Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Vērā ņemami panākumi privātās sarunās vai uzvaras cīņā par mīkstāku krēslu šodien nesolās. Mēģini nedomāt un nerunāt par profesionālās karjeras jautājumiem, bet pievērsies savu interešu radošām izpausmēm.

Horoskops vērsim

Lai arī daži no taviem plāniem tiks nokritizēti un to darīs tie cilvēki, kuriem pašiem nav nekādu plānu, tāpēc neņem ļaunā. Pie šiem jautājumiem atgriezīsies pēc dažām dienām un tad jau būs cita saruna un citi lēmēji.

Horoskops dvīņiem

Vislabākais saziņas un komunikācijas veids šodienai ir virtuālā interneta metode. Tātad šodien labāk ar distanci. Izdarīsi daudz vairāk, nekā sēžot bezjēdzīgās pusdienās vai pavadot laiku sastrēgumos.

Horoskops vēzim

Neignorē atpūtas nozīmīgumu, jo optimisma un cerību avots būs tie cilvēki, kuri ir tavi dvēseles radinieki. Fokusējies uz savām personīgajām interesēm, lai nelietu ūdeni uz svešām dzirnavām.

Horoskops lauvai

Dienas laikā pieaugs tavu personīgo vajadzību un vēlmju pretstatījums tam, ko vēlas partneris. Līdz sadursmei nenonāksi, bet pirms rīkojies tomēr centies taktiku pārrunāt ar saviem sabiedrotajiem vai tuvajiem.

Horoskops jaunavai

Šodien nepaej garām kaimiņa durvīm tās neatvēris. Izmanto visas iespējas aprunāties ar blakus dzīvojošajiem, jo ar tevi aprunājoties, viņi ieraudzīs kopīgās iespējas un priekšrocības, ko sniedz labas attiecības.

Horoskops svariem

Atradīsi to, ko meklējis un tavas īstermiņa vajadzības un iegribas viegli piepildīsies. Arī mazie asumiņi ar mājiniekiem izrādīsies tikai tādas lāstekas, nevis aisbergu smailītes.

Horoskops skorpionam

Šodien tavas alkas pēc zināšanām vai pēc kādas konkrētas informācijas mudinās tevi pavadīt visu dienu virtuālajā vidē, dzenot pēdas vajadzīgajiem informācijas glabātājiem.

Horoskops strēlniekam

Apbruņojies ar pienācīgo pacietības devu, jo notikumu attīstība nebūs tik zibenīga, kā tev labpatiktos. Pastāv iespēja saņemt interesantu izklaides piedāvājumu vai apspriest kārotā nosacījumus.

Horoskops mežāzim

Nevairo sevī tos instinktus, kuri palielina individuālista un privātīpašnieka garu. Atvērtība un demokrātiskas lēmumu pieņemšanas metodes nāks tev vairāk par labu, jo īpaši risinot attiecību jautājumus.

Horoskops ūdensvīram

Apķērība, un zinātkāre apvienojumā ar prasmi pareizajā brīdī uzdot vajadzīgos jautājumus un īstajā brīdī sarunu pārtraukt, tevi šodien izvedīs cauri jaunās informācijas labirintiem veselu un neskartu.

Horoskops zivīm

Cilvēku labvēlību novērtē un atmaksā ar to pašu. Abpusējie laipnības un uzmanības žesti noderēs, ja vēlēsies iegūt kādu tev svarīgu informāciju, kura netiek publiskota. Visas tavas iniciatīvas, pat neordinārās, tiks ļoti labi uztvertas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ziņas

Spānijā atdzīvināta sieviete, kurai sešas stundas bija apstājusies sirds

Spānijā atdzīvināta sieviete, kurai sešas stundas bija apstājusies sirds 1

“Brīnumains gadījums” – tā tiek raksturota kādas britu sievietes atdzīvināšana pēc tam, kad viņas sirds pēc Spānijas kalnos piedzīvotas sniega vētras sešas stundas bija apstājusies. Ārsti spriež, ka pacientes neticamo izdzīvošanu nodrošināja tas pats, kas lika viņas sirdij apstāties – aukstums.

Ja "Z-Towers" nepieņems ekspluatācijā, projekta attīstītāji sola vērsties starptautiskās institūcijās

Ja "Z-Towers" nepieņems ekspluatācijā, projekta attīstītāji sola vērsties starptautiskās institūcijās

Ja Rīgas būvvalde ekspluatācijā nepieņems Pārdaugavā uzslietos “Z-torņus”, projekta attīstītāji sola vērsties starptautiskās iestādēs savu investīciju aizsardzībai. Viņi pieļauj, ka būvvaldes darbinieki sagaidot kukuli, par ko jau informēts KNAB. Būvekspertu vērtējumā – dvīņu torņi esot kvalitatīvākās un drošākās augstceltnes galvaspilsētā.

Burovs Pūcem pārmet politisku cinismu un nihilismu

Burovs Pūcem pārmet politisku cinismu un nihilismu 6

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) rosina atlaist galvaspilsētas domi. Ministra Jura Pūces ieskatā Rīgas vietvara jau otro reizi nav spējusi izpildīt vienu no pašvaldības funkcijām – nodrošināt atkritumu apsaimniekošanu. Rīgas mērs Oļegs Burovs lēmumu sākt domes atlaišanu sauc par politisku.

Diskutēs par bērnu veselības aprūpes problēmām Latvijā

Diskutēs par bērnu veselības aprūpes problēmām Latvijā

Svētdien, 8. decembrī, plkst. 12.00 kultūras vietas ”Hanzas Perons” rīkotajos mazajos svētkos ”Svētdienis” tiks atklāts gada sirsnīgākās labdarības akcijas ”Eņģeļi pār Latviju” diskusiju cikls ”Labo domu pietura”.

Oficiāli: VARAM rosina Rīgas domes atlaišanu

Oficiāli: VARAM rosina Rīgas domes atlaišanu 3

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) nolēmusi rosināt Rīgas domes atlaišanu, jo, ministrijas ieskatā, vietvara jau otro reizi nav spējusi izpildīt vienu no pašvaldības autonomajām funkcijām – nodrošināt sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

Ziemeļkoreja draud atsākt Trampa saukšanu nievājošos vārdos

Ziemeļkoreja draud atsākt Trampa saukšanu nievājošos vārdos 1

Ziemeļkoreja ceturtdien brīdināja, ka tā atsāks ASV prezidenta Donalda Trampa saukšanu par ”prātu izkūkojušu veci” un citos nievājošos vārdos, ja viņš turpinās lietot provokatīvus izteicienus, tostarp dēvējot Ziemeļkorejas līderi Kimu Čenunu par “raķešu vīriņu”.

Skaties tiešraidē: Pūce informē par Rīgas domes atlaišanas jautājumu

Skaties tiešraidē: Pūce informē par Rīgas domes atlaišanas jautājumu 1

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) ir sasaucis preses konferenci, lai informētu par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) tālāko rīcību pēc Rīgas domes darbībā konstatēto pārkāpumu izvērtēšanas. Piedāvājam noskatīties preses konferenci – tiešraides sākums plkst. 13.00.

Tusks: Breksits ir "viena no spilgtākajām kļūdām" ES vēsturē

Tusks: Breksits ir "viena no spilgtākajām kļūdām" ES vēsturē 2

Breksits ir “viena no spilgtākajām kļūdām” Eiropas Savienības (ES) vēsturē, intervijā britu laikrakstam “The Guardian” sacīja līdzšinējais Eiropas Padomes prezidents Donalds Tusks, Lielbritānijas lēmumu par izstāšanos no ES dēvējot par “sāpīgāko” pieredzi viņa pilnvaru termiņa laikā.