Aizdomās par Bezzubova noslepkavošanu policija meklē divus 1967. un 1975.gadā dzimušus vīriešus

2 komentāri
Aizdomās par Bezzubova noslepkavošanu policija meklē divus 1967. un 1975.gadā dzimušus vīriešus
SKATIES.LV

Aizdomās par futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavības izdarīšanu Valsts policija (VP) meklē 1967.gadā dzimušo Ivanu Agapitovu un 1975.gadā dzimušo Denisu Koņaškinu, aģentūru LETA informēja VP Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Ikviens, kura rīcībā ir informācija par minēto vīriešu iespējamo atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas var noderēt izmeklēšanā, tiek aicināts nekavējoties zvanīt VP pa tālruni 28 601 498 vai rakstīt e-pastu uz adresi “[email protected]”. Policija lūdz iedzīvotājus nepalikt vienaldzīgiem un ziņot. Likumsargi informācijas sniedzējiem garantē anonimitāti.

Policija brīdina, ka abi vīrieši var būt bīstami un, iespējams, bruņoti, tāpēc nekādā gadījumā nevajadzētu mēģināt šīs personas aizturēt pašiem.

Vienlaikus arī paši meklēšanā izsludinātie tiek aicināti labprātīgi pieteikties policijā.

Policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Lasi vēl – Bezzubova slepkavība. Kas līdz šim zināms?

Jau ziņots, ka Bezzubovs tika nošauts 14.aprīļa rītā Rīgā, Purvciemā. Izbraucot uz Gunāra Astras ielas, Bezzubova vadītajai automašīnai tika aizšķērsots ceļš un futbola aģenta virzienā no automātiskā ieroča tika raidīti vairāki šāvieni. Nākamajā naktī Mežaparkā tika atrasta sadedzināta uzbrukumā izmantotā automašīna “BMW X5”.

Jūnija sākumā Bezzubova slepkavības lietā bija 12 aizdomās turētie, trīs no tiem atradās apcietinājumā, informēja VP priekšnieks Armands Ruks. Intervijā Latvijas Televīzijai viņš stāstīja, ka futbola aģenta slepkavība bijusi profesionāli pastrādāts noziegums, kur katrai iesaistītajai personai ir sava loma un par citu iesaistīto cilvēku lomu tās nav zinājušas. “Tās ir atbalsta funkcijas, organizēšanas funkcijas un citas,” piebilda policijas priekšnieks.

Ruks gan nekomentēja, vai policijai ir zināms slepkavības pasūtītājs.

Policija nozieguma motīvus ir apzinājusi un strādā ar divām versijām, taču likumsargi sliecas uzskatīt, ka noziegums nav saistīts ar Bezzubova profesionālo darbību. Tāpat Ruks apliecināja, ka policija šīs lietas izmeklēšanā komunicējusi ar Bezzubova draugu Vladimiru Koļesņičenko.

Kā ziņots, viena no šajā lietā apcietinātajām personām ir autoservisa “X-ON” īpašniece Guļnara Ribakova-Brice, iepriekš noskaidroja aģentūra LETA. Ribakovas-Brices advokāte Inguna Lamberte aģentūrai LETA komentārus nesniedza.

Lasi vēl – Bezzubova slepkavības lietā pagaidām ir 10 aizdomās turētie

Kā ieprikeš vēstīja TV3 raidījums “Neka personīga”, tieši autoservisā “X-ON”, kas atrodas Mežaparkā, Mirdzas Ķempes iela 5B, slēpta uzbrukumā Bezzubovam izmantotā automašīna “BMW X5”. Auto servisā nonācis slepkavības dienā, bet nakts laikā tas sadedzināts aptuveni kilometra attālumā esošajā Saules dārzā. Kā vēstīja raidījums, servisa īpašniece policijai esot apgalvojusi, ka par auto izmantošanu slepkavībā neesot zinājusi, spēkratu uz servisu atvedis kāds patstāvīgais klients, bet pirms sadedzināšanas mašīna no servisa aizdzīta, uzlaužot vārtus.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka Ribakova-Brice ir vienīgā “X-ON” īpašniece. 2020.gadā uzņēmums “X-ON” strādājis ar 2830 eiro apgrozījumu un 4440 eiro zaudējumiem.

2 komentāri