Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
uz skaties.lv

Zelta Mikrofons

Mūzikas ierakstu gada balva ”Zelta Mikrofons 2021” šogad svin savu 25 gadu jubileju! Balvai ”Zelta Mikrofons” šogad iesniegts rekordskaits mūzikas ierakstu. Seko līdzi jaunumiem, nominācijām un lielajam gala notikumam, kas norisināsies jau 16. martā!

Elektrum Gada dziesma!

Pie kura ritma tev sāk šūpoties kāja? Kura melodija tevī aktivizē dungošanas vai dejošanas režīmu? Kura ir Latvijas 2020. gada dziesma? To nepateiks kritiķi, to noteiks sirds!

Reizi dienā ienāc šeit un nobalso par vienu no 10 nominantiem. Palīdzi savai mīļākajai dziesmai kļūt par "Elektrum Gada dziesmu" – vienīgo kategoriju, kurā balvas "Zelta Mikrofons" ieguvēju nosaka tauta! Sagādā balvas iemīļotajiem mūziķiem un laimē pats!

Īpašā balva "Elektrum Gada dziesmai" tiks pasniegta 16. martā "Zelta Mikrofons" apbalvošanas ceremonijā. Savukārt tev ir iespēja laimēt ik nedēļu! Katrs balsojums piedalās iknedēļas izlozē par efektīvām balvām no Elektrumveikals.lv. Balso reizi dienā līdz pat 10. martam!

Lai sirds saslēdzas ar dziesmu, māja ar draudzīgu enerģiju!

Apsveicam uzvarētājus:

04.02. - Monta P.!

11.02. - Stella V.!

18.02. - Dace B.!

25.02. - Harijs Š.!

04.03. - Kārlis S.!

Balsošanas noteikumi Apskati balvu fondu

Noklausies visus 10 skaņdarbus, uz tiem uzspiežot, un nobalso par savu favorītdziesmu! Balsot vari autorizējoties reizi dienā!

Dzeguzes balss

Mālos pelēkos

Tūrists

Tavs karogs

Laime šī

Skaisti savāds

Lai jau deg

Soulfulman

Panama

Elektriskā gaisma

Par projektu

Nu jau daudzus gadus notiek un TV ēterā izskan koncerts, kurā tiek atspoguļoti sasniegumi un notikumi latviešu mūzikā iepriekšējā gada laikā. Mūzikas ierakstu gada balva, latviešu Grammy balvu ekvivalents, ir vienīgais pasākums latviešu mūzikas dzīvē, kur tiek apbalvoti visu žanru iepriekšējā gada labākie mūzikas ieraksti, kurus izvērtē profesionāla žūrija.

Veiksmīgākie mūziķi ikgadēji tiek apbalvoti greznā koncertceremonijā, kur uzstājas populārākie mākslinieki, debitanti un viesi, kā arī piedalās sabiedrībā aktuālas personības.

Šogad balvai iesniegts rekordliels pieteikumu skaits: 172 albumi (visi žanri); 57 debijas albumi; 186 dziesmas; 143 videoklipi; 19 koncertieraksti video un 43 albumu dizaini!

2021. gada 16. martā ierakstu balva tiks pasniegta jau 25. reizi! Gadu laikā Mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons ir kļuvis par vienu no prestižākajiem mūzikas notikumiem Latvijā, ko ar nepacietību gaida mūzikas autori, izdevēji, izpildītāji un klausītāji.

Sadarbībā ar: