Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 27. februāris

Līvija, Līva, Andra

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:55

Neiespējamā inženierija

3. sezona, 6. sērija. 2017. g.

02:50

Lauku sēta

3. sezona, 10. sērija. 2016. g.

Realitātes šova Lauku sētas 3. sezonā dalībnieki startēs pa pāriem – māsas, mammas un meitas, brālēns un māsīca, dzīvesbiedri un draudzenes. Tomēr tas nebūt nepadarīs dzīvi kādam vieglāku. Cīņa notiks par visai vērtīgu balvu – Fiskars instrumentiem 5000 eiro vērtībā. Saimniece visam rūpīgi sekos līdzi! Šova vadību uzņēmies bijušais Lauku sētas dalībnieks, pozitīvais Jānis Rāzna. Šovs norisināsies Jēkabpils pusē – skaistā zirgu saimniecībā Ūsiņi, kuras iekopšanai vajadzīgas darbīgas un čaklas rokas. Saimniece Ieva Jase šeit saimnieko vien pāris gadus, bet jau ir sakrājušies darbi, kuri gaida to padarītājus. Jase pēc dabas ir ļoti prasīga pret sevi un citiem, tāpēc šovā nesagaidīsiet, ka viņa ļaus kādam sev kāpt uz galvas. Saimniece katru darbu un darītāju vēros sevišķi uzmanīgi, jo viņai nepatīk pavirši pabeigts darbs. Nebaidīsies arī pateikt stingrāku vārdu, taču tai pat brīdī spēs būt draudzīga. Darbu saraksts ir bagātīgs, tāpēc pāriem nekas cits neatliks kā čakli strādāt!

04:00

Lauku sēta

4. sezona, 1. sērija. 2017. g.

1.raidījums 12 dalībnieki no Latvijas malu malām ierodas Lauku sētā, kur viņus sagaida smaidīgi, bet varen prasīgi saimnieki. Pārsteigumi gaida ik uz soļa, šova vadītājs Jānis iepazīstina dalībniekus ar noteikumiem, jādalās divās komandās, puiši cīnīsies pret meičām un meičas pret puišiem. Pēc maltītes un pirmās iepazīšanās, dalībnieki dodas iekārtoties guļvietās, kas visiem par pārsteigumu ir kūts augša, kur sienā būs jāpavada visa vasara. Drīz vien dalībnieki atskārst, ka sētā nav ķemertiņa, tāpēc seko pirmais īstais Lauku sētas darbs – tualetes celšana. Kad darbs padarīts, saimnieks lemj, kuram par to pienākas balva. Kad mazmājiņas gatavas, puiši metas pie dušas būvniecības, bet modelis Jānis darbos neiesaistās, ko ātri vien ievēro visi Lauku sētas dalībnieki. Izskan pirmie viedokļi par saimniecību un vienam par otru un jau pirmajā dienā bez kašķiem neiztikt – pie pusdienu galda strīdi šķiļas bez pārtraukuma… Lauku sēta ir sākusies!

05:35

Atkārtojums

Sevidža projekti

1. sezona, 8. sērija. 2019. g.

Sevidža projekti

Šova veidotājs un vadītājs Ādams Sevidžs ar eksperimentu palīdzību mēģinās īstenos dzīvē šķietami neticamus un neiespējamus projektus, kas noskatīti filmās. Vai ir iespējams radīt īstu Dzelzs vīra kostīmu? Tādu, kurš gan pēc izskata, gan formas būtu tāds pats kā Dzelzs vīram kino ekrānos, būtu ložu necauršaujams, spētu izturēt bumbas sprādzienu un pat pacelt savu valkātāju gaisā? Ko iesākt pēc apokalipses kā filmā "Trakais Makss" – kad viss ir izpostīts un nav pieejami ne materiāli, ne tehnoloģijas, tikai gruvešu un lūžņu kaudzes. Lai īstenotu savus ambiciozos projektus, Sevidžs tiekas ar filmu veidotājiem un dažādiem ekspertiem, lai noskaidrotu – ar kādu tehnoloģiju palīdzību, no kādiem materiāliem varētu radīt viņa iecerēto objektu un pārbaudītu, vai tiešām tas pilda visas paredzētās funkcijas. Šova skatītājiem ir iespēja sekot līdzi visdažādāko projektu realizācijai un iegūt arī interesantu un noderīgu informāciju par dažādiem materiāliem, tehnoloģijām un faktiem.

06:45

Kadrā daba

1. sezona, 17. sērija. 2016. g.

08:00

Ekstrēmā cope

3. sezona, 15. sērija. 2013. g.

Raidījuma harizmātiskais un aktīvais vadītājs Kirils apceļo pasauli, lai mēģinātu nocopēt kādu interesantu jūras zvēru. Katrs viņa ceļojums ir vesels piedzīvojums, pilns jautrību, izaicinājumu un arī biedējošu brīžu. Raidījums seko ne tikai pašai copei, bet arī pastāsta daudz interesantu lietu par eksotiskajiem un plaši nezināmiem ūdens iedzīvotājiem un ieskatās vietējo iedzīvotāju dzīvēs un kultūrās. Savos piedzīvojumos Kirils skūpsta nāras, ķer zivis un cīnās ar aligatoriem un aicina skatītājus pievienoties!

09:00

Mītu grāvēji

8. sezona, 6. sērija. 2012. g.

10:00

Mītu grāvēji

8. sezona, 7. sērija. 2012. g.

11:00

Vienatnē

2. sezona, 10. sērija. 2016. g.

Vienatnē

Kā izdzīvot ārpus civilizācijas? Izdzīvošanas šovs "Vietnatnē" tev liks novērtēt savu ikdienu!

12:00

Vienatnē

2. sezona, 11. sērija. 2016. g.

Vienatnē

Kā izdzīvot ārpus civilizācijas? Izdzīvošanas šovs "Vietnatnē" tev liks novērtēt savu ikdienu!

13:00

Gāzi grīdā!

26. sezona, 4. sērija. 2019. g.

14:00

Gāzi grīdā!

26. sezona, 5. sērija. 2019. g.

17:50

Pasaules smieklīgāko video kuriozu top

10. sezona, 37. sērija. 2017. g.

Ik dienu pasaulē notiek negaidīti, pārsteidzoši, neveikli un smieklīgi gadījumi – īsti kuriozi. Labi, ja tādos brīžos pa rokai gadījusies videokamera, un šie jautrie gadījumi ir iemūžināti. Raidījums apkopojis smieklīgākos video kuriozus no visas pasaules.

18:20

A komanda

2010. g.

Filma „A komanda” ir balstīta uz 80. gadu spriedzes seriāla varoņiem un notikumiem. Četri bijušie specvienības karavīri pēc nepatiesas apsūdzības spiesti pamest armiju un kļūt par algotņiem. Neilgi pēc ierašanās Irākā, viņus apsūdz par iesaistīšanos noziedzīgā plānā viltot ASV naudu. Visi četri tiek apcietināti, taču viņiem izdodas no izbēgt no ieslodzījuma.

21:30

Autoziņas

10. sezona, 8. sērija. 2021. g.

22:00

Zebra

5. sezona, 8. sērija. 2020. g.

22:15

Pirāti

1. sezona, 7. sērija. 2018. g.

Šovs seko uzņēmuma "Pirātu korporācija" darbiniekiem, kuru uzdevums ir doties uz ļoti bīstamām vietām un atgūt narkotiku kontrabandistiem konfiscētos transporta līdzekļus – automašīnas, lidmašīnas, helikopterus, laivas, kuģus un pat nelielas zemūdenes! Īsāk sakot – viņi savāc slikto zēnu rotaļlietas un pārvērš tās naudā.

23:15

Lucifers

3. sezona, 10. sērija. 2017. g.

Lucifers

10.sērija Grēcinieks paziņo, ka drīz tiks noslīcināta sieviete, un tikai viņš zina, kur tas notiks. Hlojas izmeklēšanas pēdas noved pie automašīnas, kurā ievietots spridzeklis. Saprotot, ka ir tikai viena iespēja, Hloja pierunā Ellu atbrīvot Grēcinieku. Pīrss un Hloja izglābj sievieti, taču Lucifers un Grēcinieks ir pazuduši.

00:05

Atkārtojums

Kā izdzīvot aiz restēm

2015. g.

Kad riska investīciju miljonāru Džeimsu pieķer par krāpšanos un notiesā soda izciešanai Sankventinā, tiesnesis ļauj viņam trīsdesmit dienu laikā pirms došanās cietumā sakārtot savas lietas. Izmisis viņš lūdz Darnelu Lūisu palīdzēt sagatavoties dzīvei cietumā. Taču Darnels ir godprātīgs un strādīgs mazais uzņēmējs, kurš ne reizes nav bijis cietumā. Kamēr abi kopā trenējas Džeimsa dzīvei cietumā, abi vīri atklāj, cik daudz nepareizu pieņēmumu abiem bijis par daudzām lietām, tostarp vienam par otru.

02:05

Lauku sēta

4. sezona, 2. sērija. 2017. g.

2.raidījums Nedēļas lielais notikums – kūts tīrīšana. Par darbu vadītājiem iecelti Laura un Matīss. Elīna joprojām jūtas kā izstumtā, bet visi priecājas, ka tomēr sākusi strādāt. Komandas strādā draudzīgi, viens otram palīdz, iepazīstas, runā par simpātijām. Darbu pieņemšanā uzvar puiši, jo meiteņu pusē saimniece atrod zirnekļu tīklu, to notīrīt esot piemirsies Elīnai, bet komandas biedrenes par to nedusmojas. Komandas sāk apjaust, ka cīņa par uzvaru ir sākusies. Modelis Jānis demonstratīvi boikotē visus darbus – sūdi smirdot, siens kožot, ēdiens negaršīgs, bet dalībnieki esot muļķi. Vakarā Lauku sētā plānota zaļumballe, visi gatavojas kā nu māk - tautastērpi, meijas, gaismas, dziesmas, dejas, jautrība… Saimniece gluži kā estrādes zvaigzne kāpj uz skatuves un skandina balsi. Visi kopā jautri dzied un dejo līdz rītausmai. Nedēļa lēnām tuvojas izskaņai un dalībnieku vidū pieaug bailes un spriedze – tuvojas pirmā izbalsošana…

03:10

Kadrā daba

1. sezona, 17. sērija. 2016. g.