Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. novembris

Elizabete, Liza, Līze, Betija

Horoskops aunam

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem priekšstatiem par to, kā jēgpilni pavadīt pēc svētku dienu. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops vērsim

Šodien atsakies no pieraduma visu pārraudzīt un no pedantisku plānu izstrādes katram gadījumam. Ļauj visam notikt vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem.

Horoskops dvīņiem

Sapratīsi, ka ne visus līdzcilvēkus vari paņemt ar tukšām runām un seklām zināšanām, tāpēc šim brīdim izvēlies tikai tos, ar kuriem vieno, kas vairāk par darba pienākumiem. Dod priekšroku izvēles brīvībai un vairāk laika velti pats sev.

Horoskops vēzim

Būsi gatavs nedaudz pieslēgties visiem jautājumiem – piedalīties kādā pasākumā, apspriest jaunākos notikumus, apskatīt, izpētīt. Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma.

Horoskops lauvai

Ja pats nevēlēsies, neviens tevi nepiespiedīs ievērot pieņemtās uzvedības vai pienākumu uzliktās normas. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet pats komandēsi savu mazo ģimenes vai radu pulku.

Horoskops jaunavai

Vēlēsies atrast atbildes uz jautājumu, kāds ir patiesais iespaids, ko atstāj uz savu partneri un mīļajiem un par ko viņi tevi piecieš. Parūpējies par mājīguma un prieka avotu visiem, kuri tev līdzās.

Horoskops svariem

Šī ir viena no dienām, kad izpaudīsies tavs svārstīgums un darīsi visu iespējamo, lai viss noritētu pa tavam prātam. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo spēsi notiekošajā mazināt uzmanības deficītu.

Horoskops skorpionam

Šodien nokāp no augstprātības troņa, nebīdi savu viedokli un nepamāci citus kā atpūsties no svētkiem, bet vēro notiekošo, uzsūc visu iespējamo informāciju, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Horoskops strēlniekam

Vēlēšanās būs dzīvotspējīgas, ja pats piedalīsies to realizēšanā. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi aizkustinošu pasākumu. Vēlēsies apstāties un paskatīties uz sevi un savām attiecībām it kā attālināti.

Horoskops mežāzim

Šajā pēcsvētku dienā pieņem visus uzaicinājumus un ielūgumus, lai situācijai spontāni mainoties, tu nepaliktu vientuļā meklētāja statusā. Rēķinies ar iespēju, ka kāds no taviem paziņām var sarīkot ne visai patīkamu konfrontāciju.

Horoskops ūdensvīram

Tev tuvo cilvēku labsajūta var izrādīties svarīgāka par tavām neizpaustajām vēlmēm un ilgām, tāpēc nedaudz upurēsies un pielāgosies. Gan jau pats zini robežu, cik tālu esi gatavs liekties.

Horoskops zivīm

Būs jāpielāgojas citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tavas kārtis sajauks vēl vairāk. Iespējams iekulsies duālā situācijā dēļ vilcināšanos vai vienkārši nespēsi atšķirt patiesību no tukšiem solījumiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ģeogrāfijas spēle ”Atklāj Vidusāzijas noslēpumus!”

Vidusāzija vienmēr bijusi noslēpumiem un pārsteigumiem pilna. Tāpēc piedāvājam Tev uzspēlēt ģeogrāfijas spēli!
Kā jāspēlē?
Tev kartē jānorāda, kur atrodas jautājumā dotais objekts - ezers, kalns vai kas cits. Jo precīzāk norādīsi objekta atrašānās vietu, jo vairāk punktu. Maksimāli iespējamais punktu skaits par vienu jautājumu – 1000 punkti.
Konkurss
Diemžēl konkursā piedalīties vairs nav iespējams! KONKURSS IR NOSLĒDZIES!
Apsveicam uzvarētājus – Ilze B., Maija V., Baiba K., Jēkabs Z., Andris G., Valentīna G., Andris V., Indra V.
Kas balvās?
Noderīgas lietas ceļošanai – balvas no motosports.lv un motolietas.lv

VārdsPunkti
1.Valdis Vegners10000
2.Edmunds Paulis Vegners10000
3.Maija Vegnere10000
4.Andris Vegners10000
5.Lelde Vegnere10000
6.Elīna Vegnere10000
7.Inese Kalniņa9999
8.Indra Vilemsone9999
9.Baiba Kļaviņa9998
10.Andris Govorins9998
11.Vladimirs Govorins9997
12.Valentīna Govorina9997
13.Ralfs Lakutijevskis9996
14.Diāna Goroško9996
15.Vladislavs Goroško9996
16.Inta Backāne9769
17.Ronalds Šimkus9759
18.Ilona Zaharevska9759
19.Ivars Purmalis9745
20.Dace Backāne9735