Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 20. novembris

Anda, Andīna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Nemaz tik garlaicīga un nomācoša šī diena nebūs. Kā uz burvju mājienu vai pieslēdzoties kādiem informatīvajiem elementārdaļiņu laukiem, saņemsi impulsu un risinājumu kādai ieilgušai problēmai. Lielā jezga ap šo jautājumu vēl tikai priekšā.

Horoskops vērsim

Ļoti ieteicams šodien pievērsties savas veselības uzlabošanai vai kādiem preventīviem pasākumiem, lai sagatavotos ziemas vīrusu un citu draņķu uzlidojumam.

Horoskops dvīņiem

Nepabeigti darba uzdevumi vai solītās, bet nerealizētās vienošanās nostādīs tevi neveiklā situācijā un neļaus baudīt vakara mieru. Ja izvēlēsies sporta aktivitātes, tad atsakies no pārspīlētām slodzēm un kusties nepiespiežoties.

Horoskops vēzim

Dienas enerģētika tev palīdzēs noskaņoties uz konstruktīvas un lietišķas nots. Būs vēlme sakārtot savus domu apcirkņus – kaut ko pārskatīt, no kaut kā atsacīties vai vēlēties aizmirst nevajadzīgo.

Horoskops lauvai

Iespējams, ka ieņemsi pārāk kategorisku nostāju jautājumos, kas skar pārmaiņas mājās un kuru iniciators ir tavs partneris. Lai arī šāds uzvedības modelis tev nav raksturīgs, mēdz gadīties, ka izšauj pat slotas kāts.

Horoskops jaunavai

Gadījumā, ja tev sakrājušies kādi neatrisināti komunikācijas jautājumi, tos labāk risināt dienas gaismā un pie moža prāta. Vakara sarunām var būt tendence ievilkties jau nākošajā dienā.

Horoskops svariem

Iekarotāja cienīga uzvedība personīgajās attiecībās nesniegs gaidītos rezultātus. Attiecību jomā viss ir iespējams. Neapzināta, bet sistemātiska mazsvarīgo noteikumu ignorēšana var izvērsties uguņošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien personīgās intereses ļoti harmoniski sadzīvos ar tuvinieku vajadzībām. Ieteicams vairāk ļauties kopīgām nodarbēm, kuras palīdzēs novērst domas no profesionālo problēmu risināšanas.

Horoskops strēlniekam

Vari paknibināties ap kādiem piņķerīgiem sīkiem darbiņiem, lai nomierinātu savu prātu. Attiecību jomā viss ir iespējams. Gribēsies savādāk, bet nezināsi kā. Gribēsies, lai partneris pasaka priekšā, bet – nekā.

Horoskops mežāzim

Šodien būsi neierasti robustā prāta un emociju rāmī. Notiekošais var rādīties galēji pesimistiskās toņkārtās. Vieglajam dzīves skatījumam zūdot, var pieaugt traumu iespējamība, tāpēc izvairies no skaldi un valdi principa.

Horoskops ūdensvīram

Lai kā tev gribētos sakārtot savus personīgos domu failus, šodien tas nav paveicams. Labāk pievērsies savām svarīgajām attiecībām, kurās iespējams kāds straujāks pagrieziens jāizņem, tāpēc svarīgi, lai jūs abi būtu piesprādzējušies.

Horoskops zivīm

Visas dienas garumā tava visspilgtākā un redzamākā īpašība būs sakāpinātā pienākuma sajūta, kuru, protams, arī nekautrēsies demonstrēt. Nāksies smagi nopūlēties labojot citu un savas pieļautās kļūdas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ziņas

Arī muitnieki vēlas lielāku atalgojumu

Arī muitnieki vēlas lielāku atalgojumu 7

Līdztekus citiem valsts sektorā strādājošajiem arī muitnieki vēlas lielāku atalgojumu, intervijā “Dienai” atzinis Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes direktors Raimonds Zukuls, kura skatījumā, tas ļautu samazināt korupcijas riskus.

Teātri piedāvā risinājumus, kā "cīnīties" ar klepotājiem

Teātri piedāvā risinājumus, kā "cīnīties" ar klepotājiem 7

Tikai daži no tiem, kuriem ir klepus, iet pie ārsta. Pārējie iet uz teātri. Šādi mēdz jokot runājot par tiem, kurus pārāk bieži izrādes laikā piemeklē klepus. Klepus lēkmes traucē ne tikai citiem skatītājiem, bet arī aktieriem. Teātri mēģina šo situāciju ietekmēt, piedāvājot neparastus risinājumus.

Gontarevs: "Rīgas namu pārvaldnieka" valdes atlaišana ir politisks un nepamatots lēmums

Gontarevs: "Rīgas namu pārvaldnieka" valdes atlaišana ir politisks un nepamatots lēmums 3

Rīgas domes priekšsēdētāja Oļega Burova (GKR) lēmumus atstādināt SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) valdi ir politisks un nepamatots un tendēts uz “attiecību nokārtošanu” ar iepriekšējo kapitāldaļu turētāju, šodien no amata gāzto Rīgas vicemēru Vadimu Baraņņiku (NDF), sacīja līdzšinējais RNP valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs.

Kariņš sola kļūt prasīgāks pret ministriem, aicinot sabiedrībai skaidrot pieņemtos lēmumus

Kariņš sola kļūt prasīgāks pret ministriem, aicinot sabiedrībai skaidrot pieņemtos lēmumus 3

Ņemot vērā, ka valdība pēdējā laikā nonākusi pamatīgas kritikas krustugunīs, premjers Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”) otrdien solījās parūpēties par to, lai ministri vairāk pūļu ieguldītu savas politikas skaidrošanai. Tas attiecas ne tikai uz strīdīgajiem jautājumiem, kas saistīti ar budžetu, bet arī, piemēram, uz novadu reformu.

TV3 un TVPlay – skatītākie oktobrī

TV3 un TVPlay – skatītākie oktobrī

Kanāls TV3 turpina nostiprināt savas līdera pozīcijas mediju tirgū, kļūstot gan par konsolidētās, gan par ētera laikā skatītāko televīzijas programmu oktobrī.