Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Horoskops aunam

Visus šķēršļus neizdosies iznīcināt, bet sekojot kādam drosmīgam piemēram, vari panākt pat vairāk nekā biji cerējis. Ja vakar notika tikai apgriezienu uzņemšana, tad jau šodien viss liecina par drosmīgu un radikālu darbību iespējamību.

Horoskops vērsim

Šodien sajutīsies it kā būtu celts augstāko spēku labvēlībā. Tevi pavada patīkamas atklāsmes, labā veiksme un labvēlīgie apstākļi. Vari negaidīti tikt pie kādas balvas, papildus ienākumiem, bonusiem.

Horoskops dvīņiem

Vari gribēt uzdrīkstēties un arī negribot nāksies varonīgi stāties pretim neparedzētajam. Iespējams, sevi ieraudzīsi pavisam citā gaismā vai atklāsi, ka esi spējīgs uz rīcību, kuru no sevis neesi gaidījis.

Horoskops vēzim

Tavs emocionāli pacilātais noskaņojums neļaus saskatīt negatīvās nianses, tāpēc savu ceļu redzēsi gludu un gaišu. Iespējams, atgriezīsies pie kāda pagātnē veiksmīga darba projekta vai atjaunosi izdzisušas attiecības.

Horoskops lauvai

Varēsi izcelties ar pārspīlētām reakcijām un pat revolucionāriem izgājieniem. Var nedaudz sašķobīties ģimenes un personīgās dzīves ideāli, kurus koriģēsi caur savu emociju prizmu.

Horoskops jaunavai

Šodien vislabāk izrādīt nesavtīgu palīdzību, lai cik svarīgi nebūtu finansiālie ieguvumi. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops svariem

Šodien gūsi apliecinājumu, ka tomēr eksistē pacilājošas jūtas. Šīs jūtas tevi padarīs ļoti dzīvīgu un darboties gribošu. Nebēdz un neizvairies no raizēm un rūpēm, un nebaidies no nezināmā.

Horoskops skorpionam

Visu vēlēsies pārkārtot – gan mājas iekārtojumu, gan darba vidi. Ja nevarēsi to paveikt praktiski, darīsi to savās domās. Psiholoģiski būsi noskaņots uz teritoriju pārdali, tas nozīmē arī ietekmes pārdali.

Horoskops strēlniekam

Tevi sagaida priekpilni mirkļi un aizraujošas tikšanās, kas mudinās mesties nopietnos darbos un piedalīties kaut kā veca noārdīšanā un jauna radīšanā. Ja tavās darba vai personīgajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šī brīža spēles noteikumus.

Horoskops mežāzim

Šodien iemācies atkāpties, kad tas ir nepieciešams un atzīsti, ka daži notikumi ir neizbēgami. Notiekošajā samērā liela ietekme un teikšana varētu būt tavām labajām attiecībām ar priekšniecību vai tiem, kas liek parakstus un zīmogus uz svarīgiem dokumentiem.

Horoskops ūdensvīram

Tavi panākumi atkarīgi no spējas ieklausīties iekšējā balsī un paļāvībā uz labo likteni. Neuzspied savam liktenim savus nosacījumus, bet gan izmanto iespējas, ko tev piedāvā. Tādas iespējas vairs var nebūt.

Horoskops zivīm

Šodien vairies no pienākumu deleģēšanas saviem padotajiem un neuzticies asistentiem vai palīgiem. Visu pats rūpīgi pārbaudi un seko līdzi darbu un notikumu attīstībai. Pat nelielas novirzes no kvalitātes un termiņiem var sacelt neapmierinātības virpuli.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Vakances

PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E darbam ar esošajiem klientiem

VIASAT ir vadošā satelīttelevīzija Baltijas valstīs, kas saviem skatītājiem piedāvā plašu kanālu klāstu ar kvalitatīvu saturu. VIASAT ir viens no All Media Baltics grupas uzņēmumiem.

VĒLIES BŪT MŪSU DARUDZĪGĀS KOMANDAS SASTĀVĀ?
PIESAKIES UN IEGŪSTI 100 EUR BONUSU PAPILDUS PIRMAJAI MĒNEŠALGAI!

No Tevis sagaidām:

  • vēlmi strādāt darba dienās 8:45-17:45;
  • azartu un enerģiju apgūt pārdošanas mākslu;
  • gatavību sasniegt jaunus pārdošanas mērķus un labi nopelnīt;
  • darba pieredze pārdošanās tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • vēlmi izmantot izaugsmes iespējas, ko piedāvā VIASAT!

Mēs piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • mūsdienīgu darba vidi un atsaucīgu komandu;
  • apmācības un izaugsmes iespējas

 
Tev uzticēsim pārdot Viasat produktu jauniem klientiem, ļausim būt patstāvīgam un sasniegt savus uzstādītos mērķus!

Ja esi gatavs/-a dinamiskai ikdienai aizraujošā vidē, gaidīsim Tavu pieteikumu uz darbs@viasat.lv


Citas vakances lūdzu meklējiet CV-Online mājas lapā.