Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 16. februāris

Jūlija, Džuljeta

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien izvairies no pasākumiem un, vēl jo vairāk, no sava viedokļa paušanas. Šajā laikā vari izdarīt neprognozējamākās darbības. Šodien ir arī piedošanas diena, kad var salīmēt pat vissaplēstākās attiecības, un atmūķēt vecās slēdzenes uz citu izpratnes kambariem.

Horoskops vērsim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir svarīga filozofiska prāta kondīcija. Noliec malā saimniecības lietas un bezkaislīgi iedziļinies attiecību pasaulē.

Horoskops dvīņiem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas aktivitātes. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Pataupi savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Vēlams nepārpūlēties ne fiziski, ne garīgi, nepakļaut savu organismu stresam. Pie profesionālajiem darbiem ķeries, kad līdz saknei esi izpratis darba uzdevumu un darāmā jēgu. Šodien izvēlies tikai vislabāko pārtiku.

Horoskops lauvai

Šodiena vari sākt šaubīties par savas personīgās laimes izredzēm un perspektīvu atrast daudz maz sakarīgu partneri. Ja gadījumā ir plānoti kādi ciemi, svarīgi ir nepārēsties un neņemt pār strīpu.

Horoskops jaunavai

Iespējams sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no sabiedrības, trokšņa un pūļa. Tavs pašaizsardzības instinkts strādās nekļūdīgi. Izmanto šo dabas doto instrumentu.

Horoskops svariem

Šodien gremdēsies savu domu pasaulē un, par laimi, nebūs neviena vampīriņa, kas mēģinātu pamieloties no tava siltuma vai izsistu no apcerīgās noskaņas. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu attiecību pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops skorpionam

Vari sajust paaugstinātu aktivitāti vai pārspīlētus grūtsirdības izvirdumus, kas būs saistīti ar vienu otru smagu domu, ko stiep līdzi no pagātnes. Miermīlīgu dialogu iespējamība ar dārgajiem šodien ir ar nelielām izredzēm.

Horoskops strēlniekam

Jutīsi vēlmi iziet ārpus pieņemtajiem labās gaumes vai uzvedības rāmjiem, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies kompromitēt savu labo vārdu. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar mīlestību un naudu.

Horoskops mežāzim

Neseko skaļāk izkliegtajam viedoklim un lielāko muskuļu īpašniekiem. Vari atļauties kādam atteikt palīdzību vai noraidīt piedāvājumu. Visiem spēkiem turies pie savas pārliecības un viss, par ko esi pārliecināts arī piepildīsies.

Horoskops ūdensvīram

Ļoti svarīga loma būs partnerim un kopā varat aktualizēt sen neatrisinātas tēmas. Jo svarīgāks un dārgāks tev ir partneris, jo saspringtāks jutīsies bailēs kļūdīties un viņu zaudēt.

Horoskops zivīm

Kādu lēmumu vai paralēlās attiecības nāksies piebremzēt mīļā miera labā. Personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, ir tavas drošības un stabilitātes garanti.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ziņas

Līdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikušas 100 dienas

Līdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikušas 100 dienas 2

Līdz pavasarī gaidāmajām Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām atlikušas tieši 100 dienas. Ņemot vērā 2014. gada zemo vēlētāju aktivitāti, piektdien tika rīkoti vairāki pasākumi, kuru mērķis bija pievērst iedzīvotāju uzmanību vēlēšanu nozīmīgumam.

Par jauno vilcienu piegādātāju izvēlas čehu “Škoda Vagonka”

Par jauno vilcienu piegādātāju izvēlas čehu “Škoda Vagonka” 10

Atkārtoti izvērtējot visus četrus pretendentus, kuri sacentās par tiesībām piegādāt Latvijai jaunus vilcienus, AS ”Pasažieru vilciens” (PV) par konkursa uzvarētāju atzinusi čehu ”Škoda vagonka”, to šodien preses konferencē paziņoja PV valdes priekšsēdētājs Rodžers Jānis Grigulis.

Iemaksāta Bemhena atbrīvošanai paredzētā 200 000 eiro drošības nauda

Iemaksāta Bemhena atbrīvošanai paredzētā 200 000 eiro drošības nauda 6

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien saņēmusi apliecinājumu par 200 000 eiro drošības naudas iemaksāšanu “Rīgas satiksmes” (RS) iepirkumu krimināllietā iesaistītā bijušā RS valdes priekšsēdētāja Leona Bemhena atbrīvošanai no apcietinājuma, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Rīgā top pirmā "zero waste" jeb bezatkritumu kafejnīca

Rīgā top pirmā "zero waste" jeb bezatkritumu kafejnīca

Ar savu kafijas krūzīti – uz kafejnīcu! Rīgā top pirmā “zero waste” jeb bezatkritumu kafejnīca. Latvijā jau vairāki cilvēki šo dabai draudzīgo dzīvesveidu, cik nu spēj, īsteno ikdienā. Ir pieejami arī vairāki beziepakojuma preču veikali. Taču ir cilvēki, kuri ir pieņēmuši vēl lielāku izaicinājumu, – atvērt kafejnīcu, kur nebūs atkritumu.