Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 16. oktobris

Daiga, Dinija, Dinārs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavas ambīcijas un arvien pieaugošā apetīte pēc slavas un atzinības būs acīmredzama un pat fiziski sajūtama. Ļoti laba diena, lai izvirzītu un pamatotu savas prasības par augstāku amatu un lielāku algu.

Horoskops vērsim

Videi, kurā šodien apgrozīsies un realizēsies, jābūt maksimāli komfortablai un labsajūtas rosinošai. Nedzenies pēc finansiāliem panākumiem un novērtējuma graudā. Visu nevar nopirkt par naudu. Jebkam, ko dari, jābūt ar jēgu un augstāko vērtību.

Horoskops dvīņiem

Šodien mentāli būsi stipri noslogots, jo tevi nodarbinās atbilžu meklēšana uz neizprastām un nepieņemtām dzīves norisēm, vajadzība saskatīt cēloņus un izprast citu rīcību.

Horoskops vēzim

Ja veidojas iespēja apmeklēt kādu pasākumu un tikties ar cilvēkiem no citām profesionālajām sfērām, noteikti izmanto. Pasākumā var rasties iespēja dibināt ilglaicīgas un abpusēji izdevīgas attiecības, kas varētu būtiski uzlabot tavu skatu uz dzīvi.

Horoskops lauvai

Vari saņemt negaidītu uzdevumu, kura izpildei tev būs pilnībā jāmaina sava taktika. Ja tavā pakļautībā strādā citi cilvēki, neaizmirsti viņus iesaistīt notiekošajā un arī atalgot finansiāli vai morāli par labi padarītu darbu.

Horoskops jaunavai

Visus paņemsi ar savu neparasto šarmu, laipnību un ļoti cilvēciskajām vājībām. Izmanto šo saskarsmi, lai izlīdzinātu kādu agrāku domstarpību vai ieliec pamatus sadarbības iespējām profesionālajā sfērā.

Horoskops svariem

Šodien esi kritiskāks pret saviem sasniegumiem un vajadzību demonstrē savas īpašās dotības visā krāšņumā. Izcelsies ar pārmērīgu steigu, kuras iemeslus pats nevarēsi izskaidrot. Tā var vienu otru lietu salaist grīstē.

Horoskops skorpionam

Labvēlīga psiholoģiskā atmosfēra un drošības sajūta, ko sniedz draudzīga vide, palīdzēs pārvarēt izdegšanas sindromu un pārslodzi. Atļaujies nopirkt kādu skaistumlietu mājai vai savai garderobei.

Horoskops strēlniekam

Saprašanos ar darba partneriem un paziņām veicinās neformāla atmosfēra, tāpēc tikšanās un pārrunas labāk apvienot ar pusdienām vai kāda sabiedriska pasākuma apmeklējumu.

Horoskops mežāzim

Nepārvērtē savus klientus vai partnerus. Viņu labvēlība var izrādīties tikai veikls triks tavas uzmanības novēršanai. Saglabā racionālu pieeju notiekošajam un saglabā līdzsvaru starp izdevumiem un ienākumiem.

Horoskops ūdensvīram

Personīgajās attiecības vieglumu un daudzveidību palīdzēs uzturēt viss, kas saistīts ar kopīgiem izbraucieniem, kāda interesanta semināra vai lekcijas apmeklējums. Vienvārdsakot, jābūt par ko parunāt.

Horoskops zivīm

Šodien esi saposies un uzfrišinājies, jo var gadīties neplānota iziešana sabiedrībā. Pasākumā, iespējams, saņemsi uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma pārstāvjiem vai tiem, kurus tu patiesi cieni un respektē.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ziņas

Pārspēts 16. oktobra nacionālais siltuma rekords

Pārspēts 16. oktobra nacionālais siltuma rekords

Trešdienas pēcpusdienā Latvijas lielākajā daļā gaisa temperatūra paaugstinājusies līdz +18..+20 grādiem, un tik silts laiks 16. oktobrī ir pirmo reizi valsts meteoroloģisko novērojumu vēsturē.

VDD: "Daesh" pievienojušies Latvijas iedzīvotāji varētu izmantot savus kontaktus finansējuma piesaistei terorismam

VDD: "Daesh" pievienojušies Latvijas iedzīvotāji varētu izmantot savus kontaktus finansējuma piesaistei terorismam 2

Neņemot vērā, ka terorisma draudu līmenis Latvijā ir zems, pastāv risks, ka teroristu grupējumam “Daesh” pievienojušies Latvijas iedzīvotāji var izmantot savus kontaktus Latvijā, lai piesaistītu finansējumu teroristisku darbību veikšanai, teikts Valsts drošības dienests (VDD) sagatavotajā Terorisma finansēšanas novēršanas stratēģijā 2019.-2021. gadam.

Protestos Katalonijā aizturēts 51 cilvēks

Protestos Katalonijā aizturēts 51 cilvēks 1

Spānijas policija trešdien paziņoja, ka pēc vardarbīgajiem protestiem, kas Katalonijā izraisījās saistībā ar cietumsodu piespriešanu deviņiem separātistu līderim, aizturējusi 51 cilvēku.

Premjers jaunos ārstus aicina "turēt gaišu skatu"

Premjers jaunos ārstus aicina "turēt gaišu skatu" 1

“Jebkuram jaunajam cilvēkam varu ieteikt turēt gaišu skatu,” norādot uz jauno ārstu gatavošanos protestiem, intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”).

Aptauja: vai fotoradari ietekmē satiksmes drošību?

Aptauja: vai fotoradari ietekmē satiksmes drošību? 1

Fotoradari valstij ienesot mazāk naudas nekā plānots, tāpēc to turpmākā darbība ir zem jautājuma zīmes, šis Iekšlietu ministrijas amatpersonas paziņojums nesen izsauca plašu rezonansi sabiedrībā un atgādinājumu, ka fotoradari ierīkoti, lai rūpētos par satiksmes drošību.

"Rail Baltica" īstenotājs: Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas pārbūvē galvenais ir termiņu ievērošana un kvalitāte

"Rail Baltica" īstenotājs: Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas pārbūvē galvenais ir termiņu ievērošana un kvalitāte 1

Jaunās dzelzceļa līnijas “Rail Baltica” projektā paredzētās Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas pārbūvē galvenais ir termiņu ievērošana un kvalitāte, intervijā aģentūrai LETA atzina par projekta īstenošanu Latvijas teritorijā atbildīgā uzņēmuma “Eiropas dzelzceļa līnijas” valdes priekšsēdētājs Kaspars Vingris.

PVD pārbaudē "Stockmann" darbinieku ēdināšanas blokā konstatējis atsevišķus vispārīgās higiēnas prasību pārkāpumus

PVD pārbaudē "Stockmann" darbinieku ēdināšanas blokā konstatējis atsevišķus vispārīgās higiēnas prasību pārkāpumus

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) nevienā no universālveikalā “Stockmann” darbinieku ēdināšanas blokā ņemto pārtikas paraugu un nomazgājumu laboratoriskajiem izmeklējumiem nav konstatējis piesārņotājus, taču pārbaudē atklāti atsevišķi vispārīgās higiēnas prasību pārkāpumi, aģentūra LETA noskaidroja dienestā.

Nākamgad pieaugs valsts kultūras iestāžu darbinieku algas

Nākamgad pieaugs valsts kultūras iestāžu darbinieku algas 1

Bet Kultūras ministrija deputātiem atskaitījusies par nākamgad plānoto finansējumu šai nozarei. Kā vienmēr, visām vajadzībām naudas nepietiek. Taču esot izdevies vismaz iekustināt ilgi sāpošu problēmu un vismaz nedaudz pacelt algas valsts kultūras iestāžu darbiniekiem.

Pēc kādiem kritērijiem izvērtēt draudu zvanus? Pārskata plānus ārkārtas situācijām

Pēc kādiem kritērijiem izvērtēt draudu zvanus? Pārskata plānus ārkārtas situācijām

Vai tiešām pēc katra saņemtā draudu zvana vai e-pasta ir jāveic evakuācija, pat ja tā ir slimnīca? Un pēc kādiem kritērijiem izvērtēt, ka tā ir nepieciešama? Par to aiz slēgtām durvīm Saeimā diskutēja deputāti kopā ar atbildīgajiem dienestiem, izvērtējot vasarā notikušo evakuāciju Stradiņa slimnīcā. Un tās pamatā, kā vēlāk izrādījās, bija viltus draudi.