uz skaties.lv

Mūsu četrkājainie labākie draugi jeb suņi nudien sen jau bija pelnījuši paši savu lapu, kurā viņi varētu paspīdēt. Viņu ikdienas reakcija uz lietām, rotaļāšanās, ēšanas paradumi vai jebkādi citi ieradumi, kas padara viņus tik ļoti īpašus. Kāds jautrs iemācīts triks, gulēšanas poza vai jebkas cits, kas liek Tev, suņa saimniekam, pasmaidīt ik dienas. Iesūti video un laimē balvas!

noteikumi

Tev noteikti ir ar ko padalīties.

Video iesūti šeit!

Video

Lāča krāciens

Brenda ar izraktu pudeli.

Trešais NAV lieks!

Labākie draugi-Lora un Kevins!

Burvju triks

Labākie,nešķiramie draugi

Riko atrada jaunu rotaļlietu

MĀJSĒDIS.

Niko palīdz mājas darbos

Kārena iemīlējāz

Lauku sētā darba daudz

Maisiņu zaglis..

1 /
21

Balvas

Labākajam suņu video jeb iknedēļas uzvarētājam "Dobeles dzirnavnieks" dāvinās DIVAS 3 kg suņu barības “DOFEED” (3 kg + 3 kg). Augstākās kvalitātes 100 % pilnvērtīgas suņu barības "DOFEED" piemērotas visu šķirņu pieaugušiem suņiem. To sastāvā ir minerālvielas kauliem un zobiem un dabīgie antioksidanti suņa imūnsistēmai. Lēciens labsajūtā!

Iknedēļas uzvarētāji

Atbalstam ugunsdzēsējus!

436

Iesūtīja: Agnese T.

Festera ķerenes ar tītariem

834

Iesūtīja: Sabīne S.

I robotiņš Betty

689

Iesūtīja: Skaidrīte .

Par projektu

Kas ir “VauVauVideo”? Tā ir platforma, kurā apvienoti labākie suņu video. Ja Tev mājās ir suns, kurš arī uzvedas kā modelis ikvienā dzīves situācijā, tad šis konkurss ir tieši Tev. Vienalga, vai esi iefilmējis, kā Tavs suns ēd, guļ, spēlējas vai veic kādu triku, vai vienkārši ir super mīļš, sūti savu video mums, un varbūt tieši Tu laimēsi balvu! Video tiks izskatīts un apstiprināts/noraidīts 24h laikā. Tā ka, ja tas neparādās uzreiz, nesatraucies, mēs to vēl apskatām. Kopumā konkurss norisināsies 12 nedēļas. Par video iespējams balsot katru dienu vienu reizi stundā (bet ne vairāk kā 24 reizes diennaktī) ar Facebook pasīti. Tieši balsu skaits izšķirs, vai Tavs video iegūs balvu un tiks ierindots īpašajā iknedēļas uzvarētāju sarakstā! Šis konkurss tapis sadarbībā ar TV3 raidījumu “Es mīlu savu suni”, tāpēc varbūt kāds īpaši smieklīgs video var tikt parādīts arī minētajā raidījumā!

B.U.J.

Kā es varu piedalīties konkursā?

Lai piedalītos konkursā, Tev no sākuma ir jānofilmē savs suns un tad video ir jāiesūta mūsu lapā īpaši paredzētajā kontaktu formiņā. Video izskatīsim 24 h laikā (vai 48h laikā svētku dienās), un, ja video tiks apstiprināts, saņemsi e-pastā ziņu, ka tas ir apstiprināts un redzams projekta lapā. Ja ja ne, tad e-pastā saņemsi atteikuma ziņojumu.

Kāpēc manu video konkursā var arī nepieņemt?

Tavu video var nepieņemt vairākos gadījumos, piemēram, ja tas neatbilst tehniskajiem parametriem vai noteikumiem. Pieļaujamie video formāti: mp4, mov, svars - ne vairāk par 100 MB. Video nedrīkst skanēt lamuvārdi (tostarp fona dziesmā nedrīkst būt dzirdami lamuvārdi jebkādā valodā vai izmantojot jebkādas zīmes). Video drīkst skanēt tikai latviešu un/vai angļu, krievu valoda. Tehniski nepiemēroti video, kuriem nepieciešama papildu rediģēšana (pagriešana, videoklipi, kuros izmantots spoguļa efekts, kvalitātes vai paša faila rediģēšana utt.), var netikt apstiprināti. Vairāk informāciju par šo jautājumu meklē zem pogas “NOTEIKUMI” lapas sākumā.

Esmu ielādējis savu video lapā, bet tas neparādās!

Jā, mēs video kopš ievietošanas brīža pārbaudām un izskatām 24 stundu laikā, ja video atbildīs visām prasībām, tas automātiski parādīsies lapā, ja ne, tad iesūtītājs saņems atteikuma e-pastu savā pastkastītē.

Kam nav jābūt redzamam manā iesūtītajā video?

Video nedrīkst parādīties personiska informācija (vārdi, uzvārdi, adreses, transportlīdzekļu numurzīmes utt.), kas skar personas datu aizsardzību. Tajā nedrīkst būt negatīvi komentāri (apmelošana, iebiedēšana, uzmākšanās utt.), kas aizskar fiziskas vai juridiskas personas cieņu un godu. Kā arī nedrīkst parādīties ārējās saites uz komerciālu, politiska vai jebkādu citu reklāmu jebkurā formā vai mudināt uz vides aizsardzībai kaitīgu rīcību. Tāpat nedrīkst tieši vai netieši popularizēt produktus un/vai pakalpojumus, kuru reklamēšana ir aizliegta. Vairāk par to, kas nedrīkst parādīties video, lūdzu, lasi noteikumos!

Kā es uzzināšu, vai esmu laimējis?

Katru nedēļu piektdienā pēc augstāko balsu skaita tiks noteikts VIENS uzvarētājs, kura iesūtītais video tiks izvietots sadaļā ""Iknedēļas uvarētāji"". Ar katru konkursa uzvarētāju personiski sazināsies TV3 Group pārstāvis, lai vienotos par balvas saņemšanu.

Kā es varu nobalsot par savu video?

Par video iespējams balsot katru dienu vienu reizi stundā (bet ne vairāk kā 24 reizes diennaktī) ar Facebook pasīti (Lietotājam jābūt sociālā tīkla profilam Facebook.lv, lai varētu piedalīties balsojumā). Tieši balsu skaits izšķirs, vai Tavs video iegūs balvu un tiks ierindots īpašajā ""Iknedēļas uzvarētāju"" sarakstā, tāpēc dalies ar savu video sociālajos tīklos un mudini par sevi balsot arī draugus, lai tiktu pie gardās balvas savam mīlulim!

Cik ilgi norisināsies konkurss, un kad tas noslēgsies?

Konkurss norisināsies 12 nedēļas, no 17.09.21.–10.12.21. Iknedēļas balvas ieguvēja noteikšana notiks katru nedēļu - piektdienā.