Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 28. janvāris

Kārlis, Spodris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Pārraide sāksies pēc

Paziņoti "Zelta Mikrofona 2020" gada balvas nominanti

Paziņoti "Zelta Mikrofona 2020" gada balvas nominanti

Šajā ceturtdienā visi mūzikas interesenti varēja sekot līdzi vienam no gada gaidītākajiem notikumiem – Mūzikas ieraksta gada balvas “Zelta Mikrofonā 2020” nominantu izziņošanai. “Skaties.lv” bija tā īpašā iespēja pārraidīt pasākuma tiešraidi. TIEŠRAIDE IR BEIGUSIES, tālāk rakstā uzzini mūziķus un viņu darbus, kuri tika nominēti kādā no kategorijām.

Tiks paziņoti balvai “Zelta Mikrofons 2020” nominētie ieraksti

Tiks paziņoti balvai “Zelta Mikrofons 2020” nominētie ieraksti

Jau ceturtdien, 9. janvārī, īpašā ievadballītē paziņos mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons” nominantus. Šogad žūrija vērtēja 116 albumus, 55 dziesmas, 61 videoklipu, 22 debijas albumus un 8 koncertierakstus video formātā. Kopskaitā 262 pieteikumi pretendē uz iekļūšanu nominantu pieciniekā.

Cik neveikli! "Zelta mikrofona" fanus samulsina Maija Silova, kura ceremonijā pasniedz "Oskaru"

Cik neveikli! "Zelta mikrofona" fanus samulsina Maija Silova, kura ceremonijā pasniedz "Oskaru" 2

Otrdien, 12. februārī, krāšņā ceremonijā Dailes teātrī tika sadalītas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons 2019”. Tik pat krāšņi, cik balvu saņēmēji, bija arī tās pasniedzēji! Par vienu no apspriestākajiem notikumiem ceremonijā bija estrādes leģendas Olgas Rajeckas un jaunās dziedātājas Evijas Vēberes tikšanās uz vienas skatuves. Bet ne mazāka uzmanība tika veltīta TV personībai, dzīvesstila un modes ekspertei Maijai Silovai.

Olga Rajecka un Evija Vēbere publiski salīgst mieru

Olga Rajecka un Evija Vēbere publiski salīgst mieru 3

Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta mikrofons” ceremonijā otrdienas, 12. februāra, vakarā Dailes teātrī tika piedzīvots daudz emocionālu mirkļu. Viens no tiem bija estrādes leģendas Olgas Rajeckas un jaunās dziedātājas Evijas Vēberes tikšanās uz vienas skatuves.

Klāt "Zelta mikrofona" ceremonija – skaties tiešraidē!

Klāt "Zelta mikrofona" ceremonija – skaties tiešraidē!

12. februāra vakarā Dailes teātrī jau 23. reizi tiks pasniegtas Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons”. Ceremonija priecēs ar aktuālo Latvijas mūziķu priekšnesumiem, unikāliem kolektīviem un pirmatskaņojumiem. Balvu pasniegšanas ceremoniju baudi tiešraidē portālā Skaties.lv!