Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 19. augusts

Melānija, Imanta

Horoskops aunam

Daži no šodienas asajiem pagriezieniem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai sagrupēties un pārorientēties, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops vērsim

Ja aizmirsīsi par savu dabas doto atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna sadarbība.

Horoskops dvīņiem

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops vēzim

Prasme pielāgoties un saprasties ar visiem tevi padarīs par gaišo saules stariņu. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt mīļus cilvēkus.

Horoskops lauvai

Jutīsies iekšēji uzlādēts un tāpēc stiprs. Gribēsi atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas tāpēc vari piedzīvot partneru vēlmi nosodīt tavu rīcību vai vienkārši mīļi sakrist uz nerviem.

Horoskops jaunavai

Būsi pienākumu un rūpju pārņemts, īpaši tādu, kas saistās ar īpašumu uzturēšanu vai gatavošanos to pirkšanai pārdošanai. Lai neiekristu sevis žēlošanā, atceries, ka ir piedzīvoti arī grūtāki laiki.

Horoskops svariem

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops skorpionam

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas un visiem kļūs vieglāk.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi ļausi vazāt valodās, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola darbīgus un saulainus brīžus. Tavs inertais psihoemocionālais fons ļaus izvairīties no zemūdens akmeņiem un asajiem stūriem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti pielabināties saviem mīļajiem, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Pats sajutīsi, kā to vislabāk izdarīt.

Horoskops zivīm

Nemēģini visu sakārtot pēc sava prāta un patikšanas. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem kritizētājiem ar tevi manipulēt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ziņas

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Skaisti skati: Latvijas augstākais kalns no putna lidojuma

Skaisti skati: Latvijas augstākais kalns no putna lidojuma

Gaiziņkalns jeb tautā dēvētais “Gaiziņš” ir augstākais kalns Latvijā. No tā paveras lielisks skats uz Latvijas ainavu, bet fotoaģentūras “f64” fotogrāfam izdevies iemūžināt, kā no putna lidojuma izskatās pats kalns.

Dienvidu tilts joprojām nasta Rīgas budžetam; Ušakovs bēg no jautājumiem par neizdevīgā aizņēmuma pārkreditēšanu

Dienvidu tilts joprojām nasta Rīgas budžetam; Ušakovs bēg no jautājumiem par neizdevīgā aizņēmuma pārkreditēšanu 13

Šoruden apritēs desmit gadi kopš Dienvidu tilta atklāšanas. Tam daļēji izdevies atslogot centru no satiksmes, taču rīdzinieki joprojām nav atmaksājuši pat pusi no Dienvidu tilta augstajām izmaksām. Tās sadārdzina tilta finansēšanai ņemtā kredīta augstās procentu likmes. Šobrīd tirgū aizņemšanās ir sešas reizes lētāka, taču Rīgas domes vadība tilta pārkreditēšanu uzskata par nelietderīgu.

FOTO: Rīgas svētkos aizvadīts krāšņs ūdens gaismu šovs

FOTO: Rīgas svētkos aizvadīts krāšņs ūdens gaismu šovs 1

Piektdien, 17. augustā, ar koncertu Vērmanes dārzā “Laikmets un mūzika”, ar Imanta Kalniņa dziesmu vakaru Grīziņkalnā, koncertciklu “Dziesmu tilti” un gaismas šovu “Ūdens stāsts mēness gaismā” sākās Rīgas svētki – pilsētas 817. dzimšanas dienas svinības. 

Būtiski pieaudzis tūristu skaits Jūrmalā

Būtiski pieaudzis tūristu skaits Jūrmalā 1

Latvijas lielākajā kūrortpilsētā – Jūrmalā – par piektdaļu pieaudzis tūristu skaits. Viesu pieplūdumu veicinājis gan neparasti siltais laiks, gan arī ārpussezonas atveseļošanas un biznesa piedāvājumi. 

Lai mazinātu aizspriedumus pret valsts aprūpes institūcijām Kapseļu ielas bērnu rehabilitācijas centrs sarīko "Kosmosa ballīti"

Lai mazinātu aizspriedumus pret valsts aprūpes institūcijām Kapseļu ielas bērnu rehabilitācijas centrs sarīko "Kosmosa ballīti"

Latvijas bērnunamos sākta jauna kustība potenciālo adoptētāju un audžuģimeņu piesaistei. Tiek rīkoti brīvas atmosfēras pasākumi, kurus var apmeklēt ikviens interesents, satikt bērnus un iepazīt pašu iestāžu darbu. Piektdien šāda neformāla dārza ballīte notika sociālā aprūpes centra “Rīga” filiālē Kapseļu ielā.

Baltijas valstu jūras eskadra atzīmē 20. gadadienu

Baltijas valstu jūras eskadra atzīmē 20. gadadienu

Ar svinīgiem pasākumiem šodien atzīmēta Baltijas valstu jūras eskadras ”Baltron” 20. gadadiena. Tai par godu piektdien Rīgas pasažieru ostā piestājuši Baltijas valstu jūras spēku kuģi ”Tālivaldis”, “Virsaitis” un “Jotvingis”. 

"Saskaņas" kandidāts, kas kļuvis populārs Bolderājā, sola lavašu dalīt arī pēc vēlēšanām

"Saskaņas" kandidāts, kas kļuvis populārs Bolderājā, sola lavašu dalīt arī pēc vēlēšanām 18

25 gadus pēc tam, kad Joahims Zīgerists iekļuva Saeimā, vēlētājiem dalot banānus, viņa panākumu cenšas atkārtot “Saskaņas” deputāta kandidāts. Bolderājas kebabnīcas īpašnieks šomēnes trūcīgajiem ik rītu dala bezmaksas lavašu, un kā pārliecinājās TV3 ziņas, pieprasījums ir liels. Sava veida pozitīvisma kampaņu pirms vēlēšanām sākusi arī Zaļo un zemnieku savienības vadītā Finanšu ministrija. 

PVD cietsirdīgai īpašniecei atņem gandrīz 20 suņus

PVD cietsirdīgai īpašniecei atņem gandrīz 20 suņus

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), sadarbībā ar Valsts un Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem kādā īpašumā Rīgā, Dārziņos, administratīvās lietas ietvaros izņēmis 15 kucēnus un trīs pieaugušus suņus, kas turēti nepiemērotos apstākļos.