Aptauja: 41% sabiedrības medijos pieejamo informācija par situāciju uz Latvijas‑Baltkrievijas robežas vērtē kā pietiekamu

0 Komentāru

Situācija uz Latvijas-Baltkrievijas robežas saglabājas saspringta. Latvijas armija sākusi izvietot pirmos dzeloņstiepļu žoga kilometrus, un Iekšlietu ministrija meklē žogu pārējai robežas daļai. ”Kantar TNS” aptaujā noskaidrots, kā iedzīvotāji vērtē medijos izskanējušo informāciju par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas.

Latvijas iedzīvotājiem, raksturojot publiski pieejamo informāciju par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, viedokļi dalās diezgan līdzīgi.

41% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem plašsaziņas līdzekļos pieejamo informāciju par situāciju vērtē kā pietiekamu, no tiem 12% kā pietiekamu, bet 29% kā drīzāk pietiekamu.

Lasi vēl:

Tikai nedaudz mazāk – 37% iedzīvotāju – to vērtē kā nepietiekamu, no tiem 26% kā drīzāk nepietiekamu; bet 11% – kā nepietiekamu.

Diezgan daudziem iedzīvotājiem – vairāk nekā piektajai daļai jeb 22% iedzīvotāju – nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

0 Komentāru