Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. oktobris

Daina, Dainis, Dainida

Horoskops aunam

Gūsi spēku no neredzamā vilinājuma enerģijas avota, kas to pārvērtīs spējā ļauties ietekmēm tikai un vienīgi balstītām sajūtās, ko izjūti pret vienu vai otru cilvēku. Nākotnes plāni būs iegribu, intrigu un vājuma caurvīti.

Horoskops vērsim

Laba diena, lai saplānotu visas finanšu operācijas – gan profesionālās, gan personīgās. Izšķērdībai jābūt samērojamai ar taviem ienākumiem, bet šodien par to nedomāsi.

Horoskops dvīņiem

Ja viegli ļausies aizvainojumiem, nespēsi valdīt pār notiekošo un padotie nerespektēs tavus uzstādījumus. Lai izvairītos no bīstamām situācijām, pirmkārt neļaujies eksplozijai.

Horoskops vēzim

Šodien nevairies un nebaidies no veselīgas konkurences. Tavas pozīcijas ir neievainojamas, jo tavā pusē nostāsies cilvēki, kuri atklāti vai slēpti simpatizē tevis izvēlētajam darbības virzienam un metodēm.

Horoskops lauvai

Personīgajās attiecībās jānovērtē pārbaudītās vērtības. Laimi tālumā nemeklē, bet ļoti jau gribēsies. Vari satikt cilvēku, kura pievilcības un magnētisma nospiedums tavā sirsniņā var atstāt paliekošas zīmes.

Horoskops jaunavai

Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic monotons un vienmuļš darbs, kas neļauj atrasties notikumu un kustības krustugunīs. Pietaupi savu enerģiju sevis reģenerēšanai, jo viegli vari saķert kādu rudens vīrusu.

Horoskops svariem

Darba vidē šodien dominēs seno sakaru un ilgstošo pazīšanos diktētās attiecības. Nedrīkst noniecināt šo attiecību iedarbību un jāspēj iecietīgi izturēties pret citu aizbildnieciskiem žestiem, pat ja nejūti šādu vajadzību.

Horoskops skorpionam

Šodien tevi stūrēs patikšanas un simpātiju pārvaldnieks, tāpēc uzvedība un arī lēmumi tiks pieņemti atbilstoši šim kritērijam. Izvēlies pareizo attieksmi visās ar darba attiecībām saistītajās situācijās.

Horoskops strēlniekam

Būsi ne pārāk apmierināts, jo jutīsi uzmanības deficītu no mīļoto puses. Lai aizpildītu šo emocionālo tukšumu, zibināsi un žilbināsi visus bez izņēmuma, kuriem gadīsies nokļūt tavā kustības trajektorijā.

Horoskops mežāzim

Meklēsi piepildījumu dažādās ne pārāk nopietnās nodarbēs un blakus darbos, kas beigu galā var izvērsties vienā varen jaukā un pacilājošā pasākumā. Šodien darītais ar patikšanu var piepildīt arī maciņu.

Horoskops ūdensvīram

Pievēršoties sadzīves pienākumiem, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Šodien spēsi visus pārmetumus uztvert ar humoru, kas mazinās pretinieku vai oponentu dusmas.

Horoskops zivīm

Neviens neiedrošināsies nostāties pret tavu mierīgo pārliecību. Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlies drošā rīcības plāna pieeju. Protams, tie būs tavi noteikumi, kurus citiem nāksies akceptēt

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Laimē vectēvam datoru!

Noskaidrots Latvijas lieliskākais vectēvs

Noslēdzies bīstami lielisko vectēvu fotokonkurss, kurā mazbērni un mazmazbērni dalījās ar 367 aizkustinošiem stāstiem un sirsnīgām atmiņām par saviem visu redzošajiem un visu dzirdošajiem vectēviem, ar kuriem kopā var nodoties darbiem un nedarbiem, prognozēt laikapstākļus, iemācīties metināt vai no sirds iztrakoties pie pasaulē iemīļotiem smagā roka izpildītāju skaņdarbiem. Visus stāstus caurstrāvoja liela mīlestība, jo katrs vectēvs ar savu nesavtīgo mīlestību iedvesmojis savus mazbērnus lielām lietām un licis pamatus tādām vērtībām kā godīgums, cieņa, izpalīdzība un mīlestība.

Divu nedēļu laikā par visiem stāstiem kopumā tika nobalsots vairāk nekā 52 000 reizes, bet stāsts par Antonu Gunāru Dunduru, kuru iesniedza viņa mazmeitas Baiba un Ieva, saņēma 7909 balsis.

Sestdien, 20. janvārī plkst. 19.35 raidījuma ”Bez Tabu” speciālizlaidumā, ko kanāls TV3 demonstrēs tieši pirms filmas ”Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” televīzijas pirmizrādes, ikvienam kanāla skatītājam būs iespēja iepazīties ar vectēvu, kas iekarojis vislielākās simpātijas, un uzzināt viņa stāstu.

Filmas ”Vectēvs, kas bīstamāks par datoru” televīzijas pirmizrāde kanālā TV3 sestdien, 20. janvārī plkst. 20.00.

Konkursa noteikumi