Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:30

Šoreiz viss ir ļoti personiski. Bārnijs Ross un viņa bijušo algotņu banda sanāk kopā, kad Čērča kungs neiznīcināmajiem uzdod šķietami vieglu darbu. Bārnijam liekas, ka gaidāma viegla peļņa, tomēr viss saiet grīstē un kāds no neiznīcināmajiem tiek nežēlīgi nogalināts. Nu neiznīcināmo komandai ir jāatriebj drauga nāve un jācīnās ienaidnieka teritorijā, kur viņu izredzes nav lielas.

07:10

Atkārtojums

Kā jums pakalpot? 7

7. sezona, 8. sērija. 1979. g.

07:50

Stulbie joki 4

4. sezona, 12. sērija. 2015. g.

08:20

Stulbie joki 4

4. sezona, 13. sērija. 2015. g.

08:50

Interni 5

5. sezona, 11. sērija. 2013. g.

09:20

Interni 5

5. sezona, 12. sērija. 2013. g.

09:50

Atkārtojums

Ofiss 2

2. sezona, 5. sērija. 2005. g.

10:20

Piedzīvojums bez robežām

1. sezona, 34. sērija. 2016. g.

Raidījums seko pasaules bezbailīgākajiem piedzīvotāju meklētājiem – viņu ikdienā, darbā vai izklaidēs. Satiksim neprātīgus un saviem hobijiem pilnībā nodevušos fotogrāfus, kas dodas vulkānam tiešā tuvumā, lai iegūtu iespaidīgus kadrus. Satiksim medniekus, kas riskē ar savu dzīvību Himalaju klintīs, dodoties līdzi Nepālas iedzimtajiem. Skatīsimies tieši acīs haizivīm, atklāsim pasaules ātrākos un bīstamākos transporta līdzekļus, dosimies ceļojumā ar lidmašīnu, vilcienu, velosipēdu, laivu un bezceļu auto! Aizraujoša un neparasta izklaide kopā ar pasaules trakākajiem piedzīvotāju medniekiem.

11:00

Atkārtojums

Hūberts un Štallers 6

6. sezona, 5. sērija. 2017. g.

12:00

Mītu grāvēji 6

6. sezona, 25. sērija. 2010. g.

13:00

Lauku sēta 7

7. sezona, 3. sērija. 2020. g.

Lauku sēta 7

3.epizode Lauku Sētā rit jau trešā nedēļa, un dalībnieki šoreiz tiks sadalīti divās darba grupās- Spēks un Daile. Darbi šoreiz pamatīgi – Spēka komandai pagraba virsmas noņemšana, bet Dailes komandai – saimniecības ēkas iztīrīšana. Kā veiksies ar darbiem, ja koalīcijas ir samaisītas pa divām atšķirīgām grupām? Šīs nedēļas pavārs ir Dana. Guntars virtuvi atstājis ir bardakā un pirmais darbs ir to savest kārtībā. Danai virtuvē sokas raibi, pie darbiem viņai nav laika pieslēgties un daži komandas biedri par to dusmojas.

14:00

Teksasas reindžers 6

6. sezona, 6. sērija. 1998. g.

Teksasas reindžers 6

Varbūt viņš ir mazliet vecmodīgs, toties vecā kaluma cilvēks – īsts godavīrs. Pēdējais no tādiem modernajā Dallasā, varbūt pat visā Amerikā! Nerunā lieku, vārdos tiešs, uzticams draugs, bet nesaudzīgs pret likuma pārkāpējiem. Izdarīs visu, lai noziedznieks saņemtu pēc nopelniem, bet draugu dēļ bez vilcināšanās ir gatavs atdot savu dzīvību. Taču, pateicoties lieliskajai fiziskai sagatavotībai, austrumu cīņu un citām iemaņām, Volkeram nemaz nav vajadzības to darīt. Teksasas reindžers Volkers un viņa partneris – jauniņais reindžers Džimijs kopā iespēj daudz. Džimijs darbā paļaujas uz datoru un citām modernām tehnoloģijām, bet Volkera noziegumu izmeklēšanas un noziedznieku aizturēšanas metodes pamatā balstā mežonīgo rietumu tradīcijās, tāpēc abi lieliski papildina viens otru. Drosmīgajiem reindžeriem palīdz bijušais reindžers Sī Dī Pārkers un apgabala prokurore Aleksa Kehila, kurai izveidojušās īpašas attiecības ar Volkeru. Kopā šis tandēms ir neapturams spēks cīņā par taisnību.

15:00

Hūberts un Štallers 6

6. sezona, 6. sērija. 2017. g.

16:40

Mana trakā ģimene 14

14. sezona, 18. sērija. 2014. g.

17:05

Atkārtojums

Simpsoni 29

29. sezona, 10. sērija. 2017. g.

Simpsoni 29

10.sērija Simsponi dodas uz zinātnisku konferenci, un Lisa iemīlas džeza pianistā Brendanā Beiderbekā. Ieraugot abus kopā, Nelsonu pārņem greizsirdība, un viņš cenšas atgūt savu bijušo draudzeni. Homēru un Mārdžu tikmēr bažīgu dara Bārta pastiprinātā interese par ķīmiju.

17:30

Atkārtojums

Simpsoni 29

29. sezona, 11. sērija. 2017. g.

Simpsoni 29

11.sērija Bērnsa kungs sapratis, ka pasaules gals ir tuvu, un pārliecina pārējos uzbūvēt pastardienas šķirstu. Lai izlemtu, kurš pelnījis ar šo kosmosa ierīci aizbēgt un pārdzīvot pasaules galu, Springfīldas iedzīvotājiem jāiziet tests. Simpsonu ģimenes rezultāti ir pārsteidzoši.

18:00

Noliktavu kari 12

12. sezona, 7. sērija. 2019. g.

18:30

Noliktavu kari 12

12. sezona, 8. sērija. 2019. g.

19:00

Sporta podkāsts "Fleksis" 2

2. sezona, 15. sērija. 2020. g.

Populārie sporta žurnālisti – Toms Prāmnieks un Kaspars Dvinskis diskutē par aktuālajiem sporta notikumiem Latvijā un pasaulē! Vairākus gadus strādājot ziņu dienestā, sporta žurnālisti raduši atspoguļot faktus un citu viedokļus, savu redzējumu atstājot pie sevis. Savukārt, komentējot sporta pārraides TV3 Sport kanālā, viņi stāsta par to, ko redz laukumā, bet, kāpēc, viņuprāt, redzams tieši tas, visbiežāk arī atstāj pie sevis, jo etiķete nepieprasa komentētāju domas. Fleksis piedāvā iespēju ielūkoties sporta dzīvē caur Toma un Kaspara prizmu – viņi vēstīs par katras nedēļas interesantākajiem un aktuālākajiem sporta notikumiem Latvijā, Baltijā un pasaulē, KHL Dinamo Rīga un izslēgšanas spēlēm, NBA, Turkish Airlines Euroleague, Maira Brieža cīņām, motosportu jebko citu, kā arī izteiks savas domas, savu viedokli, savu vērtējumu par šiem notikumiem.

20:00

Simpsoni 29

29. sezona, 12. sērija. 2017. g.

Simpsoni 29

12.sērija Homērs tiek apsūdzēts miljons dolāru vērtas gleznas zādzībā. Tikai vienam cilvēkam – detektīvam Manačekam ir pa spēkam atšķetināt šo teju mistisko zādzību, izglābt Homēru no cietuma un atjaunot viņa labo slavu.

20:30

Simpsoni 29

29. sezona, 13. sērija. 2017. g.

Simpsoni 29

13.sērija Homērs un Mārdža iegriežas savā vecajā galvaspilsētas dzīvoklī. Viņi atceras jaunību, to, cik laimīgi un iemīlējušies bija, un kā no šīs bezrūpīgās jauniešu dzīves bez bērniem viņi nodzīvojās līdz nožēlojamai un nogurdinošai vecāku dzīvei.

21:00

Eds Stafords: kurš pirmais?

1. sezona, 5. sērija. 2019. g.

5.raidījums Eds Stafords stājas pretī izdzīvošanas pamatprasmju ekspertei Ketai Bignijai, kura tās mācījusies no sava vectēva indiāņa. Viņi dodas uz pasakaini skaisto un nāvējoši bīstamo Palau salu Klusajā okeānā. Šoreiz liela daļa no 120 kilometru garā ceļa jāveic pa ūdeni. Tā ir cilvēkam ļoti naidīga vide – akmeņi, mangroves, haizivis un krokodili. Kurš nonāks galamērķī pirmais?

22:00

Šoreiz neiznīcināmajiem ceļā stāsies Konrads Stounbenkss (Mels Gibsons), kas pirms daudziem gadiem kopā ar Bārniju (Silvestrs Stallone) radījis šo komandu. Reiz krietnais vīrs tagad kļuvis par negodīgu darboni un tirgo ieročus, lai iedzīvotos. Bārnijs saņēmis pavēli viņu novākt un domā, ka ir to izdarījis. Taču Stounbenkss, nosvinējis savas bēres, atkal parādās atklātībā. Viņš atgriežas, lai izrēķinātos ar neiznīcināmajiem. Bārnijam ir citi nodomi. Cīņā ar seniem ienaidniekiem viņš nolēmis iesaistīt svaigus spēkus un uzņem neiznīcināmo komandā jaunus, veiklus, kaujas tehniku apguvušus profesionāļus. Šis neiznīcināmo uzdevums pārvēršas par izrādi – vecā gvarde mācās no jaunajiem, kam cīņā palīdz augstās tehnoloģijas.

00:30

Atkārtojums

Laupīšana amerikāņu stilā

2014. g.

Džeimsam ir tumša pagātne, taču viņš darījis visu, lai sāktu jaunu dzīvi – viņam ir stabils darbs, viņš satiekas ar skaistu meiteni un sapņo par savu biznesu. Taču tad pēc desmit cietumā pavadītiem gadiem brīvībā atgriežas viņa vecākais brālis Frenkijs. Džeimss joprojām ir dusmīgs uz Frenkiju, ka tas viņu savulaik ievilka kriminālajā pasaulē, taču Frenkijs vēlētos abu attiecības uzlabot. Redzot, ka Džeimsam ar jauno dzīvi nemaz tik gludi nevedas, Frenkijs piedāvā viņam veikt nelielu darbiņu un labi nopelnīt. Taču ne viss norit, kā plānots…