Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 31. maijs

Alīda, Jūsma

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Pārraide sāksies pēc

"Zelta mikrofona" balvas pasniegšanas ceremonijā triumfē grupa "Instrumenti"

"Zelta mikrofona" balvas pasniegšanas ceremonijā triumfē grupa "Instrumenti"

Otrdienas, 18. februāra, vakarā svinīgā ceremonijā Dailes teātrī jau 24. reizi tika pasniegtas “Zelta mikrofona”  balvas aizvadītā gada labākajiem Latvijas mūzikas ierakstiem. Par “Gada albumu” un “Gada dziesmu” atzīts grupas “Instrumenti” ieraksts “Cilvēks” un dziesma “Visā visumā Visums ir viss”. Kopumā grupa “Instrumenti” saņēma četras balvas.

Latviešu mūziķi iesaka: mīļākās filmas un seriāli

Latviešu mūziķi iesaka: mīļākās filmas un seriāli

Filmas un seriāli var kalpot ne tikai par izklaidi, labs kino var pavērt durvis arī uz jaunu pasauli. Latvijā pazīstami un jauni mūziķi atklāj, kuras ir viņu iecienītākās filmas un seriāli, ko viņi iesaka baudīt arī saviem faniem.

Prusax: Dzīvē esmu bijis precīzi uz vienu randiņu

Prusax: Dzīvē esmu bijis precīzi uz vienu randiņu 16

Aiz kalniem vairs nav 14. februāris, kas visā pasaulē tiek svinēts kā visu mīlētāju diena jeb Valentīna diena, kad mīļotajiem cilvēkiem tiek veltīta īpaša uzmanība. Ekspresintervijā Skaties.lv pieredzē par savu pirmo mīlu un randiņu lietām Skaties.lv dalās pašmāju hiphopa zvaigzne Prusax.

Zināmi pieci gada labākie jaunie Latvijas mūziķi

Zināmi pieci gada labākie jaunie Latvijas mūziķi 1

Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons 2020” žūrija 44 nozares profesionāļu sastāvā, izvērtējot 22 pretendentus kategorijā ”Debija”, ir nonākusi pie labākajiem šā gada jaunajiem vārdiem latviešu mūzikā. Balvai ”Zelta Mikrofons 2020” kategorijā ”Debija” izvirzīti pieci spēcīgi pretendenti – Patrisha, Kato, Prusax, kā arī grupas ”Carousel” un Nikto.

Auksta duša, sekss un siermaize: Latvijas populāro mūziķu knifiņi, kā nezaudēt enerģiju trauksmainajā ikdienā

Auksta duša, sekss un siermaize: Latvijas populāro mūziķu knifiņi, kā nezaudēt enerģiju trauksmainajā ikdienā 1

Gads lielai daļai sācies darbos un skriešanā, tostarp Latvijas populārajiem mūziķiem, – pēc svētku ballēm un koncertu maratoniem seko ”Zelta Mikrofons”, kura ceremonija jau 18. februārī Dailes teātrī. Mūziķi, kuri šogad iesnieguši dziesmas ”Zelta Mikrofonam”, atklāj Skaties.lv savas slepenās receptes, ko izmanto, lai šajā steidzīgajā laikmetā ātri savestu sevi formā un allaž būtu enerģijas pilni.

Aminata atklāj savu ātro metodi formas atgūšanai rekordlaikā

Aminata atklāj savu ātro metodi formas atgūšanai rekordlaikā 5

Dziedātājai Aminatai šis ir darbīgs laiks – viņas albums ”Maiga vara” nominēts ”Zelta Mikrofonam” kā gada popmūzikas albums, bet dziesma ”Dzīvot citādāk” pretendē uz ”Origo Zelta dziesma” titulu. Intervijā Skaties.lv māksliniece atklāj savu programmu, kas var noderēt arī citām dāmām saspringtiem dzīves posmiem, kad jābūt izcilā formā.

Paziņoti "Zelta Mikrofona 2020" gada balvas nominanti

Paziņoti "Zelta Mikrofona 2020" gada balvas nominanti

Šajā ceturtdienā visi mūzikas interesenti varēja sekot līdzi vienam no gada gaidītākajiem notikumiem – Mūzikas ieraksta gada balvas “Zelta Mikrofonā 2020” nominantu izziņošanai. “Skaties.lv” bija tā īpašā iespēja pārraidīt pasākuma tiešraidi. TIEŠRAIDE IR BEIGUSIES, tālāk rakstā uzzini mūziķus un viņu darbus, kuri tika nominēti kādā no kategorijām.

Tiks paziņoti balvai “Zelta Mikrofons 2020” nominētie ieraksti

Tiks paziņoti balvai “Zelta Mikrofons 2020” nominētie ieraksti

Jau ceturtdien, 9. janvārī, īpašā ievadballītē paziņos mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons” nominantus. Šogad žūrija vērtēja 116 albumus, 55 dziesmas, 61 videoklipu, 22 debijas albumus un 8 koncertierakstus video formātā. Kopskaitā 262 pieteikumi pretendē uz iekļūšanu nominantu pieciniekā.