Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. jūlijs

Ritma, Ramona

Horoskops aunam

Negaidīti notikumi var tevi izsit no sliedēm. Bet tikai uz mazu brītiņu. Pat ja tev trūkst pārliecības, tad lēnām virzies savu sapņu un ieceru virzienā. Esi drosmīgs un nebaidies gribēt vairāk kā jau tev ir.

Horoskops vērsim

Apzinies, ka tavu problēmu cēlonis ir tavs paša nemiers un sasteigtās darbības. Tāpēc attiecībās ar partneri vai radiniekiem nemeklē viņu pieļautās kļūdas, bet vēsu skatu paskaties uz sevi.

Horoskops dvīņiem

Nebūtu par ļaunu šodien pievērst uzmanību saviem uzkošanas paradumiem, padomāt ko un kā tu ēd un vai nevajadzētu šo to mainīt ierastajā kārtībā. Palutini sevi ar kādu skaistuma kūri.

Horoskops vēzim

Tavas pūles, apņēmība un darba efektivitāte noteikti tiks ievērotas. Zināsi kā un kur ieguldīt savu radošo enerģiju un talanta potenciālu. Nebaidies pamēģināt arī pilnīgi neizpētītas teritorijas.

Horoskops lauvai

Ja esi domājis par došanos atvaļinājumā, šodien būtu īpaši piemērots brīdis. Jo tālāk brauksi, jo lielākas iespējas atslēgties no darba rutīnas un izbaudīt neko nedarīšanu.

Horoskops jaunavai

Šodien koncentrējies uz pozitīvo un ielas galā centies saskatīt saules zelta starus. Darbā ieteicams neatkāpties no uzņemtā kursa. Jāturas pie saviem plāniem, nolikumiem vai priekšnieku priekšrakstiem. Ja izturēsi, beigās būsi vinnētājs.

Horoskops svariem

Atturies no liekas komunikācijas un nebaidies darīt savu darāmo. Citiem nav jāzina par tavām iecerēm un sapņiem. Uzdrīksties būt neatkarīgs un drosmīgs arī mazās lietās.

Horoskops skorpionam

Pavisam neparasta pieeja saviem ierastajiem pienākumiem, pat ekscentrisma deva un tiešums spriedumos negaidīti pārsteigs sabiedrotos. Pārējie uz tavu uzvedību var reaģēt novēršoties.

Horoskops strēlniekam

Kaisles un mīlestības afēriņas uzars tavu labi iekopto zaļojošo mauriņu. Tās dos prieku, pašpārliecību un galvenais iesaistīto personāžu pilnīgu apmierinājumu. Ko vēl var vēlēties skaistā vasaras viducī!

Horoskops mežāzim

Arī dzīves partneri var pārsteigt ar uzvedību, kura neatbilst taviem priekšstatiem par pieklājību. Liec lietā savas personības spēku un zaudējumus pārvērtīsi ieguvumos.

Horoskops ūdensvīram

Šodien būs nepārvarama vēlme steigties it visā. Iespējams sasteigsi kādu lēmumu vai steigā pateiksi daudz vairāk kā būtu nepieciešams konkrētā situācijā. Visām darbībām sagaidāmas vēl ilgas atbalsis.

Horoskops zivīm

Ja atļausies būt lētticīgs un naivs, ar tevi var izspēlēt nelāgu triku. Vajadzēs risināt daudzus jautājumus vienlaicīgi, tāpēc diena solās būt sevišķi saspringta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Uzsauc omei vai opim piedzīvojumu!

Piesaki savu omi vai opi un balso!

Aizpildi anketu – ieraksti savu vārdu, atstāj kontaktinformāciju, noteikti ieraksti savas omes vai opja vārdu, un apraksti, kādu piedzīvojumu Tu gribētu omei vai opim uzsaukt!

Noteikti iepazīsties ar noteikumiem!

Balso un aicini arī citus balsot par savas omes vai opja piedzīvojuma realizēšanu. Šī konkursa ietvaros trīs piedzīvojumi tiks realizēti šova ”Superome” ietvaros!

7 brīnišķīgas lietas, kas atgādina par bērnību

7 brīnišķīgas lietas, kas atgādina par bērnību 1

Ir lietas, kuras ļoti asociējas ar bērnību un mājīgumu. Un nereti tās bieži vien ir saistītas ar vecvecākiem. Ja pakavējamies atmiņās, nāk atmiņā dažas jaukas lietas, kuras šajā rakstā esam minējuši.

Seniori, kas dzīvi tver pilniem malkiem!

Seniori, kas dzīvi tver pilniem malkiem!

Cilvēki, kas sasnieguši sirmumu, mēdz teikt, ka tikai tad sākuši sajust dzīves “smeķi”. Skaties.lv piedāvā apskatīt fotogrāfijas no visas pasaules, kurās iemūžināti seniori, kas nodevušies saviem hobijiem.

Piecas idejas, kā jautri izklaidēt savus vecvecākus

Piecas idejas, kā jautri izklaidēt savus vecvecākus

Jau pavisam drīz būs klāt lielās svētku brīvdienas, un, iespējams, tu esi ieplānojis apciemot savu omi vai opi. Taču ierastās viesošanās vietā – varbūt ir vērts pārsteigt savus vecvecākus  un izklaidēties kopā ne tik ļoti ierastā veidā.