Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 29. jūlijs

Edmunds, Edžus, Vidmants

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Kāds ir Tavs vecvecāku mīlas stāsts?

Draugu vai paziņu lokā, sociālajos tīklos, bārā, Tinderī, vai darbā – šīs ir tikai dažas no vietām, kurās mūsdienās mēdz satikties cilvēki, kuri uzsāk nopietnas attiecības. Bet kā bija agrāk?

Mazbērni ir iesūtījuši stāstus, kā satikās viņu vecvecāki! Seriāla “Radiņi” komandas rīko konkursu, lai iedvesmotu latviešus ar romantiskiem stāstiem un palepotos ar savu vecvecāku pieredzi. Mazbērni ir iesūtījuši savu vecvecākus, kāds ir viņu stāsts un recepte laimīgam mūžam, kur viņi satikās un, cik gadus viņi jau ir laimīgi kopā!

BALSO un uzdāvini saviem vecvecākiem sen pelnītu atpūtu divatā glaunā Jūrmalas SPA! Ceļojumu aģentūras ”Estravel Latvia” organizēts brīdis ārpus ikdienas divām personām Jūrmalā, ”Jūrmala SPA” viesnīcā! Nakšņošana 2 naktis divām personām uzlabotās klases numurā, kā arī, balvā iekļautas brokastis, pusdienas, vakariņas restorānā, baseini un saunas, kā arī masāžas!

APSVEICAM UZVARĒTĀJUS!

Paldies Ketija F. par iesūtīto stāstu, kas balsojumā savāca 793 balsis!

Apraksts: Omi ar opi iepazīstināja opja tante. Opis tajā laika dienēja armijā. Ome ar opi bija sarunājuši satikties, kad viņam būs atvaļinājums. 1. sarunātajā dienā omei sāpēja zobs, bet par laimi opis neatnāca. Nākamajā dienā gan atnāca, bet tagad omei negribējās iet. Pēdējā mirklī izdomāja, ka tomēr jāaiziet. Tā viņi sapazinās un iepatikās viens otram. Opim bija jābrauc atpakaļ dienēt, tāpēc gadu sazinājās ar vēstuļu palīdzību. Beidzoties dienestam viņi palika kopā. Tagad viņi jau 36 gadus ir kopā.

Visi vecvecāki noteikti ir to pelnījuši – nobalso par savu izvēli jau tagad!