Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 14. jūnijs

Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

02:30

Mitja ir neveiksmīgi iekritis pēc pilnas programmas – nejauši viņš izteicis meitenei bildinājumu, bet izrādās, ka viņas tēvs to vien tikai gaidījis, tāpēc jau nolicis kāzu datumu. Nebūtu jau varbūt arī nekas traks, tikai problēma tāda, ka Mitja ir jau precējies! Viņš atgriežas mājās, lai ātri izšķirtos no sievas, ar kuru sen jau kopā nedzīvo. Taču Vasiļisa nedomā šķiršanos vīram dot ar vieglu roku, tāpēc nāksies nopietni pacīnīties. Un drīz vien Mitja tā sapīsies savās laulību un šķiršanās lietās, ka glābt viņu varēs tikai labākie draugi – Paša un Gariks.

06:20

Atkārtojums

Karpatu plēsēji

1. sezona, 2. sērija. 2019. g.

Iepazīstieties – Karpatu kalni! Plašajos mežos, stāvajās kalnienēs un vientulīgajās virsotnēs mājvietu atradušas vienas no Eiropas harizmātiskākajām dzīvajām radībām.

07:30

Vāģos pa Ameriku

1. sezona, 11. sērija. 2017. g.

Autobrauciens sērijās pēta un dokumentē mūsdienu jaunatnes lietoto automašīnu kultūru.

08:00

Atkārtojums

Djego Maradona

2019. g.

Djego Maradona

Dokumentālā filma koncentrējas uz leģendārā futbolista Djego Maradonas karjeru, sākot no tās pirmsākumiem, kad jauniņais sportists tikai ielauzās profesionālajā futbolā, līdz pēc aktīvās futbola karjeras beigām viņš pievērsās trenera darbam. Dokumentālā filma ir veidota no vairāk kā piecsimt stundu gara dokumentālā materiāla, kas uzņemts sportista dzīves laikā, un tajā redzami spilgtākie notikumi no Djego Maradonas dzīves. Redzēsim kadrus no intervijām, paša sportista un viņa tuvāko cilvēku stāstiem un atmiņām, līdzjutēju, fanu un žurnālistu viedokļus, un gūsim ieskatu viņa dzīves nozīmīgākajās spēlēs.

10:40

Slavenais aktieris Deivids Haselhofs iepazīstina ar astoņdesmito gadu interesantākajām, trakākajām, toreiz modernākajām superautomašīnām un mēģina noskaidrot – kura ir vislabākā.

12:30

Dokumentāls izklaidējošs šovs, kurā Arnolds Švarcenēgērs apkopojis trakākos, pārgalvīgākos un bīstamākos trikus, kādus pasaule vien redzējusi. Galvu reibinoši auto un moto triki, neprātīgi cirka mākslinieku triki, kaskadieru triki un pat vienkārši cilvēki, kas paveikuši ko prātam neaptveramu – skaties un brīnies!

14:20

Upes monstri

6. sezona, 3. sērija. 2014. g.

Upes monstri

Ekstrēmo makšķernieku piedzīvojumi dažādās pasaules vietās, kad divi rūdīti vīri satiekas ar gandrīz vai pārdabiskiem upju iemītniekiem.

15:10

Mītu grāvēji 9

9. sezona, 2. sērija. 2013. g.

16:40

Agata Kristi. Erkils Puaro 10

10. sezona, 2. sērija. 2003. g.

Agata Kristi. Erkils Puaro 10

2.sērija Puaro palīdzību kādā piņķerīgā mantojuma un slepkavības lietā lūdz viņa draugs advokāts Gilberts. Mantojuma lietai ir saistības ar Ričarda Aberneta testamentu. Izskatās, ka tieši pirms nāves viņš ir mainījis testamentu, visas savas bagātības atstājot ģimenes locekļiem, vienīgi izslēdzot no testamenta Džordžu Abernetu, kurš pirms tam bija galvenais mantinieks. Ričards ar Džordžu nesen ir sastrīdējušies, tomēr advokāts uzskata, ka jaunais testaments varētu būt viltojums. Kas attiecas uz slepkavību – dienu pēc Ričarda nāves nogalināta Kora, kura bija viena no mantiniecēm pēc apšaubāmā testamenta. Vai šīs divas nāves un testaments ir daļa no viena nozieguma vai tomēr izskaidrojums visam ir vienkāršāks?