērtē Burova darbu Rīgas mēra amatā?

5 komentāri
Aptauja: kā iedzīvotāji vērtē Burova darbu Rīgas mēra amatā?
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš Rīgas domes priekšsēdētāja amatā ievēlēts Oļegs Burovs (GKR).

“Kantar TNS” aptaujā noskaidrots, kā Burova darbu vērtē sabiedrība un ko iedzīvotāji domā par atkritumu apsaimniekošanu?

Lūgti novērtēt savu apmierinātību ar Rīgas mēra Oļega Burova līdzšinējo darbību mēra amatā 10 punktu skalā vidējais Rīgas iedzīvotāju sniegtais vērtējums ir tikai 3,9 punkti. Augstāku vērtējumu (septiņus un vairāk punktu) sniegusi desmitā daļa jeb 10% Rīgas iedzīvotāju.

Vidēju vērtējumu (piecus vai sešus punktus) sniegusi piektā daļa jeb 22%, savukārt 42% rīdzinieku ir snieguši viszemāko atzīmi Burova darbam. Vēl katrs ceturtais rīdzinieks šobrīd nevar novērtēt viņa darbu.

Ja runā par atkritumu apsaimniekošanu Rīgā, tad 12% domā, ka tā būtu jānodrošina vienam uzņēmumam. Tomēr vairākums jeb 79% rīdzinieku ir norādījuši, ka tas būtu jāveic vairākiem uzņēmumiem.

Ja runā par to, vai sabiedrība tic, ka Rīgas dome spēs šo jautājumu sakārtot caurspīdīgi un godīgi, tad tam tic vien 16% Latvijas iedzīvotāju. Tomēr vairākums netic, ka atkritumu apsaimniekošanas jautājums Rīgā tiks sakārtots atbilstoši Rīgas iedzīvotāju interesēm.