Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 22. janvāris

Austris

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien veiksmes saulīte spīdēs, ja demonstrēsi savu dzīves mākslinieka pozīciju. Iedvesmas oriģināls pielietojums un noturīgas darbaspējas palīdzēs radīt neskatoties uz to, kurā jomā darbojies.

Horoskops vērsim

Tevi šodien raustīs pretrunīgas emocijas – patiesi izbaudīsi savas darba komandas panākumus, bet viegli aizsvilsies par pat neuzkrītošām sāncensības izpausmēm attiecībā uz sevi pašu.

Horoskops dvīņiem

Partnerattiecībās emocionāli meklēsi piepildījumu vai arī vēlēsies no tā atbrīvoties, tikai nezināsi kā. Būs nepieciešamas improvizatora un spēlmaņa dotības. Jāriskē, divdesmit sekundes drosmes un viss taps skaidrs.

Horoskops vēzim

Nešķied laiku bezjēdzīgām nodarbēm un nebaidies to pavēstīt arī saviem vadītājiem. Ja izteiksi konkrētus priekšlikumus, tavas iniciatīvas zelta centiņi kritīs makā skanēdami.

Horoskops lauvai

Šodien tev būs sarežģīti savas emocijas ietērpt sakarīgos vārdos. Iekšā būs, bet ārā nāks sazin kas. Jo lielāka būs spriedze, jo neprognozējamāka tava rīcība. To var novērst kārtīgi fiziski pastrādājot.

Horoskops jaunavai

Apbruņojies ar drosmi un uzņemies papildus slodzi neskatoties uz fiziskām vai emocionālām grūtībām. Tikai tā tu varēsi iegūt kāroto vietiņu. Iespējams izbaudīsi kādu milzīgu morālu gandarījumu.

Horoskops svariem

Atšķirībā no citiem ļoti labi spēsi saprasties ar tiem, kuri balansē uz atļautā un aizliegtā robežas. Varēsi viņus gan uzklausīt, gan nomierināt. Iesaistīšanās kārdinošās naudas spēlītes un mahinācijas galu galā izvērsīsies tukšos burbuļos un iztērētā enerģijā.

Horoskops skorpionam

Šodien emocionāli sērfosi pa baltā sniega iedomu kupenām. Izbaudi šo fantastisko sajūtu. Neļauj visādām sadzīves lietām kā rēķini, piloši krāni un pastaigā neizvesti suņi sabojāt šo brīvības un baudas sajūtu.

Horoskops strēlniekam

Šodien - jo krāsaināka tava personība un vairāk neordināras attieksmes pret notiekošo, jo vairāk iegūsi. Vēlies visu un ceri uz neiespējamo un tu neaiziesi tukšām rokām. Nepazemojies, bet izaicini likteni.

Horoskops mežāzim

Darba gaitās būs svarīgi sekot līdzi notikumu attīstībai, sākot ar darba uzdevuma adekvātu novērtējumu līdz kompanjonu rīcības izsekošanai. Tālāk jau viss tavu roku, manīguma un iztēles rezultāts.

Horoskops ūdensvīram

Šodien vari pazaudēties un nebūt īstajā vietā un īstajā laikā, tāpēc labumi un atzinība var tikt kādam citam. Neaprunā uzvarētājus, izdomā kā nākošreiz pirmajam nonākt pie gardā kumosa.

Horoskops zivīm

Šodien izmisīgi meklēsi pozitīvas emocijas. Izbaudi notikumus atrodoties to epicentrā. Situāciju attīstības ātrums būs krietni virs vidējā, bet tev jau patīk tā šiki un matiem plandot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ģeogrāfijas spēle ”Atklāj Vidusāzijas noslēpumus!”

Vidusāzija vienmēr bijusi noslēpumiem un pārsteigumiem pilna. Tāpēc piedāvājam Tev uzspēlēt ģeogrāfijas spēli!
Kā jāspēlē?
Tev kartē jānorāda, kur atrodas jautājumā dotais objekts - ezers, kalns vai kas cits. Jo precīzāk norādīsi objekta atrašānās vietu, jo vairāk punktu. Maksimāli iespējamais punktu skaits par vienu jautājumu – 1000 punkti.
Konkurss
Diemžēl konkursā piedalīties vairs nav iespējams! KONKURSS IR NOSLĒDZIES!
Apsveicam uzvarētājus – Ilze B., Maija V., Baiba K., Jēkabs Z., Andris G., Valentīna G., Andris V., Indra V.
Kas balvās?
Noderīgas lietas ceļošanai – balvas no motosports.lv un motolietas.lv

VārdsPunkti
1.Valdis Vegners10000
2.Edmunds Paulis Vegners10000
3.Maija Vegnere10000
4.Andris Vegners10000
5.Lelde Vegnere10000
6.Elīna Vegnere10000
7.Inese Kalniņa9999
8.Indra Vilemsone9999
9.Baiba Kļaviņa9998
10.Andris Govorins9998
11.Vladimirs Govorins9997
12.Valentīna Govorina9997
13.Ralfs Lakutijevskis9996
14.Diāna Goroško9996
15.Vladislavs Goroško9996
16.Inta Backāne9769
17.Ronalds Šimkus9759
18.Ilona Zaharevska9759
19.Ivars Purmalis9745
20.Dace Backāne9735