“airBaltic” sāk lidojumus uz Valensiju

0 Komentāru
“airBaltic” sāk lidojumus uz Valensiju
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” ceturtdien veikusi pirmo lidojumu no Rīgas uz Valensiju Spānijā, aģentūrai LETA pavēstīja “airBaltic” pārstāvji.

Turpmāk “airBaltic” lidojumus starp abām pilsētām nodrošina divas reizes nedēļā. “airBaltic” no Rīgas uz Valensiju lidojumus veic ar “Airbus A220-300” lidmašīnu.

Šovasar “airBaltic” piedāvā tiešos lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 70 galamērķiem, tostarp uz septiņiem galamērķiem Itālijā, septiņiem Grieķijā un sešiem Spānijā, kā arī uz vairākiem citiem atpūtu galamērķiem.

Jau ziņots, ka “airBaltic” pagājušajā gadā kopumā pārvadāja 1,34 miljonus pasažieru, kas ir par 73% mazāk nekā 2019.gadā.

“airBaltic” koncerns pērn strādāja ar 142,6 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 72% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt koncerna zaudējumi pieauga 29 reizes un sasniedza 264,6 miljonus eiro. “airBaltic” grupā ietilpst mātessabiedrība “Air Baltic Corporation” un meitasuzņēmumi SIA “Baltijas kravu centrs”, AS “Aviation Crew Resources”, SIA “Air Baltic Training” un SIA “Loyalty Services”.

Latvijas valstij pieder 96,14% balsstiesību “airBaltic” kapitālā, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam “Aircraft Leasing 1” – 3,86%.

0 Komentāru