Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 7. jūnijs

Gaida, Arnis, Arno

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Ziņas” aktualitātes

Vācija satraukta par iespējamo ASV karavīru izvešanu

Vācija satraukta par iespējamo ASV karavīru izvešanu

Vācijas valdības transatlantisko attiecību koordinators Pēters Beiers sestdien brīdinājis, ka iespējamie plāni izvest no Vācijas lielu daļu no tur izvietotajiem ASV karavīriem, var ievērojami iedragāt Berlīnes un Vašingtonas attiecības.

Džordža Floida nāve: Tūkstošiem cilvēku Londonā protestē pret rasismu

Džordža Floida nāve: Tūkstošiem cilvēku Londonā protestē pret rasismu 2

Ne tikai ASV, bet arī daudzviet citur pasaulē nerimst masu pasākumi, kuros tiek pieminēts pagājušonedēļ ASV nogalinātais afroamerikānis Džordžs Floids. Viņš gāja bojā aizturēšanas laikā, policijai pārmērīgi lietojot spēku. Taču protesta akcijās bieži vien tiek aizmirsts tas, ka pasaule joprojām dzīvo Covid-19 pandēmijas apstākļos un jebkura pulcēšanās var izraisīt jaunu inficēšanas vilni.

Latvijas himnai aprit 100 gadu. Kāda ir tās vēsture?

Latvijas himnai aprit 100 gadu. Kāda ir tās vēsture?

Svētdien, 7.jūnijā, Latvijas valsts himnai apritēs 100 gadu. Tieši pirms 100 gadiem Satversmes sapulce valsts himnas godā iecēla Baumaņu Kārļa kompozīciju “Dievs, svētī Latviju!”. Šī skaņdarba vēsture un saistība ar Latvijas valstiskuma saknēm gan ir vēl krietni senāka.

Valsts mēģina pārdot nevajadzīgās mazākuma akcijas

Valsts mēģina pārdot nevajadzīgās mazākuma akcijas

Latvijas valsts ir mazākuma akcionārs diezgan daudzos uzņēmumos. Vairākos gadījumos tās aizvien ir privatizācijas procesa sekas, un šīs kapitāldaļas valsts īpašumā ir jau kopš pagājušā gadsimta 90. gadiem.

"Latvijas dzelzceļš" izsolīs 46 automašīnas

"Latvijas dzelzceļš" izsolīs 46 automašīnas 1

VAS “Latvijas dzelzceļš” elektroniskajā izsolē ar augšupejošu soli nākamnedēļ piedāvās iegādāties 46 automašīnas, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Pirmo reizi inficēšanos ar Covid-19 konstatē Ciblas novadā

Pirmo reizi inficēšanos ar Covid-19 konstatē Ciblas novadā

Pirmo reizi inficēšanās ar Covid-19 konstatēta Ciblas novadā, līdz ar to aktīvi infekcijas gadījumi pašlaik ir kopumā 52 pašvaldībās, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati, kas atjaunoti atbilstoši izmaiņām pēdējās divās diennaktīs.

PVO iesaka sejas masku valkāšanu sabiedrībā

PVO iesaka sejas masku valkāšanu sabiedrībā 2

Pasaules Veselības organizācija (PVO) piektdien mainīja savu nostāju un ieteica sejas masku valkāšanu vietās, kur ir daudz cilvēku, bet brīdināja, ka ar šīm maskām vien nevar izsargāties no inficēšanās ar Covid-19.