Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 17. maijs

Inese, Inesis, Ēriks

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Ziņas” aktualitātes

Rēzeknes novada karte joprojām atkarīga no Satversmes tiesas lēmuma

Rēzeknes novada karte joprojām atkarīga no Satversmes tiesas lēmuma

Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, TV3 Ziņas turpina raudzīties, kā klājas pārveidotajos Latvijas novados – šovakar dodoties uz Rēzeknes novadu, kuram reformas dēļ pievienoti Varakļāni un Viļāni, taču gala vārds par novada robežām Latvijas kartē vēl jāsaka Satversmes tiesai, vēsta TV3 Ziņas.

Pret Covid-19 sāk vakcinēt pusaudžus vecumā no 16 gadiem

Pret Covid-19 sāk vakcinēt pusaudžus vecumā no 16 gadiem 4

Līdz šodienas, 17. maija, pusdienlaikam vakcīnas saņemšanai pieteikušies jau vairāk nekā 900 šajā vecuma grupā ietilpstošie jaunieši. Primāri pusaudžu vakcinēšana tiks nodrošināta masu vakcinēšanas centros, un jaunieši tiks potēti ar “Pfizer/BioNTech” vakcīnu.

Līdzens un veselīgs zāliens – kādi darbi jāveic, lai tādu iegūtu

Līdzens un veselīgs zāliens – kādi darbi jāveic, lai tādu iegūtu

Skaists, veselīgi zaļš mauriņš ir ne tikai dārza skaistākā rota, bet arī aicināt aicina tajā pavadīt laiku un vienkārši atpūsties. Viens no skaistuma stūrakmeņiem – līdzena, gluda virsma, kurā nav bedru, neregulāru ieplaku vai citu ainavā neplānotu nelīdzenumu. Kā veiksmīgāk izlīdzināt teritoriju, lai zāliens veidotu skaistu vienlaidu paklāju, un kādus darbus veikt pirmos? Pastāstīsim sīkāk turpinājumā.

VM vakcinētajiem rosina noteikt vairākus papildu atvieglojumus

VM vakcinētajiem rosina noteikt vairākus papildu atvieglojumus 5

Veselības ministrija (VM), izvērtējot Covid-19 infekcijas izplatības riskus, rosina cilvēkiem, kas vakcinējušies vai pārslimojuši Covid-19, noteikt virkni papildu atvieglojumu, tostarp plašākas iespējas pulcēties, apmeklēt pasākumus, sportot un saņemt pakalpojumus.

Pētījums: LGBT tiesību aizsardzības ziņā Latvija no 49 Eiropas valstīm ierindojas bēdīgi zemajā 41. vietā

Pētījums: LGBT tiesību aizsardzības ziņā Latvija no 49 Eiropas valstīm ierindojas bēdīgi zemajā 41. vietā 2

Atzīmējot 17. maiju kā Starptautisko dienu pret homofobiju, transfobiju un bifobiju, publicēts jauns pētījums, kurā atzīts, ka no 49 Eiropas valstīm lesbiešu, geju, biseksuāļu, transseksuāļu un interseksuāļu (LGBTI) tiesību aizsardzības jomā Latvija jau piekto gadu pēc kārtas ieņem 41.vietu un tādējādi LGBTI aizsardzība Latvijā saglabājas nemainīgi zemā līmenī, atklāj ikgadējais “Rainbow Europe” novērtējums.

Mazajiem uzņēmējiem vienkāršos nodokļa nomaksas risinājumu

Mazajiem uzņēmējiem vienkāršos nodokļa nomaksas risinājumu 1

Lai padarītu vienkāršāku nodokļa nomaksu mazajiem uzņēmējiem, kā arī atvieglotu nodokļu aprēķināšanu, tiks ieviests vienkāršots nodokļa nomaksas risinājums jeb saimnieciskās darbības ieņēmumu (SDI) konts. Sākotnēji plānotais SDI konta risinājuma ieviešanas termiņš bija 2022. gada 1. janvāris, taču Finanšu ministrija sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID), Finanšu nozares asociāciju un kredītiestādēm strādā pie tā, lai SDI konta risinājums būtu pieejams jau no 2021. gada 1. jūlija.

Latvijas slimnīcās Covid-19 pacientu skaits pieaudzis līdz 715

Latvijas slimnīcās Covid-19 pacientu skaits pieaudzis līdz 715

Latvijas slimnīcās svētdien ievietoti 60 Covid-19 pacientu, bet izrakstīti pieci, tādējādi kopumā stacionāros ārstējas 715 ar Covid-19 sirgstošie, kas ir par 47 vairāk nekā dienu iepriekš, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.