Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 8. maijs

Staņislavs, Staņislava, Stefānija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:50

Bada spēles

2012. g.

Katru gadu bijušajā Ziemeļamerikā, kas tagad tiek dēvēta par Panemas valsti, tiek rīkotas nežēlīgas spēles, kurās spiesti piedalīties pārstāvji no valsts 12 apgabaliem. Tās tiek dēvētas par Bada spēlēm. Valdība šīs spēles izmanto, lai ar bailēm pakļautu iedzīvotājus un viņus sodītu par pagātnē notikušu sacelšanos. Bada spēles tiek pārraidītas valsts televīzijā un turpinās tik ilgi, kamēr dzīvs palicis tikai viens no dalībniekiem. Nepieredzējušajai Katnisai jāstājas pretim pusaudžiem, kas šīm spēlēm gatavojušies visu mūžu. Viņai atliek vien paļauties uz instinktiem un padomiem, ko sniedz agrākais Bada spēļu uzvarētājs no viņas apgabala – Heimičs Abernatijs, kas pēc izdzīvošanas aizrāvies ar alkoholu. Lai atgrieztos mājās, Katnisai jāpieņem neskaitāmi grūti lēmumi.

03:35

Atkārtojums

Ekspedīcija ar Stīvu Bekšelu

1. sezona, 7. sērija. 2019. g.

Ekspedīcija ar Stīvu Bekšelu

7.raidījums Stīvs Bekšels ar komandu dodas uz kārtējo cilvēku neizpētīto vietu – uz mazo, izolēto valsti Himalaju kalnu pakājē, starp Indiju un Ķīnu – Butānu. Tur atrodas Balto ūdeņu upe, no kuras visi smaiļotāji ir vairījušies, jo tā ir ļoti bīstama. Upe ir strauja, krāčaina, met līkumus starp kalniem un mutuļo baltus ūdeņus. Taču pats galvenais – par to ir ļoti maz informācijas, neviens nezina, kas sagaida aiz kārtējā līkuma.

06:20

Stulbie joki 3

3. sezona, 7. sērija. 2015. g.

07:00

Atkārtojums

Ekspedīcija ar Stīvu Bekšelu

1. sezona, 1. sērija. 2019. g.

Ekspedīcija ar Stīvu Bekšelu

1.raidījums Grenlande – pasaules lielākā sala, viena no visretāk apdzīvotākajām vietām uz zemeslodes. Stiva Bekšala ekspedīcija ar kajakiem cauri ledus gabaliem mēģinās nokļūt vienā no tālākajām un nemīlīgākajām vietām uz zemes Grenlandes ziemeļu daļā – to līdz šim neviens nav mēģinājis.

08:00

Atkārtojums

Ekspedīcija ar Stīvu Bekšelu

1. sezona, 2. sērija. 2019. g.

Ekspedīcija ar Stīvu Bekšelu

2. raidījums Stīvs Bekšals dodas kārtējā ekspedīcijā, šoreiz uz Grenlandi. Dziļi arktikā viņš kopā ar komandu mēģina sasniegt kalnu virsotni, kurā vēl neviens nav uzkāpis. Bīstamais ceļš uz šo mērķi vedīs cauri grimstošām smiltīm, stāvām ielejām un strauji mainīgiem ledājiem.

09:00

Atkārtojums

Ekspedīcija ar Stīvu Bekšelu

1. sezona, 3. sērija. 2019. g.

Ekspedīcija ar Stīvu Bekšelu

3. raidījums Stīvs Bekšals dodas aizraujošā un draudīgā ekspedīcijā uz Meksiku. Jukatanas pussalā atrodas pasaules lielākā zemūdens alus sistēma, un ekspedīcijas uzdevums ir to izpētīt un iezīmēt kartē applūdušos kanālus, lai tos varētu pasargāt. Ekspedīcija dosies simtiem metru dziļās zemūdens alās, kurās vēl neviens nav bijis.

10:10

Atkārtojums

Ekspedīcija ar Stīvu Bekšelu

1. sezona, 4. sērija. 2019. g.

Ekspedīcija ar Stīvu Bekšelu

4. raidījums Stīvs Bekšals ir devies uz mistisko seno maiju zemi Jukatanas pussalā Meksikā. Kopā ar pētnieku komandu viņš dosies uz apslēptu pazemes vietu, kuru maiji devēja par baiļu nostūri. Tās ir pazemes alas, kuras ir praktiski neizpētītas. Ekspedīcijas mērķis – noskaidrot pēc iespējas vairāk par maiju dzīvi un arī nāvi.

11:20

Atkārtojums

Ekspedīcija ar Stīvu Bekšelu

1. sezona, 5. sērija. 2019. g.

Ekspedīcija ar Stīvu Bekšelu

5.raidījums Stīvs Bekšals dodas uz Dienvidamerikas džungļiem, lai, pārvarot briesmas un grūtības, kas apturējušas citus pētniekus, atrastu Zudušo pasauli – zelta pilsētu Eldorado. Šī vieta vilinājusi pētniekus jau kopš Kristofera Kolumba laikiem. Gajānā atrodas vieni no plašākajiem pirmatnējiem džungļiem pasaulē. Nolaidusies nekurienes vidū, no kurienes tuvākais ciemats ir desmit mēnešu gājienu attālumā, ekspedīcija dodas ceļā.

12:30

Atkārtojums

Ekspedīcija ar Stīvu Bekšelu

1. sezona, 6. sērija. 2019. g.

Ekspedīcija ar Stīvu Bekšelu

6.raidījums Stīvs Bekšals kopā ar savu komandu dodas uz svelmainu tuksnešu zemi Omānu – vienu no sausākajām vietām pasaulē. Tās reljefu veidojis ūdens – retās, bet spēcīgās lietusgāzes milzīgajos kalnos izskalojušas plašus kanjonus un ielejas. Izdzīvošana šeit atkarīga tikai no viena – ūdens. Ekspedīcija mēģina nolaisties neizpētītā, gandrīz 400 metrus dziļā kanjonā Hadžāru kalnos.

13:30

Gāzi grīdā! 24

24. sezona, 7. sērija. 2016. g.

18:30

Denkerka

2017. g.

Denkerka

Otrā pasaules kara laikā beļģu, britu un franču karavīrus ir ielenkusi vācu armija. Sabiedrotajiem ir jāizkļūst no ielenkuma sīvā cīņā.

21:30

Autoziņas

10. sezona, 18. sērija. 2021. g.

22:00

Zebra

5. sezona, 18. sērija. 2020. g.

22:15

Lauku sēta 7

7. sezona, 5. sērija. 2020. g.

Lauku sēta 7

5. raidījums Lauku sētā rit jau piektā darba nedēļa un saimniecei padomā jauni darbi, šoreiz – āra baseina atjaunošana. Pēc Jāņa paziņojuma, ka šajā nedēļā Lauku sētu pametīs divi dalībnieki, spriedze starp dalībniekiem pieaug. Spēka komandai darba vadītājs šoreiz Agnis, bet Dailes komandu vadīs Sintija. Šīs nedēļas pavāre ir Venēra, kura savu darbu veic teicami. Sigita nolēmusi laiski pagulēt saulītē un paslinkot, par ko daži dalībnieki ir dusmīgi. Starp Danu un Lindu izraisās konflikts, un savstarpējās attiecības katru dienu paliek spraigākas. Venēra sarūpējusi greznas brokastis jūras krastā. Skaistās brokastis izjauc Jānis ar paziņojumu, ka katrai komandai ir jāizvirza viens sliņķis, un šī informācija tiks nodota saimniekiem. Spēka komanda pie lēmuma nonāk ātri, bet Dailes komandā viedokļi atšķiras. Dalībniekiem priekšā aizraujoša spēle – zābaku mešana, Dailes komanda spēlē izvirzās vadībā un saņem balvā kūku ar saldējuma kokteili, ar kuru gan nevarēs mieloties visi.

23:55

Lucifers 3

3. sezona, 20. sērija. 2017. g.

Lucifers 3

20.sērija Nekustamo īpašumu magnāts Vinsteds nogalināts nabadzīgā rajonā. Aculieciniece stāsta, ka iesaistīts bijis eņģelis – kāds ar spārniem, kurš izglābis viņu. Lucifers mēģina noskaidrot, kurš tas bijis, taču abi ar Amenadielu viņi domā, ka iesaistīts viņu tēvs, kurš spēlē nežēlīgas spēles. Pīrss raizējas, ka Hloja baidās abu attiecībās virzīties tālāk.

00:55

Atkārtojums

Drošsirdis

1995. g.

Drošsirdis

13. gadsimta beigās Viljams Voless (Mels Gibsons) atgriežas Skotijā pēc daudzu gadu prombūtnes. Skotijas karalis ir nomiris, neatstājot mantinieku. Troni sagrābis nežēlīgais pagāns Edvards I. Voless kļūst vadoni visai noplukušai, bet drosmīgai armijai, kas apņēmusies gāzt angļu varu.

04:20

Mana trakā ģimene 11

11. sezona, 3. sērija. 2011. g.

Mana trakā ģimene 11

Iepazīsties – pilnīgi nepareizā Grifinu ģimene! Ģimenē ietilpst tās galva – ne īpaši gudrais tētis Pīters, mājsaimniece mamma Luisa, trīs viņu bērni – Mega, Kriss un Stjūijs. Mega ir vienaudžu atstumta, Krisam ir problēmas, kontaktējoties ar meitenēm, bet mazais Stjūijs ir ģēnijs, kurš plāno, kā nogalināt māti un iznīcināt pasauli. Ģimenes saprātīgākais loceklis ir runājošais suns Braians.