Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 19. aprīlis

Vēsma, Fanija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Meklēsi iespēju realizēties kādā samērā riskantā spēlītē ar diezgan grūti prognozējamām sekām. Piedzīvosi situācijas, kuras pārbaudīs tavas un partneru sadarbības dzīvotspēju. Nenogalini laika pārbaudi izturējušas iestrādes spontānu nesaskaņu vārdā.

Horoskops vērsim

Ļoti rūpīgi attiecies pret likumu uzraugiem un sargiem, jo viņu spēkos būs ietekmēt tavas finanses dāsni dalot soda kvītis. Bet uz tavu privāto attiecību robežas parādīsies nelabvēļi, kuri var aizdedzināt kūlu.

Horoskops dvīņiem

Dzīvesbiedru rīcība vai piezīmes liks tev sapurināties, saņemties un paveikt ilgi atliktos darbus. Gribēsi paveikt pat vairāk, nekā no tevis prasīs. Neatklāj savu rīcības plānu, kamēr neesi pārliecināts par tā absolūtu izdošanos.

Horoskops vēzim

Personīgo attiecību lauciņā sāks spraukties mīlestības ziedu pumpuri. Uzradīsies arī labvēļi vai nelabvēļi un šo jūtu dobīti gribēs parušināt. Pievērsties sevis iepriecināšanai, sava vizuāla tēla paspilgtināšanai.

Horoskops lauvai

Tas, kas nebūs tavas uzmanības vērts, beigās var izrādīties īsta dārgumu krātuve. Tāpēc turi visas savas maņas modras, lai nepalaistu garām un paspētu uz zelta oliņu sadalīšanas pasākumu.

Horoskops jaunavai

Šodien no citas perspektīvas spēsi paraudzīties uz vecām problēmām un pārstāsi vainot sevi. Spēka būs pietiekoši, lai pārliecinātu savus radus un kaimiņus, kā arī saviem mīļajiem atradīsi pareizos vārdus.

Horoskops svariem

Dzīvesbiedri vai romantiskie partneri tevi mēģinās noņemt no trases, ja būsi pārvērtējis savus spēkus un atļāvies pārkāpt gavēņa uzliktos ierobežojumus. Tāpēc iesaisties tikai tādos pasākumos, kur esi nemaldīgi pārliecināts par uzdzīvi normas robežās.

Horoskops skorpionam

Šodien pirms saules vai pēc saules vakarā jāiet uz upi mazgāties tekošā ūdenī - tad izzudīs visas kaites. Lielās piektdienas spēcinošās enerģijas tevi mudinās pievērsties sevis iepriecināšanai un pavasara akcentu piešķiršanai savam vizuālajam tēlam.

Horoskops strēlniekam

Par katru cenu neturies pie konservatīvām un tradicionālām vērtībām. Tieši progresīvais, neparastais un ekstravagantais ļaus tev izcelties uz kopējā fona un pavērs jaunas iespējas dzīvē.

Horoskops mežāzim

Citu cilvēku neatkarīgā rīcība, kas neatbilst taviem priekšstatiem par lietu kārtību, var aizvainot tavas jūtas un pašcieņu. Uzņemies šo papildus slodzi no brīvas gribas un ar prieku. Rezultāts būs gan materiāls, gan morāls gandarījums.

Horoskops ūdensvīram

Iespējams piedzīvosi vilšanos savos dzīvesbiedros vai domubiedros, bet pats arī esi vainojams notiekošajā. Pārliec akcentus un visas lietas nostāsies savās vietās. Vajadzētu parūpēties par sava ķermeņa skaistumu un labsajūtu.

Horoskops zivīm

Dienas gaitā var pieaugt spriedze attiecībās ar citiem cilvēkiem, kas konstruktīvas sarunas un darbības var ievirzīt galīgi neprognozējamā gultnē. Noskaņojies izaicinājumiem un pārsteigumiem!

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ziņas

Pagaidām nav skaidrs, vai prezidenta vēlēšanās būs arī citi kandidāti

Pagaidām nav skaidrs, vai prezidenta vēlēšanās būs arī citi kandidāti 4

Eiropas Savienības Tiesas (EST) tiesnesis Egils Levits kā “visai labas” vērtē savas izredzes kļūt par nākamo Valsts prezidentu. Ceturtdien LNT raidījumā “900 sekundes” viņš sacīja, ka rēķinās ar koalīcijas solīto vairākuma atbalstu. Tikmēr opozīcijas deputāti nogaida un vēl nesteidz lemt, vai Levitam sarūpēt konkurentus prezidenta vēlēšanās.

Putins: Krievijai un Igaunijai objektīvi ir kopīgas intereses Baltijā

Putins: Krievijai un Igaunijai objektīvi ir kopīgas intereses Baltijā

Ceturtdien, 18. aprīlī, Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida tikās ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Pašā Igaunijā Kaljulaidas došanās uz Maskavu netiek vērtēta viennozīmīgi – izraisījušās diskusijas par to, vai ir īstais laiks šādam simboliski svarīgam notikumam, ņemot vērā agresivitāti Krievijas attieksmē pret kaimiņvalstīm.

Levits: Izcilam un labam Valsts prezidentam ir jābūt visas tautas prezidentam

Levits: Izcilam un labam Valsts prezidentam ir jābūt visas tautas prezidentam 7

“Valsts prezidentu – pēc mūsu sistēmas – izvēl Saeimas vairākums, taču viņš pārstāv visu Latvijas tautu, tas nozīmē to, ka viņš skatās uz tautas kopējām interesēm,” intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” atzina pašreiz vienīgais kandidāts Valsts prezidenta amatam Eiropas Savienības Tiesas tiesnesis Egils Levits.

Cilvēki Lieldienās iecienījuši arī eksotiskas olas

Cilvēki Lieldienās iecienījuši arī eksotiskas olas

Izrādās, ka ik dienu Latvijas vistas izdēj pa olai katram valsts iedzīvotājam – tā saskaitījusi Centrālās statistikas pārvalde (CSP). Taču Lieldienās tradicionāli pieaug pieprasījums tieši pēc eksotiskām olām.