Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 14. decembris

Auseklis, Gaisma

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien aizmirsti par sadzīves krustvārdu mīklu risināšanu kā arī neuzbāzies ar idejām un ierosinājumiem. Vienkārši, atpūties, relaksējies un uzkrāj enerģiju. Vienīgi bīsties un sargies no pārlieku sasteigtiem manevriem un kustībām.

Horoskops vērsim

Šodien nav nenozīmīgu vārdu - ne darbos, ne attiecībās. Nepalaid garām šīs mazās svarīgās norādes, lai nebūtu jāsastopas ar savas nedzirdēšanas izraisītajām sekām, kad jau ir par vēlu.

Horoskops dvīņiem

Tavs uzmanību alkstošais gars likts tev meklēt kādus iedvesmas un izklaides variantus. Lieliski izdosies apvienot romantisko ar praktisko. Redzēsi monētas abas puses jebkurā sadzīviskā un personiskā situācijā.

Horoskops vēzim

Ar pozitīvisma bacili vari aplipināt visus sastaptos cilvēkus un beigās sanāks tāda optimistu lazarete. Bezrūpīgā nekā nedarīšanā arī var dzimt viens otrs dzīvotspējīgs plāniņš.

Horoskops lauvai

Esi reālists, pirmssvētku stresainajā sestdienā prasīt prasīsies pēc mundruma vitamīnu devas garam un ķermenim. Manevri pa iepirkumu centriem un tirdziņiem vainagosies gandarījumā.

Horoskops jaunavai

Par pieklusināto laimes un baudas sajūtu domāsi tikai tad, kad saimnieciskās rūpes būs atkāpušās noguruma un miega priekšā. Domu vēstules savam mīļotajam sūtīsi citudien.

Horoskops svariem

Visa enerģija un gribasspēks būs vērsts tikai vienā virzienā – uz savu mīļāko nodrošināšanu ar pienācīgu aprūpi un komfortu. Tas nemaz tev nav raksturīgi, bet reizēm šādi izņēmumi ļoti labi kalpo kopīgo interešu līdzsvaram.

Horoskops skorpionam

Saņemsi gan materiālus, gan virtuālus uzmanības apliecinājumus. Neesi pasīvs ņēmējs, izdomā kā vari iesaistīties šajā uzmanības izrādīšanas pasākumā. Par izsmalcināto sajūtu pasniegšanu vari pateikties savam sirds favorītam.

Horoskops strēlniekam

Šodien jau vienā mierā iefiltrēsies savu tuvinieku lokā ar visām no tā izrietošajām lietām. Nekādu pārsteigumu un nekādu kreņķu. Vismaz šodien vari sajust, ko nozīmē prāta un sirds miers.

Horoskops mežāzim

Šodien vari pamēģināt visu, kas nāk par labu tavai veselībai. Tāpēc jau nav jāatsakās no izpriecu būšanām, tevi šie pasākumi varētu arī izdziedēt. Viss atkarīgs no satiktajiem un iesaistītajiem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tev nevajadzētu aizrauties ar īpaša iespaida atstāšanu uz kādu cilvēku. Esi dabīgs un patiess. Jebkādi mēģinājumi apmuļķot vai izlikties par to, kas neesi, būs ļoti uzkrītoši redzami.

Horoskops zivīm

Šodien nekur nav jāsteidzas un arī nav jāuzmanās no negaidītiem pārsteigumiem. Tev tiek dota brīnišķīga iespēja vēlreiz rūpīgi paraudzīties uz notiekošo tev visapkārt. Nesteidzies, bet pēti un analizē redzēto.

TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Kāds ir Tavs vecvecāku mīlas stāsts?

Draugu vai paziņu lokā, sociālajos tīklos, bārā, Tinderī, vai darbā – šīs ir tikai dažas no vietām, kurās mūsdienās mēdz satikties cilvēki, kuri uzsāk nopietnas attiecības. Bet kā bija agrāk?

Mazbērni ir iesūtījuši stāstus, kā satikās viņu vecvecāki! Seriāla “Radiņi” komandas rīko konkursu, lai iedvesmotu latviešus ar romantiskiem stāstiem un palepotos ar savu vecvecāku pieredzi. Mazbērni ir iesūtījuši savu vecvecākus, kāds ir viņu stāsts un recepte laimīgam mūžam, kur viņi satikās un, cik gadus viņi jau ir laimīgi kopā!

BALSO un uzdāvini saviem vecvecākiem sen pelnītu atpūtu divatā glaunā Jūrmalas SPA! Ceļojumu aģentūras ”Estravel Latvia” organizēts brīdis ārpus ikdienas divām personām Jūrmalā, ”Jūrmala SPA” viesnīcā! Nakšņošana 2 naktis divām personām uzlabotās klases numurā, kā arī, balvā iekļautas brokastis, pusdienas, vakariņas restorānā, baseini un saunas, kā arī masāžas!

APSVEICAM UZVARĒTĀJUS!

Paldies Ketija F. par iesūtīto stāstu, kas balsojumā savāca 793 balsis!

Apraksts: Omi ar opi iepazīstināja opja tante. Opis tajā laika dienēja armijā. Ome ar opi bija sarunājuši satikties, kad viņam būs atvaļinājums. 1. sarunātajā dienā omei sāpēja zobs, bet par laimi opis neatnāca. Nākamajā dienā gan atnāca, bet tagad omei negribējās iet. Pēdējā mirklī izdomāja, ka tomēr jāaiziet. Tā viņi sapazinās un iepatikās viens otram. Opim bija jābrauc atpakaļ dienēt, tāpēc gadu sazinājās ar vēstuļu palīdzību. Beidzoties dienestam viņi palika kopā. Tagad viņi jau 36 gadus ir kopā.

Visi vecvecāki noteikti ir to pelnījuši – nobalso par savu izvēli jau tagad!