Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 20. septembris

Guntra, Ginters, Marianna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Piektdienai neraksturīgi valdīs relatīvs miers un klusums. Nekādu dižo rosību vai notikumus nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa garlaicības notij un stūros sasēdīs nekā nedarīšanas rūķi.

Horoskops vērsim

Romantiskie jautājumi nodarbinās tavu prātu un sirdi. Patikšanās sfērā var parādīties kāda sadzīviska nesavaldības izpausme, par kuras eksistenci pat neesi nojautis.

Horoskops dvīņiem

Tavas pēdējā laika darbības šķitīs bezjēdzīgas. Tavas jūtas un uzupurēšanās netiks ievērotas. Tie nav pamatoti uzbraucieni, atslēdz prātu un tik daudz neanalizē citu rīcību.

Horoskops vēzim

Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba biedru, radinieku vai paziņu savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Horoskops lauvai

Tevi var vajāt vainas sajūta par kādu nepabeigtu darbu vai neizdošanos. Palaid to vaļā un garastāvoklis riktīgi uzlabosies. Atceries, nav ko baidīties no situācijām un attiecībām, kuras nevari ietekmēt.

Horoskops jaunavai

Šodien kāds no draugiem vai paziņām tevi var pārsteigt vai nopietni sarūgtināt . Padomā, vai tam nav kāds sakars ar tavu rīcību nesenā pagātnē. Pamaini savu attieksmi un viss nokārtosies.

Horoskops svariem

Tukša fantazēšana tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Vari sagaidīt uzmanības mirkļus no cilvēkiem, kuri sen nav bijuši tavā uzmanības lokā.

Horoskops skorpionam

Šodien domāsi par to, kāpēc pēdējā laika notikumi tavu dzīvi iekrāso ne pārāk spilgtās krāsās. Pie viena tev derētu pafiltrēt savu rīcības taktiku un nepaļauties uz visādiem nepārbaudītiem cilvēkiem.

Horoskops strēlniekam

Neizaicini likteni. Ieteikums pavadīt dienu nekur nezīmējoties un nerādoties. Ne pārāk bieži ir tādas dienas, kad vajag nogaidīt. Nesteidzies atbildēt uz uzaicinājumiem vai kādiem piedāvājumiem.

Horoskops mežāzim

Tava atklātība un tiešā runa var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, savādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Horoskops ūdensvīram

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien piektdienas vakariņas mājās būs atkarīgas no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

Horoskops zivīm

Tik ļoti gribēsies, lai tevi saprot, bet neviens pat nevēlas tevī klausīties. Viss atduras pret neredzamo sienu. Šodien ir darba diena, bet pamēģini atrast iemeslus, lai izrauties no rutīnas un aiziet, kur acis rāda.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ziņas

Saistībā ar saslimšanām Siguldā virkne iespējamo inficēšanās versiju atkritušas

Saistībā ar saslimšanām Siguldā virkne iespējamo inficēšanās versiju atkritušas

Saistībā ar saslimšanām Siguldā epidemiologu uzmanības lokā palikusi versija, ka bērnu inficēšanās notikusi izglītības iestādēs, kā arī tas varētu būt saistīts tieši ar ēdināšanu, intervijā “900 sekundēm” sacīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

"Katru sekundi var notikt kaut kas ļoti īpašs." Kāzu fotogrāfs no Latvijas izpelnās pasaules atzinību

"Katru sekundi var notikt kaut kas ļoti īpašs." Kāzu fotogrāfs no Latvijas izpelnās pasaules atzinību

Tev ir jāsajūt, ka kaut kas tūlīt notiks. Tā savu fotogrāfa slepeno ieroci jeb intuīciju raksturo Mārcis Baltskars. Pieredzējušais kāzu fotogrāfs ieguvis jaunu atzinību starptautiskās profesionālo kāzu fotogrāfu biedrības rīkotā konkursā. Mārcis norāda, ka tomēr vislielāko prieku viņam sagādā iekļūšana pasaules labāko fotogrāfu top 100.

Militārs trieciens Irānai izraisīs "totālu karu", brīdina ministrs

Militārs trieciens Irānai izraisīs "totālu karu", brīdina ministrs 1

Militārs trieciens Irānai izraisīs “totālu karu”, brīdināja Irānas ārlietu ministrs Mohammads Džavads Zarifs, šādi izsakoties pēc ASV un tās Persijas līča reģiona sabiedroto apsūdzībām, ka Irāna stāv aiz nesenajiem uzbrukumiem Saūda Arābijas naftas rūpniecības objektiem.

Atkritumu krīze: Rīgā turpināsies ārkārtējā situācija

Atkritumu krīze: Rīgā turpināsies ārkārtējā situācija 1

Saeima devusi “zaļo gaismu” valdības lēmumam turpināt Rīgā ārkārtējo situāciju atkritumu izvešanā. Deputātu vairākums uzskata, ka lēmums īstermiņā novērsīs risku, ka Latvijas galvaspilsēta varētu “grimt” atkritumos. Tikmēr citi deputāti šodien lēmumu kritizēja, to saucot par pakļaušanos atkritumu apsaimniekotāju mafijai un “glābšanas riņķa” pamešanu Rīgas domes vadībai, kas ir atbildīga par radušos situāciju.

Jaunais “iPhone” modelis izraisa izplatītas fobijas uzplaiksnījumu

Jaunais “iPhone” modelis izraisa izplatītas fobijas uzplaiksnījumu

Jaunāko “iPhone pro” prezentāciju bez bailēm nevarēja noskatīties daļa telefona tīkotāju. Iemesls ir pavisam nopietns. Ierīces aizmugurē esošās trīs kameras, kā arī mikrofons patērētājos atmodinājis tripofobiju jeb fobiju no vienkopus esošiem caurumiem, iedobēm. Par tripofobiju atklāti runājusi arī seriāla ”American horror story” zvaigzne Sāra Paulsone.

Sociālās mājas celtniecību Bolderājā aizkavē nejauši atrasta padomju armijas munīcijas noliktava

Sociālās mājas celtniecību Bolderājā aizkavē nejauši atrasta padomju armijas munīcijas noliktava

Rīgā top divi daudzmiljonu projekti, par kuriem šonedēļ speciāli sprieda Pilsētas īpašuma komitejā. Bolderājā par 11 miljoniem top sociālās mājas, bet būvdarbus krietni aizkavējuši izrakumu laikā atrastā padomju armijas munīcijas noliktava. Savukārt uzņēmums “Rīgas meži” no pašvaldības uz 30 gadiem pārņems zemesgabalu Mežaparkā, kur par vismaz pieciem miljoniem taps “gaisa pastaigu taka”.

"Aicinu neatbalstīt mafiju." Saeimā asas debates par atkritumu apsaimniekošanas krīzes izsludināšanu Rīgā

"Aicinu neatbalstīt mafiju." Saeimā asas debates par atkritumu apsaimniekošanas krīzes izsludināšanu Rīgā 2

Ļoti asas debates ceturtdien notika Saeimā jautājumā par Rīgā izsludinātās ārkārtējās situācijas pamatotību atkritumu apsaimniekošanas jomā. Beigu beigās, Saeimas vairākums šo valdības lēmumu atzina par pamatotu, taču balsojums ne tuvu nebija tāds kā parasti – valdības koalīcija pret opozīciju. Niknākie strīdi raisījās tieši starp valdības partiju politiķiem.

Rīgas domes koalīcijā varētu būt izveidojušās jaunas nesaskaņas

Rīgas domes koalīcijā varētu būt izveidojušās jaunas nesaskaņas 3

Rīgas domes koalīcijas partiju – “Saskaņa” un “Gods kalpot Rīgai!” – vidū varētu būt izveidojušās jaunas domstarpības, jo šīs nedēļas laikā kvoruma trūkuma dēļ komitejās nav izdevies pieņemt vairākus būtiskus lēmumus, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.