Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 19. jūnijs

Viktors, Nils

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

02:20

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 9. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

9.sērija Vēlā vakara stundā Hondo saņem zvanu no savas māsas Brī, kura atrodas klubā un domā, ka ir sazāļota. Hondo steidzas uz klubu, kur atrod māsu tualetē bez samaņas. Viņš uzskata par savu pienākumu atrast vainīgo. Strīts un Krisa savā brīvdienā palīdz Lukam remontēt viņa jauno māju. Pie mājas viņi sastopas ar gangsteriem, kas ieņēmuši bērnu izklaides parku kā savējo. S.W.A.T. komanda dodas uz aptieku, kur šķērsām aizgājusi laupīšana.

03:20

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 10. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

10.sērija No Losandželosas policijas laboratorijas nolaupīti vairāki desmiti DNS paraugi un citi pierādījumi. Vairāki cilvēki nogalināti, bet vecākā laborante Rebeka, laba Hiksa paziņa, ir smagi ievainota. Pirmās aizdomas ir, ka vainīgais ir kāds noziedznieks, kurš šobrīd tiek tiesāts, tomēr izrādās, ka laupītāji pierādījumus vēlas pārdot tiesātajiem. Tiek iesaistīti visi resursi, lai sadzītu pēdas vainīgajiem, lai brīvībā nenonāktu rūdīti noziedznieki.

06:30

Skrējiens savvaļā ar Bēru Grilsu 3

3. sezona, 8. sērija. 2016. g.

8.raidījums Divu dienu piedzīvojumā kopā ar Bēru Grilsu dodas pasaulslavenā aktrise Džūlija Robertsa. Šoreiz tas būs ne tikai pārgājiens, bet kārtīga misija – viņi nomaļā Kenijas ciematā nogādās vakcīnas Sarkanā deguna dienas ietvaros. Viņiem nāksies šķērsot skarbu tuksnešainu apvidu, kanjonus un krokodiliem pilnu upi, lai nogādātu vakcīnas, kas glābs bērnu dzīvības. Aktrises vienīgā pieredze ar savvaļu ir bijusi bērnības nometnēs, tāpēc piedzīvojums solās būt aizraujošs. Ceļā Džūlija Robertsa atklās, ka ne vienmēr viņas panākumiem bagātā dzīve ir bijusi viegla un vienkārša.

07:30

Mītu grāvēji 9

9. sezona, 2. sērija. 2013. g.

08:30

Agata Kristi. Erkils Puaro 10

10. sezona, 2. sērija. 2003. g.

Agata Kristi. Erkils Puaro 10

2.sērija Puaro palīdzību kādā piņķerīgā mantojuma un slepkavības lietā lūdz viņa draugs advokāts Gilberts. Mantojuma lietai ir saistības ar Ričarda Aberneta testamentu. Izskatās, ka tieši pirms nāves viņš ir mainījis testamentu, visas savas bagātības atstājot ģimenes locekļiem, vienīgi izslēdzot no testamenta Džordžu Abernetu, kurš pirms tam bija galvenais mantinieks. Ričards ar Džordžu nesen ir sastrīdējušies, tomēr advokāts uzskata, ka jaunais testaments varētu būt viltojums. Kas attiecas uz slepkavību – dienu pēc Ričarda nāves nogalināta Kora, kura bija viena no mantiniecēm pēc apšaubāmā testamenta. Vai šīs divas nāves un testaments ir daļa no viena nozieguma vai tomēr izskaidrojums visam ir vienkāršāks?

10:30

Gāzi grīdā 25

25. sezona, 6. sērija. 2018. g.

11:50

Gāzi grīdā 26

26. sezona, 1. sērija. 2019. g.

13:00

Gāzi grīdā 26

26. sezona, 2. sērija. 2019. g.

18:00

Zebra

5. sezona, 24. sērija. 2020. g.

18:15

Autoziņas

10. sezona, 24. sērija. 2021. g.

Žurnālista Normunda Avotiņa vadīts raidījums, kurš vēsta visu par un ap automašīnām.

02:20

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 11. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

11.sērija Pirms sešiem gadā Riverhilsas skolā notika apšaude, bojā gāja seši bērni. Šāvēji bija divi, un viens no viņiem tika nošauts. Mūsdienās viņa māte saņēmusi vēstule no kāda apbrīnotāja, kurš apgalvo, ka dosies šāvēja pēdās, nogalinot vairāk cilvēku. S.W.A.T. komandai nav daudz laika, lai atrastu noziedznieku vai noskaidrotu, kurai skolai viņš plāno uzbrukt.

03:20

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 12. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

12.sērija Nolaupīts FIB aģents, kurš bijis iefiltrējies narkotiku tirgotāju bandā, kurā pirms gadiem bija iefiltrējusies arī Džesika. Džesika tiek sūtīta uz Mehiko, lai atkal iefiltrētos bandā, un izvilinātu kādu informāciju. Hondo tam iebilst, jo uzskata, ka tas ir pārāk bīstami. Kristīna dodas Džesikai līdzi, un svešās zemes lielajā pilsētā starp bīstamas bandas dalībniekiem viņas ir vienas pašas.