Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 20. oktobris

Leonīds, Leonīda

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ja starp tevi un partneri valda patiesa rezonanse, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņa vaļaspriekiem un pats bez sirdsapziņas pārmetumiem dodies savos ceļos vai neceļos. Ja savstarpējo attiecību saspēle ir spriedzes caurstrāvota, nebūtu ieteicams izlaist savu mīlas objektu no redzesloka.

Horoskops vērsim

Var parādīties izaicinošas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt patiesu interesi par savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Horoskops dvīņiem

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Ar viņiem pavadītais laiks uzlādēs tavus enerģijas rezervuārus nākošajai darba nedēļai.

Horoskops vēzim

Šodien vari atļauties paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops lauvai

Visas dienas garumā meklēsi iespēju ar kādu komunicēt, satikties vai vismaz virtuāli pačalot. Šodien būs vēlēšanās iesaistīties pasākumos ar lieliem ļaužu pūļiem, skaļu mūziku un kņadu. Varbūt vēlies aizmirsties?

Horoskops jaunavai

Vari tikt kaisles un mīlas bultu savainots. Droši ļaujies jauko izpalīgu aprūpei. Nepalaid garām iespēju uzsākt kādu romantisku stāstu, jo drēgnajos rudens vakaros vienam būs auksti un skumīgi.

Horoskops svariem

Neiznieko šo skaisto brīvdienu pārdomām par sīkām un nebūtiskām lietām. Ja vēlies uzlādēt savus enerģijas krājumus, meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un ar šiku.

Horoskops skorpionam

Šajā svētdienā ir nepieciešams realizēt savas baudkārā negantnieka īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar ātruma, spēka vai iznešanās demonstrēšanu.

Horoskops strēlniekam

Šodien nevajadzētu steigties – visa diena tavā pārziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paspēlēt romantiskās rotaļas.

Horoskops mežāzim

Diena būs enerģiju dodoša, nevis ņemoša. Esi brīvdomājošs, spontāns un draisks. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un nebaidies rīkoties mirkļa iegribu mudināts, jo nevar zināt, kad vēl būs tāda izdevība un noskaņojums.

Horoskops ūdensvīram

Šodien atļausies būt nerātns un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Papūlies, lai tava radoša iedvesma izpaustos mājas pārkārtošanā.

Horoskops zivīm

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu kompāniju kādā pasākumā. Ja ļausies radošai iedvesmai, centies to fokusēt uz sadzīves interjera nomaiņu vai sava tēla izdaiļošanu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ziņas

Ar kara pieteikumu automašīnām, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana par tīra gaisa nodrošināšanu Rīgā

Ar kara pieteikumu automašīnām, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana par tīra gaisa nodrošināšanu Rīgā 6

Sākta parakstu vākšana iedzīvotāju iniciatīvai “Par tīra gaisa nodrošināšanu Rīgā”. Kā norāda tās autors, vides aktīvists Andis Vaičulis, galvaspilsētā jau 15 gadus cilvēki elpo piesārņotu gaisu un tā galvenais vaininieks ir autotransports. Ar iniciatīvu iecerēts panākt, ka Rīgas dome problēmu risina, ierobežojot spēkratu kustību galvaspilsētas centrā.

Prokremliskā repera Timati skandāla iedvesmots, radikālis Lindermans grasās atvērt savu apģērbu līniju

Prokremliskā repera Timati skandāla iedvesmots, radikālis Lindermans grasās atvērt savu apģērbu līniju 17

Pirms nedēļas, neizskanot nevienam vārdam latviski, tirdzniecības centrā “Alfa” skaļi atklāta Krievijas armijas uzņēmuma “Vojentorg” un repera Timati tirgotava. No bodes gan pazudušas armijas vestes ar uzrakstiem “Krievijas Armija” un Krievijas prezidentu Putinu glorificējoši t-krekli, taču aizvien tur tirgo armijas apģērbam līdzīgus izstrādājumus ar Krievijas karoga atveidu.

Problēma: Rīgā kritiskā stāvoklī ir 25% parku teritoriju

Problēma: Rīgā kritiskā stāvoklī ir 25% parku teritoriju

Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta speciālisti, veicot inventarizāciju, konstatējuši, ka kritiskā stāvoklī ir 25% jeb aptuveni 30 galvaspilsētas parku teritorijas, un remontdarbus tajos nepieciešams veikt tuvākā gada vai divu laikā, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Ignorējot opozīcijas iebildumus, Jūrmalas dome plāno pārdot Raiņa un Aspazijas vasaras namiņu

Ignorējot opozīcijas iebildumus, Jūrmalas dome plāno pārdot Raiņa un Aspazijas vasaras namiņu 17

Neatkarīgi no opozīcijas iebildumiem Jūrmalas dome plāno izsolīt namiņu, kurā savulaik vasarās uzturējušies dzejnieki Rainis un Aspazija. Pašvaldība uzskata, ka to funkciju veikšanai īpašums nav nepieciešams. Tikmēr opozīcijas deputāti pret ieceri iebilst, norādot, ka nelielais namiņš varētu lieliski turpināt stāstu par Raiņa un Aspazijas dzīvi kūrortpilsētā.

Gatavošanās Skolēnu dziesmu un deju svētkiem pagaidām norit bez aizķeršanās

Gatavošanās Skolēnu dziesmu un deju svētkiem pagaidām norit bez aizķeršanās

Nākamvasar Rīgas ielas piepildīs vairāk nekā 35 000 dziedātāju un dejotāju – Skolēnu dziesmu un deju svētku dalībnieku. Lai gan šobrīd vienai no galvenajām norises vietām – Mežaparka estrādei – redzamas vien aprises, būvnieki sola darbu pabeigt laikus. Arī svētku organizatori jau daudz paveikuši – esot skaidrs gan repertuārs, gan svētku vizuālais noformējums.

Levits: Tiesu darbu var vērtēt kritiski, bet tas jādara argumentēti

Levits: Tiesu darbu var vērtēt kritiski, bet tas jādara argumentēti 1

Tiesnešiem ir jāspēj vieglā, uztveramā un saprotamā veidā skaidrot tiesas darbu, vienlaikus spriežot tiesu tā, kā, viņaprāt, tas būtu pareizi un taisnīgi, neraugoties uz sabiedrības viedokli, šodien grāmatas “Tiesas un mediju komunikācija. Sabiedriskā viedokļa un mediju ietekme uz taisnīgu tiesu” atvēršanas svētkos sacīja Valsts prezidents Egils Levits.

Samazinās mamogrāfijas veikšanas vietu skaitu

Samazinās mamogrāfijas veikšanas vietu skaitu

Krūts vēža “skrīnings” atzīts par efektīvāko agrīnās diagnostikas metodi visā pasaulē, tomēr Latvijā tā aptvere pazeminās, bet mirstības rādītāji no krūts vēža stāv uz vietas – gandrīz pustūkstotis sieviešu gadā. Veicot pārbaudes deviņās mamogrāfijas veikšanas iestādēs, Veselības inspekcija atradusi vairākus trūkumus mamogrāfijas kvalitātē. Lai to uzlabotu, plānots samazināt šā pakalpojuma sniedzēju skaitu.

Strīķe: Tiesu sistēmas vājā vieta ir Kalnmeiera vadītā Ģenerālprokuratūra

Strīķe: Tiesu sistēmas vājā vieta ir Kalnmeiera vadītā Ģenerālprokuratūra 6

Nav konstatēts neviens no pieciem Saeimas deputātu pārmetumiem ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram. Atzinumu ar šādu secinājumu apstiprinājusi Augstākās tiesas kopsapulce jeb plēnums. Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) gan uzskata, ka šie secinājumi ir diskutabli. Viņš joprojām uzskata, ka bija pamats vērsties pret Kalnmeieru saistībā ar prokuratūras bezdarbību lielo finanšu noziegumu izmeklēšanā.

Nākamgad algas nepieaugs pusei mediķu; Slimnīcu biedrība brīdina par garākām rindām uz pakalpojumiem

Nākamgad algas nepieaugs pusei mediķu; Slimnīcu biedrība brīdina par garākām rindām uz pakalpojumiem 1

Nākamgad algu pielikumu saņems tikai puse mediķu. Turklāt pielikums būs nevis likumā solītie 20%, bet mazāk par 10%. Šādu informāciju Veselības ministrija sniegusi Latvijas Slimnīcu biedrībai. Slimnīcu vadītāji jau tagad prognozē, ja netiks pildīts likums, mediķu aizplūšana uz ārzemēm turpināsies. Cietīs arī pacienti, kuriem būs jārēķinās ar vēl garākām rindām pēc medicīniskajiem pakalpojumiem.

Žagars: Dailes teātris nav bezdibeņa malā, bet tam ir nepieciešamas pārmaiņas

Žagars: Dailes teātris nav bezdibeņa malā, bet tam ir nepieciešamas pārmaiņas 2

Dailes teātris nav “bezdibeņa malā” un turpina funkcionēt ar labām izrādēm, labu aktieru trupu un profesionāliem tehniskajiem darbiniekiem, tomēr tam ir nepieciešamas pārmaiņas, norādīja Dailes teātra aktieris Juris Žagars, atklājot, ka amatu pamest nolēmušajam teātra direktoram neizdevās izveidot iecerēto māksliniecisko padomi.