Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 5. decembris

Sabīne, Sarma, Klaudijs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Ziņas” aktualitātes

Covid-19 dēļ būs aizliegti pasažieru pārvadājumi arī uz Lietuvu

Covid-19 dēļ būs aizliegti pasažieru pārvadājumi arī uz Lietuvu 3

No sestdienas, 5. decembra, Latvijā pašizolācija būs jāievēro pēc atgriešanās no visām Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sarakstā esošajām Eiropas valstīm, izņemot Vatikānu, savukārt no pirmdienas, 7.decembra, būs aizliegti pasažieru pārvadājumi cita starpā arī uz Lietuvu, liecina SPKC apkopotie dati.

Turpināsies valsts aizsardzības spēju stiprināšana iedzīvotāju drošībai

Turpināsies valsts aizsardzības spēju stiprināšana iedzīvotāju drošībai 2

Aizsardzības nozares ieguldījums ir ne vien kaujas spēju attīstībā un stiprināšanā, bet arī ekonomiskās aktivitātes pieaugumā reģionos, atbalstā vietējiem uzņēmumiem, nacionālās militārās industrijas un zinātnes attīstībā, kā arī sabiedrības izglītošanā. 2021. gada aizsardzības budžets ir apliecinājums ilgtermiņa valsts aizsardzības spēju stiprināšanai, no kā ieguvēji būs gan sabiedrība, gan ekonomika.

Rīgā atvērts pirmais "Burger King" restorāns Latvijā

Rīgā atvērts pirmais "Burger King" restorāns Latvijā 2

Igaunijas prāmju operators “Tallink Grupp”, kas ir “Burger King” franšīzes īpašnieks Baltijas valstīs, atvēris pirmo franšīzes restorānu Latvijā tirdzniecības centrā “Akropole”, portālu Skaties.lv informē “Tallink Grupp” pārstāvji.

Kur brīvdienās un svētkos varēs nopirkt biļetes braukšanai Rīgas sabiedriskajā transportā? Atbild "Rīgas satiksme"

Kur brīvdienās un svētkos varēs nopirkt biļetes braukšanai Rīgas sabiedriskajā transportā? Atbild "Rīgas satiksme"

Stājoties spēkā valdības ierobežojumiem Covid-19 izplatības mazināšanā, no 5. decembra līdz turpmākajiem paziņojumiem brīvdienās un svētku dienās sabiedriskā transporta biļešu iegāde tirdzniecības vietās, kā, piemēram, “Maxima”, “Narvesen”, “Rimi” un citur nebūs iespējama, portālu Skaties.lv informē SIA “Rīgas satiksme” Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Profesore: Daudzus Covid-19 pārslimojušos cilvēkus vajā neiroloģiskas problēmas

Profesore: Daudzus Covid-19 pārslimojušos cilvēkus vajā neiroloģiskas problēmas 2

Cilvēkiem, kuri pārslimojuši Covid-19, vēlāk bieži tiek novērotas dažādas veselības problēmas, tostarp daudziem ir neiroloģiskas kaites, kas var izpausties kā galvas reiboņi un atmiņas traucējumi, intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” pastāstīja Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas galvenā speciāliste infektoloģijā, profesore Ludmila Vīksna.

Infektoloģe: Covid-19 lielā izplatība ir sabiedrības vaina

Infektoloģe: Covid-19 lielā izplatība ir sabiedrības vaina 15

Covid-19 lielo izplatību ir stimulējusi pati sabiedrība ar savu rīcību, tādējādi arī atbildība par pašreizējo situāciju ir jāuzņemas sabiedrībai, intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” pauda Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas galvenā speciāliste infektoloģijā, profesore Ludmila Vīksna.