Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 2. jūlijs

Lauma, Ilvars, Halina

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Ziņas” aktualitātes

Kariņš: ES jāstiprina dalībvalstu ekonomikas Covid-19 seku pārvarēšanai

Kariņš: ES jāstiprina dalībvalstu ekonomikas Covid-19 seku pārvarēšanai 1

Eiropas Savienībai (ES) ir jāstiprina dalībvalstu ekonomikas, nodrošinot investīcijas un veicinot dalībvalstu savstarpējo solidaritāti Covid-19 seku pārvarēšanai, trešdien, 1.jūlijā, intervijā telekanāla “CNN International” raidījumā “Quest Means Business” uzsvēra Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Vēl sešos novados izārstējušies visi Covid-19 slimnieki

Vēl sešos novados izārstējušies visi Covid-19 slimnieki

Izveseļojoties vēl 14 pacientiem, aktīvas Covid-19 saslimšanas vairs nav reģistrētas Krustpils, Riebiņu, Rugāju, Salacgrīvas, Skrundas un Vecpiebalgas novados, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Zemeņu audzētājiem visā Latvijā akūti trūkst ogu lasītāju

Zemeņu audzētājiem visā Latvijā akūti trūkst ogu lasītāju 32

Zemeņu audzētāji visā Latvijā steidzami aicina atsaukties cilvēkus, kuri būtu gatavi piedalīties ogu novākšanā. Akūti trūkst darbaroku. Ja ogas vai augļi sapūs uz lauka, tas zemniekiem nozīmēs ne tikai tūlītējus zaudējumus, bet arī grūtības sagatavoties jaunajai sezonai.

Pirmo reizi Latvijā novērots dzeltenais gārnis

Pirmo reizi Latvijā novērots dzeltenais gārnis

Trešdien, 1. jūlijā, pirmo reizi Latvijā novērots dzeltenais gārnis (Ardeola ralloides), kas ir jauna suga Latvijas savvaļā, aģentūru LETA informēja Latvijas Ornitoloģijas biedrības komunikāciju konsultante Kitija Balcare.

Pēcpusdienā visā Latvijā gaidāmas lietusgāzes

Pēcpusdienā visā Latvijā gaidāmas lietusgāzes

Ceturtdien dienas pirmajā pusē Kurzemē, bet pēcpusdien un vakarā jau daudzviet Latvijā gaidāmas lietusgāzes, vietām pērkona negaiss ar stipru lietu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.

PVO: Koronavīruss izplatās aizvien straujāk

PVO: Koronavīruss izplatās aizvien straujāk 22

Jaunais koronavīruss pasaulē izplatās aizvien straujāk, un jūnijā reģistrēti 60% no visiem inficēšanās gadījumiem kopš pandēmijas sākuma, trešdien paziņoja Pasaules Veselības organizācija (PVO).