Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 19. janvāris

Andulis, Alnis

Horoskops aunam

Darbā meklē iespēju, lai izdiskutētu ar priekšniecību savu atalgojumu un citas sociālās garantijas un arī ģimenes lokā varat pārrunāt ģimenes budžetu un saplānot materiālās vajadzības .

Horoskops vērsim

Pašam vien jāizburās cauri visiem dokumentiem un nemeklē citu palīdzību. Labā ziņa – to darot, atradīsi kādas kļūdas, sapratīsi, kas nav īsti pareizi un pie viena sakārtosi failus.

Horoskops dvīņiem

Šodien būsi līdz nervam atklāts sarunā ar draugu, radinieku vai savu mīļoto. Tava atklātība var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, savādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Horoskops vēzim

Emocionālais fons būs cieši savijies ar sapņu tēliem un iluzoriem plāniem, kas dzims tavā iztēlē. Tā kā šodien to būs daudz, uzmanies tos saukt vārdos, jo iztēles personāži var arī atnākt ciemos...

Horoskops lauvai

Jāsaņemas, jākoncentrējas un jāfokusējas uz galveno. Nevajag uztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem, bet saskatīt galvenās tendences un virzienus. Vēlreiz pārdomāsi senāk izteiktu darba piedāvājumu.

Horoskops jaunavai

Metru virs zemes šodien nelidosi, pat ne pusmetru. Jutīsies fiziski un garīgi noguris. Iespējams, tas no nevēlēšanās atzīt savas kļūdas. Paliks vieglāk, ja izritināsi balto karogu vai meklēsi kompromisu.

Horoskops svariem

Necenties ignorēt savas psiholoģiskās problēmas. Ja kaut kas tevi neliek mierā un tracina, dabū to ārā. Ja nav neviena, kam izkratīt sirdi, tad uzticies savai dienasgrāmatai vai atveldzē dvēseli kādā virtuālā dialogā.

Horoskops skorpionam

Novērtēsi precīzu informāciju, labu padomu un draudzīgu kritiku. Neatliec braucienu, sarunu vai tikšanos uz citu laiku. Arī visas materiālās saistības jānokārto šodien.

Horoskops strēlniekam

Naudas jautājumi skars visas tavas dzīves sfēras. Ar to jārēķinās plānojot izklaidi, bērnu aktivitātes vai romantiskus izgājienus. Neskatoties uz nedaudz savilkto jostu, būsi lieliskā omā.

Horoskops mežāzim

Izcila diena, lai sakārtotu savas laicīgās dzīves vajadzības un vērtību sistēmas materiālo pusi. Īsi un skaidri - nepieciešams pārbaudīt savas drošības garantijas un rezerves izejas.

Horoskops ūdensvīram

Tavu noskaņojumu var uzlabot kādas nejaušas sagadīšanās. Vari nejauši iesaistīties sarunā un iegūt ilgi meklēto informāciju vai saņemt apstiprinājumu kādam dokumentam, kas ir būtiski kavējis naudas ienākumus. Dienas beigās būs ko svinēt.

Horoskops zivīm

Iespējams atkal nonāksiet pie viena pārrunu galda ar bijušajiem darba partneriem vai atkal cilāsiet kādu vecu problēmu šodienas attiecībās. Neuzņemies starpnieka vai konsultanta lomu. Jātiek galā ar esošo, tāpēc nedomā par rītdienu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Laimē vectēvam datoru!

Noskaidrots Latvijas lieliskākais vectēvs

Noslēdzies bīstami lielisko vectēvu fotokonkurss, kurā mazbērni un mazmazbērni dalījās ar 367 aizkustinošiem stāstiem un sirsnīgām atmiņām par saviem visu redzošajiem un visu dzirdošajiem vectēviem, ar kuriem kopā var nodoties darbiem un nedarbiem, prognozēt laikapstākļus, iemācīties metināt vai no sirds iztrakoties pie pasaulē iemīļotiem smagā roka izpildītāju skaņdarbiem. Visus stāstus caurstrāvoja liela mīlestība, jo katrs vectēvs ar savu nesavtīgo mīlestību iedvesmojis savus mazbērnus lielām lietām un licis pamatus tādām vērtībām kā godīgums, cieņa, izpalīdzība un mīlestība.

Divu nedēļu laikā par visiem stāstiem kopumā tika nobalsots vairāk nekā 52 000 reizes, bet stāsts par Antonu Gunāru Dunduru, kuru iesniedza viņa mazmeitas Baiba un Ieva, saņēma 7909 balsis.

Sestdien, 20. janvārī plkst. 19.35 raidījuma ”Bez Tabu” speciālizlaidumā, ko kanāls TV3 demonstrēs tieši pirms filmas ”Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” televīzijas pirmizrādes, ikvienam kanāla skatītājam būs iespēja iepazīties ar vectēvu, kas iekarojis vislielākās simpātijas, un uzzināt viņa stāstu.

Filmas ”Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” televīzijas pirmizrāde kanālā TV3 sestdien, 20. janvārī plkst. 20.00.

Konkursa noteikumi