Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 25. aprīlis

Līksma, Bārbala

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Pieaugs tava emocionalitāte jebkuras problēmas risinājumu meklējumos. Meklē otru viedokli vai neatkarīgu skatu uz katru daudzmaz nopietnu jautājumu, jo pieļautās kļūdas var atsaukties uz tavu reputāciju.

Horoskops vērsim

Tevī modīsies interese un nepieciešamība pēc savas veselības un labsajūtas uzlabošanas. Neeksperimentē ar nepārbaudītām metodēm vai medikamentiem. Atmosfēra ģimenē būs ļoti nestabila, bet sevi pie tā nevaino.

Horoskops dvīņiem

Saprašanās ar citiem cilvēkiem šodien būs apgrūtinoša, jo tavas domas būs orientētas uz pagātnē piedzīvoto. Pievērsies tikai šodien un šobrīd aktuālām problēmām darbā vai personīgajā dzīvē un daudz nedomā, kas varētu notikt nākotnē.

Horoskops vēzim

Galvenā šodienas nodarbe būs komunikācija, sakaru uzturēšana ar tiem, kas tālumā. Vēlams apciemot kādus vecākus ģimenes locekļus un viņu labā nokārtot kādus saimnieciskus vai sadzīviskus jautājumus.

Horoskops lauvai

Notiekošā vadība šodien vieglītēm slīdēs ārā no tava tvēriena. Būsi atkarīgā un pakļautā pozīcijā attiecībā prec citiem ar ko tev būs grūti samierināties. Tāpēc vari kļūt kašķīgs, visu noliedzošs, un tavi joki kļūs īpaši sarkastiski.

Horoskops jaunavai

Nebūtiskie ierobežojumi nespēs tevī iznīdēt saskarsmes un runātprieku. Pat viedokļu atšķirība tikai piemetīs garšvielas un radīs patīkamu uzbudinājumu. Vakarpusi ieplāno, lai varētu doties ārā no mājas un tiktos ar draugiem.

Horoskops svariem

Šodien būs sakāpināta pienākuma un atbildības sajūta. Vairāk to izjutīsi pret savu ģimeni un tuviniekiem nekā pret sevi pašu. Sadzīves darbu kontekstā šodien nāktos nodrošināties no neuzmanības un paviršības kļūdām.

Horoskops skorpionam

Šodien nāksies pieskaņoties apkārtējo vajadzībām. Intuitīvi vairo intensīvas komunikācijas un kopā būšanas iespējas. Partneru noskaņojums var ļoti ietekmēt tavu sajūtu un veselību.

Horoskops strēlniekam

Pievērsies lietišķām sarunām, un citiem organizatoriskiem jautājumiem, kuri tev šodien dos vēlamos rezultātus. Labvēlīgs laiks, lai kārtotu attiecības ar vecākiem ģimenes locekļiem.

Horoskops mežāzim

Šodien katram tavam solim ir konkrēts mērķis un aprēķins, kāpēc tas vispār būtu sperams. Lietišķi orientētā domāšana kā galveno vienmēr izvirzīs tavu paša izdevīgumu, drošību un labsajūtu.

Horoskops ūdensvīram

Nodomu revīzija nāks par labu tavas finansiālās situācijas stabilizēšanai. Nevilcinies atsacīties no nerealizējamiem plāniem. Veselais saprāts un pragmatiskā uztvere palīdzēs nesapīties ideālisma valgos.

Horoskops zivīm

Šodiena drīzāk veicinās ideālismu un tā aizsegā zels un plauks sasteigti risinājumi un secinājumi. Neuzsāc nevienu nopietnu izskaidrošanos, bet pievērsies tikai pašu aktuālāko tēmu izpētei.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ģeogrāfijas spēle ”Atklāj Vidusāzijas noslēpumus!”

Vidusāzija vienmēr bijusi noslēpumiem un pārsteigumiem pilna. Tāpēc piedāvājam Tev uzspēlēt ģeogrāfijas spēli!
Kā jāspēlē?
Tev kartē jānorāda, kur atrodas jautājumā dotais objekts - ezers, kalns vai kas cits. Jo precīzāk norādīsi objekta atrašānās vietu, jo vairāk punktu. Maksimāli iespējamais punktu skaits par vienu jautājumu – 1000 punkti.
Konkurss
Diemžēl konkursā piedalīties vairs nav iespējams! KONKURSS IR NOSLĒDZIES!
Apsveicam uzvarētājus – Ilze B., Maija V., Baiba K., Jēkabs Z., Andris G., Valentīna G., Andris V., Indra V.
Kas balvās?
Noderīgas lietas ceļošanai – balvas no motosports.lv un motolietas.lv

VārdsPunkti
1.Valdis Vegners10000
2.Edmunds Paulis Vegners10000
3.Maija Vegnere10000
4.Andris Vegners10000
5.Lelde Vegnere10000
6.Elīna Vegnere10000
7.Inese Kalniņa9999
8.Indra Vilemsone9999
9.Baiba Kļaviņa9998
10.Andris Govorins9998
11.Vladimirs Govorins9997
12.Valentīna Govorina9997
13.Ralfs Lakutijevskis9996
14.Diāna Goroško9996
15.Vladislavs Goroško9996
16.Inta Backāne9769
17.Ronalds Šimkus9759
18.Ilona Zaharevska9759
19.Ivars Purmalis9745
20.Dace Backāne9735