Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 17. janvāris

Antons, Antis, Antonijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Domā, ko runā un raksti virtuālajā vidē. Neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt attiecības. Savu kritiku un noskaņojumu nedemonstrē cilvēkiem, kuri tikai vēlas piedāvāt jaunas un košas krāsas tavai mājai un personīgajai dzīvei.

Horoskops vērsim

Neļauj pēkšņām taupības lēkmēm sabojāt iecerēto mājas tīrīšanas pasākumu. Atbalsti savus ģimenes locekļus cēlā vēlmē atbrīvoties no sirdij dārgām, bet nevajadzīgām lietām. Iegūsi gandarījumu un daudz brīvas telpas domām kur lidināties.

Horoskops dvīņiem

Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam mainīties līdzi laika garam var riktīgi izgāzties. Necenties pārliecināt un piespiest, visu pasākumu vēl vairāk sabojāsi un sirdsmīļais lepni dosies dzīvi baudīt.

Horoskops vēzim

Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kad tevi sāks glaudīt pret spalvu. Pašam vien būs jāizlemj, kā rīkoties šādā situācijā un intuitīvi jāsaprot vai tas ir briesmu signāls.

Horoskops lauvai

Šodien būsi noraizējies par savām naudas lietām, bet neko pasākt šajā sakarā nevarēsi. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka maks ir drošībā un banku kartēm nav pielīmēti pin kodi.

Horoskops jaunavai

Fiziskais spēks būs līdzsvarā ar intelekta un gara drosmi, tāpēc ārēji izpaudīsies spēji un bezbailīgi. Ar gribasspēka palīdzību, vari parevidēt savu vērtību un pārliecību pasauli.

Horoskops svariem

Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi draugi var neturēt dotos solījumus, tāpēc jau laikus padomā par alternatīviem variantiem.

Horoskops skorpionam

Kaisle ar Pavedinātāju šodien dosies uzdzīvē. Ja attiecības tev ir svarīgas, jāaicina palīgā visi drošības aģenti, veselais saprāts un jāsauc Veselā saprāta onkulis atpakaļ uz mājām.

Horoskops strēlniekam

Neklausies interneta komentāru rakstītājos. Būs vēl labāk, lai kas arī nenotiktu! Atceries visas oriģinālās un vienkārši foršās lietas, kas būtiski ietekmējušas tavu dzīves virzienu. Atrodi kādu labu un interesantu sarunu biedru.

Horoskops mežāzim

Nekādas nopietnās problēmas un domstarpības nebūs, ja vien tu pats no maza gruzīša neuzbursi tarakānu. Neiejaucies katrā savu mājinieku solī un neuzraugi viņu darbus, pat, ja tiek darīts ačgārni un nepareizi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien meklē netradicionālus un tavu mieru provocējušus laika pavadīšanas veidus. Ja ekstrēmi tevi nevilina, tad vari gatavot savu dzīvesvietu fundamentālu pārmaiņu uzsākšanai, kas varētu nodrupināt ne tikai sienas.

Horoskops zivīm

Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā un kādus netīrumus izgāž pār tavu galvu. Nopurinies, noslaukies un aizlaid pie draugiem vai draudzenēm dzīvi baudīt.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Kāds ir Tavs vecvecāku mīlas stāsts?

Draugu vai paziņu lokā, sociālajos tīklos, bārā, Tinderī, vai darbā – šīs ir tikai dažas no vietām, kurās mūsdienās mēdz satikties cilvēki, kuri uzsāk nopietnas attiecības. Bet kā bija agrāk?

Mazbērni ir iesūtījuši stāstus, kā satikās viņu vecvecāki! Seriāla “Radiņi” komandas rīko konkursu, lai iedvesmotu latviešus ar romantiskiem stāstiem un palepotos ar savu vecvecāku pieredzi. Mazbērni ir iesūtījuši savu vecvecākus, kāds ir viņu stāsts un recepte laimīgam mūžam, kur viņi satikās un, cik gadus viņi jau ir laimīgi kopā!

BALSO un uzdāvini saviem vecvecākiem sen pelnītu atpūtu divatā glaunā Jūrmalas SPA! Ceļojumu aģentūras ”Estravel Latvia” organizēts brīdis ārpus ikdienas divām personām Jūrmalā, ”Jūrmala SPA” viesnīcā! Nakšņošana 2 naktis divām personām uzlabotās klases numurā, kā arī, balvā iekļautas brokastis, pusdienas, vakariņas restorānā, baseini un saunas, kā arī masāžas!

APSVEICAM UZVARĒTĀJUS!

Paldies Ketija F. par iesūtīto stāstu, kas balsojumā savāca 793 balsis!

Apraksts: Omi ar opi iepazīstināja opja tante. Opis tajā laika dienēja armijā. Ome ar opi bija sarunājuši satikties, kad viņam būs atvaļinājums. 1. sarunātajā dienā omei sāpēja zobs, bet par laimi opis neatnāca. Nākamajā dienā gan atnāca, bet tagad omei negribējās iet. Pēdējā mirklī izdomāja, ka tomēr jāaiziet. Tā viņi sapazinās un iepatikās viens otram. Opim bija jābrauc atpakaļ dienēt, tāpēc gadu sazinājās ar vēstuļu palīdzību. Beidzoties dienestam viņi palika kopā. Tagad viņi jau 36 gadus ir kopā.

Visi vecvecāki noteikti ir to pelnījuši – nobalso par savu izvēli jau tagad!