Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 28. jūlijs

Cecīlija, Cilda

Horoskops aunam

No šodienas vairāk nekādu bērnišķīgu izlēcienu. Rīkojies nopietni, enerģiski un atbildīgi. Uz vadības pārstāvju atbalstu nebūs ilgi jāgaida, viņi jau sen gaidīja no tevis kādu sakarīgu ideju.

Horoskops vērsim

Ja atļausies būt lielīgs, uzpūtīgs un pārlieku ambiciozs, visi sasniegumi, kas tev jau tvēriena attālumā, izgaisīs kā fatamorgāna. Kontrolē savu kategorisko izteiksmes veidu, jo vari ne pa jokam nokaitināt cilvēkus.

Horoskops dvīņiem

Aktivitāte darbā nepaliks nepamanīta un ja vēl pagadīsies iespēja pārrunāt tava atalgojuma jautājumu ar priekšnieku, vari domāt par jauno rudens kolekciju. Šodien vajadzētu iegādāties lietas, kuras domātas mājas labsajūtas uzlabošanai.

Horoskops vēzim

Sajutīsi jaunu spēku pieplūdumu un pēdējā laika apātija atkāpsies. Arī apkārtējā pasaule redzēs tevī dzīvību mostamies un piedāvās iespējas. Piezvani vajadzīgajam cilvēkam. Neizmantosi šo iespēju, nezināsi vai bija vērts. Šodien izskatās, ka par to ir vērts padomāt.

Horoskops lauvai

Pārliecība par sevi un saviem mīļajiem ļoti labvēlīgi iespaidos tavu noskaņojumu un darbaspējas. Cilvēkos, ar kuriem dali savu ikdienu, ieraudzīsi jaunas rakstura iezīmes – cēlumu un augstsirdību.

Horoskops jaunavai

Šodien nekautrējies izrādīt savu labo sirdi un cēlās domas. Ja meklē finansiālu vai morālu atbalstu – atradīsi. Tikai uzdrīksties, notici un nesēdi četrās sienās ieslēdzies.

Horoskops svariem

Šodien ir iespēja godam un ar peļņu pabeigt kādu iespaidīgu projektu vai darbu, pie kura esi ilgstoši strādājis. Visus tavus ierosinājumus vadība akceptēs bez ierunām, kas neizmērojami uzlabos tavu emocionālo fonu.

Horoskops skorpionam

Šodien vēlēsies meklēt jutekliskas baudas un ilgosies pēc dzīves priekiem. Tava dabas dotā spēja sajust briesmas palīdzēs izvairīties no lielākām nepatikšanām, tomēr savās izpausmēs ievēro mēru un distanci.

Horoskops strēlniekam

Vari ļauties izaicinošām un riskantām darbībām. Ja netiec galā ar situāciju, apstājies, bet neļaujies dusmām vai agresijai. Mēģini pavērot sevi no malas, tas līdzēs.

Horoskops mežāzim

Vēsā mierā dodies sava izredzētā mērķa virzienā, bet neaizraujies ar pārmērīgu ambīciju un neadekvātu prasību izvirzīšanu. Visas attiecības dibini pēc principa – nenodari otram to, ko pats nevēlies saņemt.

Horoskops ūdensvīram

Ja tev izdodas izsisties pa karjeras kāpnēm, pārāk nesapriecājies un nesaceries, jo statusam līdzi nāks arī lieli izdevumi un iespaidīga stresa deva. Pierastajos rutīnas darbos sajutīsi skābekļa pieplūdumu, kas atmodinās nedaudz noslāpušo interesi par pienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien var uznākt neatvairāma vēlme visu fundamentāli un krasi pamainīt – sākot no sava izskata līdz pat savai iekšējai būtībai. To būtību jau diez vai izdosies nomainīt, bet visas pārējās lietas ies kā smērētas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Zināmas TV6 mēneša meitenes konkursa uzvarētājas

Cik skaļi sākās, tik žigli jau pienākusi novembra pēdējā diena, kas šogad iezīmējusies ar kanāla TV6 konkursa noslēgumu. Tajā vairākiem desmitiem meiteņu bija iespēja kļūt par mēneša seju, pierādot sevi fināla kastingā. Žūrija savas domas ir apkopojusi un nākusi klajā ar paziņojumu.

16. novembrī uz fināla kastingu ”Wunderkind Talent Casting Agency” telpās bija sanākušas gandrīz 50 skaistas un par sevi pārliecinātas meitenes ar vienu mērķi – kļūt par kanāla TV6 seju.

Viņām bija trīs uzdevumi – jāprezentē kāds savs hobijs, jāizstāsta joks, kā arī no kanāla TV6 programmas jāizvēlas kāda pārraide, kuru kā pašreklāmu prezentēt žūrijai. Ar mainīgām sekmēm pilnīgi visas tika galā ar šiem uzdevumiem, taču pēc tam pie darba bija jāķeras žūrijai, kas gandrīz divas nedēļas centās tikt skaidrībā ar to, kurai meitenei jādod iespēja sevi pierādīt arī kameras priekšā.

Beigu beigās viņi tika skaidrībā, tāpēc, dāmas un kungi, iepazīstinām jūs ar 2017. gada kanāla TV6 mēneša meitenēm:

 • Nikija Spaliņa
 • Monika Marija Messinga
 • Simona Andersone
 • Anastasija Vāgnere
 • Kristīne Lāce
 • Elena Kalicka
 • Kristīne Pavlovska
 • Sintija Birule
 • Signe Turauska
 • Krista Klentaka
 • Laine Vilka
 • Sintija Goba

Sirsnīgi apsveicam uzvarētājas! Tām censonēm, kas palika ”aiz strīpas”, novēlam nenokārt galvas un turpināt cīnīties par savu sapni. Lai izdodas!

Foto: Ieskats konkursa “TV6 mēneša meitene” fināla kastingā

Paldies visām dalībniecēm, kas pieteicās un arī tām meitenēm, kas piedalījās finālās. Viņas vari apskatīt zemāk!

Konkursa finālistes

Agnese Indriksone

Agnese Indriksone

Esmu ļoti komunikabla un dzīvespriecīga, bet spēju būt arī nopietna konkrētajās lietās un situācijās. Patīk fotografēt un fotografēties. Patīk izzināt jaunas lietas.

Anastasija Vāgnere

Anastasija Vāgnere

Gribu pārmaiņas dzīvē, iegūt jaunu pieredzi un iepazīties ar Gunti klātienē :) Patīk sporta pārraides un patīk šis raidījums :)Nav izteiktu talantu, bet iespējams pateicoties šai iespējai tādus atklāšu.

Anna Ranga

Anna Ranga

Esmu meitene - spridzeklītis. Visiem asociējos ar savu enerģiskumu, atraktīvumu, kustīgumu un pozitīvismu. Mani smiekli ir lipīgi un smaids - patiešām spēj radīt smaidu otram. Esmu droša, komunikabla, ar labām aktiera un lieliskām improvizācijas dotībām. Mani mati un smaids - mana lielākā rota. Lai saturas Jūsu studija, ja tur nonākšu! :)

Annija Bērziņa

Annija Bērziņa

Esmu jautra, atraktīva un spontānu ideju cienītāja. Esmu piedalījusies vasaras karstākajā šovā Netīrās dejas; no kameras nebaidos. Patīk izmēģināt kaut ko jaunu.

Annija Leimane

Annija Leimane

Jauna, atraktīva, inteliģenta būtne! Nebaidos no izaicinājumiem. Dzīve ir krāsaina un bagāta notikumiem, tādēļ dzīvoju pēc principa nepamēģināsi, neuzzināsi.

Antra Miča

Antra Miča

Es esmu mīlīgā pozitivčikā, nereāli iemīlējusies savā dzīvē, šajā skaistajā pasaulē cilvēkos, kas to apdzīvo!! Uzskatu, ka skaistums cilvēku mīlestība izglābs pasauli!! Mīlu, humoru (laba joka dēļ var gandrīz visu) piedzīvojumus!! Man vienmēr interesē visu izmēģināt, apskatīt, iepazīt un pagaršot, jo tas mani iedvesmo dzen mani dot savu enerģiju tālāk!

Baiba Staune

Baiba Staune

Dzīvespriecīga, enerģiska, azartiska, sabiedriska ar augstu atbildības sajūtu. Neatlaidīga savu mērķu sasniegšanā. Gribu būt par TV6 seju, jo mana seja tīri labi izskatītos un piestāvētu TV6. Gribu pārsteigt savas meitiņas parādot, ka viss ko vēlies ir iespējams un sasniedzams. Nekad nav par vēlu sākt dzīvē ko jaunu. Vajag riskēt-iet dzīvē ar smaidu, jo smaids uzvar naidu.

Dagne Vaskopa

Dagne Vaskopa

Diploms mediju studijās un žurnālistikā. Vēlos būt TV6 seja, jo šī pieredze attīstītu raksturu un papildinātu profesionālās zināšanas. Iededzos par lietām, kas man patīk, ir radošas un rada pozitīvas emocijas. Patīk daudzpusīga ikdiena. Tik pat ambicioza, cik strādīga. Citi saka, ka manī esot īpašs šarms, ar mani ir viegli komunicēt un arī humora izjūta ir īstajā vietā.

Elena Kalicka

Elena Kalicka

Dzīvespriecīga, apveltīta ar humora izjūtu, patīk jauni izaicinājumi, jo tie padara manu dzīvi krāšņāku un pozitīvi uzlādē. Vēlos kļūt pat TV6 meiteni, lai iegūtu jaunu pieredzi!

Elīna Bluķe

Elīna Bluķe

Esmu komunikabla , draudzīga meitene ar pozitīvu skatījumu uz dzīvi..:) Vēlētos redzēt sevi no malas ..:))

Elīza Astra Vectirāne

Elīza Astra Vectirāne

Vienmēr ir jāizmēģina kaut kas traks un dikti foršs, vai ne? Nepamēģināsi - nezināsi. Protams, neesmu miljons, lai visiem izpatiktu, bet uzskatu, ka jādzīvo uz visiem 100, tieši tādēļ parakstos uz trakām un adrenalīna aizraujošām lietām. Nebūšu no tām, kas ir gatava sēdēt mājās. Esmu ar savu odziņu un piekrītu teicienam: trakajiem pieder pasaule!! Metamies piedzīvojumos!!!

Emīlija Luīze Andersone

Emīlija Luīze Andersone

manuprāt, dzīve ir par to, lai pamēģinātu visu to, ko sirds vēlas. Tāpēc adrenalīns, piedzīvojumi un sports ir tās lietas, kuras uzrunā mani. (:

Estere Bušmane

Estere Bušmane

Esmu jauks cilvēks ar piemīlīgu smaidu, vienmēr esmu pozitīva. Dievinu atrasties uz skatuves. Uzskatu, ka esmu īstā, lai būtu kanāla TV6 jaunā seja.

Ilona Zaļuma

Ilona Zaļuma

Viens vārds- ātra! Visu daru maksimāli ātri, lai pietiktu laika vēl 50 jaunām idejām un darbiem. Nevaru nosēdēt uz vietas- vienmēr "čorti" dīda.

Ina Avdejeva

Ina Avdejeva

Un kāpēc gan nē? Neesmu modele un laikam esmu no tiem cilvēkiem, kuri neizceļas ar īpašiem talantiem. Noteikti esmu PAR avantūrām un adrenalīnu, lai šo drūmo laiku vieglāk pārdzīvotu aizraujošā karuselī.

Ineta Vīksna

Ineta Vīksna

Man patīk izaicinājumi un vilinājums pēc tiem nemazinās. Manuprāt ir aizraujoši pieņemt izaicinājumus, kas šķērso mūsu ikdienu!

Janete Pakalniete

Janete Pakalniete

Esmu dzīvespriecīga, ar labu humora izjūtu un komunikabla. Esmu beigusi modeļu skolu. Esmu arī māmiņa 1,8 gadus vecai meitiņai :) Vienmēr esmu gribējusi izmēģināt sevi televīzijā, kameru priekšā. Man patīk izaicinājumi :)

Krista Goba

Krista Goba

Esmu sniega karaliene ar siltu sirdi un vieglu humora devu pati sev! Mīļākais gadalaiks - ziema. Mani neuztrauc ko citi par mani domā. Es daru to, ko es vēlos, sasniedzot virsotnes gan kalnos, gan dzīvē. Vēlos kļūt par kanāla TV6 seju, lai visiem dzīve kļūtu piedzīvojumiem un smiekliem bagātāka!

Krista Klentaka

Krista Klentaka

Vienmēr meklēju jaunus piedzīvojumus - izkāpt no savas komforta zonas, tāpat kā tas ir sportā - lai kaut ko sasniegtu, ir sevi jāizaicina. Bijusi pieredze kameru priekšā. Visa mana ģimene dievina sportu, jāatzīst, ka es mīlu arī radošo pasauli, kā arī esmu drosmīga un enerģiska.

Krista Rumbēna

Krista Rumbēna

Spēju savaldīt gan profesionālu velo komandu, gan tūkstošiem skrējēju un riteņbraucēju vienā no lielākajiem tautas sporta pasākumu seriāliem Latvijā. Katru dienu izaicinu sevi un neļaujos rutīnai - dienu varu sākt ar gongu meditāciju, bet jau vakarā ļauties intensīvam pole fitness treniņam. Patīk sevi lutināt ar šampanieti un austerēm vai traukties ar bobu pa trasi.

Kristīne Ignatoviča

Kristīne Ignatoviča

Ar humora izjūtu man viss ir kārtība, bet par avantūristi sevi nesaukšu. Vēlos sevi pārbaudīt kā tv seju, jo apnicis skatīties uz vieglas uzvedības dāmām, kuras ir gatavas uz visu. Tv vairāk pietrūkst skaistuma, tolerances, noslēpumainības un patiesuma.

Kristīne Lāce

Kristīne Lāce

Daiļā dzimuma pārstāve ar savu ES - mērķtiecīga, kritiska, spītīga, izpalīdzīga, interesanta un smaidīga personība :) Patīk radīt un organizēt svētkus sev un citiem. Kāpēc es? - jo mans patiesais un jaukais smaids ir radīts televīzijas kamerām.

Kristīne Pavlovska

Kristīne Pavlovska

Esmu pamanījusi, ka manī ir daudz rozīnes -sāku aizdomāties par to vai neesmu kēkss :)!? Palielot sevi- Dzīvespriecīga, smaidīga, gādīga, vienvārdsakot sievišķīgs pupsiks.

Kristīne Vrubļevska

Kristīne Vrubļevska

Es JŪTU, man ir jāpiesakās šim projektam! Esmu aizrautīga, aktīva, draudzīga, iejūtīga, neatlaidīga, optimiste, kurai piemīt nebeidzama enerģija! Mazs spridzeklītis! Sirdī jūtos kā bērns un mana pasaule ir pilna ar brīnumiem! Emu pašpārliecināta un enerģiska. Kā saka mani draugi, esmu apveltīta ar īpašu seksapīlu ,un manam šarmam ir neiespējami pretoties.

Laine Vilka

Laine Vilka

Esmu meitene, kurai vienmēr ir savs viedoklis, meitene, kurai, ja kaut kas patīk vai ir mērķis, tad enerģijas atdeve ir 100%. Esmu tā teikt maza aktrise, kas ir spēlējusi pāris lomas studentu teātrī Spēle. Esmu gatava izaicinājumiem un piepildīt savu sapni!

Līga Šķēle-Brokāne

Līga Šķēle-Brokāne

Esmu meitene, no Latgales, no pilsētas Latgales sirdī- skaistās Rēzeknes! Meitene, kurai dzīvē visu laiku vajag krāsainību, piedzīvojumus, asumiņu dzīvē! Vienmēr ir interesējusi televīzija, bet studēt nesanāca, tāpēc piedalos TV šovos - pavasarī piedalījos šovā Randiņš ar mamm; un nesen šovā Precētie pret brīvajiem! Piedalos arī konkursos, nesen notika konkurss Misis Rēzekne 2016.

Monika Marija Messinga

Monika Marija Messinga

Esmu atraktīva un radoša personība, vienmēr cenšos iesaistīties šāda veida avantūrās. Tieši tāpat pirms kāda laika man tika dota iespēja filmēties TV3 seriālā. Vēlos izmēģināt spēkus arī šajā konkursā. Iespējams neesmu pasaulē sportiskākā meitene, taču atkārtošos un teikšu - mazs cinītis gāž lielu vezumu.

Nikija Spaliņa

Nikija Spaliņa

Tad jau redzēs... spriediet par mani paši!

Sabīne Andriksone

Sabīne Andriksone

Par sevi varētu pateikt īsi un skaidri, sieviete kurai ļoti patīk adrenalīns. Atraktīva un pozitīva :)

Sabīne Čerņika

Sabīne Čerņika

Esmu atvērta un komunikabla. Gatava jauniem izaicinājumiem.

Sigita Permina

Sigita Permina

Ar smaidu un pozitīvu skatu dzīvē attīstos ikdienu. Šobrīd man ir dota lieliska iespēja filmēties Latvijā jau zināmā TV3 seriālā (VML). Tomēr ticu, ka tas ir tikai sākums un labprāt pārbaudītu savu veiksmi arī šeit, kļūstot par TV6 kanāla seju.

Signe Turauska

Signe Turauska

Daru un varu daudz. Dzīvei jabūt krāsainai kā varavīksnei, tā arī to dzīvoju un svinu ar pozitīvu, zaļu un veselīgu domāšanu. Priecīgi un ar aktīvu dzīvesveidu!

Signe Zobena

Signe Zobena

Bosiks, kas mīļi iedunkā, pagonko, fano par auto-moto sportu vai jebko citu. Lielais mērķis-kaut reizi dzīvē startēt autosporta sacensībās. Nebrīnies, ja tālākā nākotnē mani traku, sirmu pensionāri iekrampējušos stūrē un spiežam pedāli, izņemot trases līkumus. Šī man ir iespēja iepazīties ar entuziastiem, kas motivēs tiekties pēc nesasniedzami sasniedzamā.

Simona Andersone

Simona Andersone

Esmu kustīga, lustīga un attapīga. Man idejas kā mājas. Ja es būtu dzīvnieks, tad surikāts (daudz un ātri runāju un kustos). Pēdējos 2 gadus lielāko daļu laika esmu veltījusi savam mazajam. Pienācis laiks pilnveidot arī savus talantus. Esmu gatava vēl kādai atrakcijai :)

Sindija Blicāne

Sindija Blicāne

Šogad uz Supernovu esmu aizsūtījusi vienu savu dziesmu. Jāšana un peldēšana - sporta veidi, ar kuriem nodarbojos visu mūžu, trenējos un startēju sacensībās pa visu Latviju. Rakstu dziesmas, dziedu konkursos un koncertos ar mērķi nākotnē kļūt par dziedātāju. Šis projekts būtu man jauns izaicinājums un veids, kā sevi pierādīt.:)

Sintija Birule

Sintija Birule

Esmu pozitīva, jautra, enerģiska un gatava jauniem izaicinājumiem. Ne velti manā darāmo darbu sarakstā ir rakstīts: izlēkt ar izpletni. Esmu izmēģinājusi kanjoningu, niršanu ar akvalangu un citas lietas, kas man liek saprast, ka dzīve ir krāsaina un notikumiem bagāta, ja vien pats tos radi pilnveido un realizē.

Sintija Goba

Sintija Goba

Esmu pozitīva, aktīva un sievišķīga meitene, uzskatu, ka dzīve ir jābauda un tādēļ nebaidos riskēt, mesties piedzīvojumos un eksperimentēt.

Sintija Jukna

Sintija Jukna

Esmu ambicioza un dzīvespriecīga, patīk jokot un smieties. Mīlu dzīvniekus.

Sintija Ruļuka

Sintija Ruļuka

Smaidīga, mērķtiecīga, humoristiska un ļoti liela avantūriste. Ja es spētu būt vairākās vietās vienlaicīgi, es būtu visur! Piesakos konkursam, jo šis ir mans pārmaiņu gads un kurš neriskē, tas nedzer šampanieti!!!

Talita Strauta

Talita Strauta

Patīk dzīve un cilvēki.

Valda Vītola

Valda Vītola

Neskatoties uz to, ka man arī ir dažas fobijas, patīk izzināt savas robežas sevi pārbaudot, tāpēc bieži meklēju piedzīvojumus un pašizpausmi... Patīk-biešu zupa ar biezpienu. Nepatīk-tumšas slēgtas telpas.Esmu atvērta meitene, kura meklē piedzīvojumu, tāpēc piesakos šim projektam :)

Vita Krūmiņa

Vita Krūmiņa

Esmu atraktīva piedzīvojumu kāra jauna meitene. Neesmu no tiem cilvēkiem, kas sēž uz vietas, visu laiku gribas būt kustībā. Patīk jauni izaicinājumi un pieteikšanās konkursam ir mans jaunais izaicinājums.

Zane Briede

Zane Briede

Esmu komunikabla, aktīva un atvērta aizraujošiem piedzīvojumiem.

Zane Melnace

Zane Melnace

Es - cilvēks : kustība un rotācija! Nepieciešama komunikācija ar cilvēkiem, tas uzlāde un dod stimulu jauniem darbiem! Kļūt par TV 6 seju velētos iegūt sev ko jaunu - savādāku, sevi ko pilnveidot , satikt jaukus cilvēkus!

Zane Stulpiņa

Zane Stulpiņa

man ļoti patīk sports, īpaši hokejs un drifts. Kāpēc man gribās būt TV6 mēneša meitenei? Tāpēc ka vēlos izmēģināt ko jaunu savā dzīvē, un uzskatu ka skatītāju ikdienu spētu padarīt pozitīvāku, jo esmu ļoti pozitīvi lādēta.