Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 15. oktobris

Eda, Hedviga, Helvijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Negaidīti, bet tomēr pelnīti, par sevi atgādinās pagātnes saistības – dažādi parādi, nenokārtotas lietas un neatrisināti jautājumi. Ja šīs lietas nerisinās un situācija kļūst arvien saspringtāka - uzmanies, jo kaut ko dari nepareizi.

Horoskops vērsim

Šodien nemēģini deleģēt pienākumus, iesaistīt starpniekus un izmantot mentorus. Atbalstu pieņem tikai no sen pārbaudītiem draugiem vai partneriem. Gādā, lai kājas sausas un medus pie rokas.

Horoskops dvīņiem

Uzmanies izmantojot nepazīstamu tehniku, jaunu aparatūru vai pielietojot jaunu darba metodiku. Labāk mācies no citu pieredzes, nevis dziedē savas profesionālās traumas.

Horoskops vēzim

Rēķinies ar izdevumiem savu bērnu vajadzībām un visas metodes, kuras izmantosi viņu izglītības, izpriecu vai fiziskās attīstības veicināšanai laika gaitā atmaksāsies. Paveiktais dos gandarījumu un mudinās būvēt bilanci lieliem notikumiem nākotnē.

Horoskops lauvai

Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Attiecībās viens otrā labi saskatīsiet, tomēr spēsiet pieņemt vājās un spēcīgās, skaistās un neķītrās izpausmes.

Horoskops jaunavai

Tavs aktīvais prāts neliksies mierā. Aizmirsti par monotono un rutinēto procesu dziedniecisko mieru. Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties partnerus un palīgus, vienoties par naudu.

Horoskops svariem

Draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu profesionālu problēmu sakārtošanā.

Horoskops skorpionam

Šodien, iespējams, sastapsies ar sajūtu, ka piedzīvotais šķiet pazīstams un eksāmens par šo tēmu jau reiz ir likts. Tomēr papētot situāciju dziļāk, atklāsi dažas jaunas pieredzes - tātad esi jaunā attīstības lokā.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari tikt pie kādas prēmijas vai apbalvojuma personīgajos vai profesionālajos sasniegumos. Ja sasniegtie rezultāti tevi tomēr neapmierinās, nemēģini pieprasīt vai paģērēt atzinību.

Horoskops mežāzim

Spēcīgā dienas enerģētika dos pašapziņu pašam izvēlēties prioritātes, metodes un sameklēt nepieciešamo finansējumu. Tevi šodien gaida aktīva komunikācija visos līmeņos un ar dažāda ranga cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien necenties nevienam izdabāt, pakalpot un upurēties. Šodien piedomā par saviem ieguvumiem, tādiem kā pelnītas atpūtas brīži, brīvdienu plāni un it viss, kas tev priecē sirdi un prātu.

Horoskops zivīm

Emocionāli atslābinātais fons garantēs pamieru un izlīgumu psiholoģiskajās spēka spēlēs. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura būs gan dzīvotspējīga, gan kalpos par īslaicīgu izdzīvošanas mehānismu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Youtuberi piedāvā

Ceļojumi, izklaide un lietas, kas Tev jāzina.

Dzemdības no vīrieša skatpunkta - "jūtūberes" Ritas vīra stāsts

Dzemdības no vīrieša skatpunkta - "jūtūberes" Ritas vīra stāsts 5

Jaunā māmiņa Rita Goroveca-Butēvica savā “Youtube” kanālā “JarOfSweets” iepriekš dalījās ar dzemdību stāstu. Dzemdībās piedalījās arī bērniņa tēvs – Ritas vīrs Nils. Sievas iedvesmots, jaunais tētis izveidojis pats savu video, kurā atspoguļo bērniņa nākšanu pasaulē no vīrieša skatpunkta.

Pašmāju "jūtūberis" izrāda savu jauno laivu

Pašmāju "jūtūberis" izrāda savu jauno laivu

“Youtube” kanāla “2centi” dalībnieks Igors jau ilgi sapņojis par savu laivu un beidzot to ir nopircis. Kopā ar “jūtūberi” Kristapu laiva tiek notestēta Daugavā, Rīgas kanālā un Ķīšezerā.

Iluzionists Edžus izgāžas, rādot burvju triku ielā

Iluzionists Edžus izgāžas, rādot burvju triku ielā 1

Viens no Latvijā atpazīstamākajiem burvju māksliniekiem – Iluzionists Edžus – savā jomā nestrādā pirmo dienu, tāpēc bieži kļūdīties nemēdz. Tomēr dzīve Edžu piespiež izgāzties, kad viņš zaudē izaicinājumā pret “jūtūberi” Amandu.

"Jūtūberis" Kristaps atklāj, kur Rīgā ir vissliktākais gaiss

"Jūtūberis" Kristaps atklāj, kur Rīgā ir vissliktākais gaiss

Iepriekš “Youtube” kanāla “2centi” dalībnieki piedāvāja video par gaisa kvalitāti ārpus telpām. Nu izveidots arī video par gaisa kvalitāti iekštelpās. Pašmāju uzņēmējs un “jūtūberis” Kristaps Mors pastāsta, kā mērīt gaisa kvalitāti iekštelpās.

"Jūtūbere" Rita iesaka labākos skaistumkopšanas produktus

"Jūtūbere" Rita iesaka labākos skaistumkopšanas produktus

Skaistumkopšanas produktu piedāvājums veikalos ir milzīgs, tāpēc ir ļoti viegli apjukt piedāvājumā. Topošā vizāžiste Rita Goroveca-Butēvica “Youtube” kanālā “JarOfSweets” demonstrē savus iecienītākos skaistumkopšanas produktus.