Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 4. augusts

Romāns, Romualds, Romualda

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

00:45

Atkārtojums

Pludmales slaists

2019. g.

Pludmales slaists

Dzejnieks Mēnessuns savas dienas vada, vieglā narkotiku reibumā klaiņodams pa Floridu. Viņš mierīgi strādā pie savas jaunās grāmatas, bauda dzīvi un popularitāti par spīti vispārējam uzskatam, ka viņa talants ir norietā. Šo Mēnessuņa izklaidīgo dzīvesveidu sponsorē viņa bagātā sieva Minnija, taču to nepavisam neatbalsta viņa meita Hetere. Kad Minnija aiziet bojā negadījumā, Mēnessuņa mantojuma daļa nonāk Heteres rokās, kura piedraud nedot tēvam ne graša, ja vien viņš nepierādīs, ka spēj uzvesties kā pieaudzis cilvēks. Vai Mēnessuns to spēs?

07:25

Atkārtojums

Kā jums pakalpot? 10

10. sezona, 1. sērija. 1985. g.

08:05

Policijas akadēmija

1. sezona, 11. sērija. 1997. g.

Sastopoties ar briesmām, viņi cenšas visiem spēkiem, lai viņu muļķība nestātos ceļā, apkarojot noziedzību. Visbiežāk tas notiek, viņiem pašiem to neapzinoties. Iepazīstieties – Policijas akadēmijas audzēkņi.

09:05

Interni

1. sezona, 67. sērija. 2010. g.

Interni

67.sērija Slimnīcā ierodas jauns interns Fils Ričards, un Lobanovs ar Kupitmanu palīdz Andrejam Jevgeņevičam jauniņo aizbaidīt. Gļebs un Ļuba viens par otru uzzina daudz jauna.

09:35

Interni

1. sezona, 68. sērija. 2010. g.

Interni

68.sērija Fils un Varja jūtas stipri sašutuši par Bikova rīcību, taču ne uz ilgu laiku. Romaņenko ir aizbraucis mājās, aizmirsis par savu slimnieku. Ļuba un Lobanovs cenšas sadalīt dāvanu, kuru uzdāvinājis pacients.

10:05

Atkārtojums

Džima dēļ 5

5. sezona, 7. sērija. 2005. g.

Džima dēļ 5

7.sērija Džims piedāvā palīdzēt Endijam atrast labākas sievietes, ar ko satikties, jo viņš ir "zaķu vārdotājs". Šerila gan uzstāj, ka viņa ir labākā savedēja, tomēr padomdevēja lomu dabū Džims. Austiņās klausoties Džima padomos, Endijs tiešām tiek pie seksīgākās sievietes, kādu jebkad ir saticis. Kur gan ir āķis?

10:35

Atkārtojums

Džima dēļ 5

5. sezona, 8. sērija. 2005. g.

Džima dēļ 5

8.sērija Džimu kaut kas nomāc, tomēr viņš to noliedz. Sekojot Deinas ieteikumam, Šerila nolemj aizvilināt Džimu uz konsultāciju pie psihologa, tomēr tas neizdodas. Džims ir saniknots un atklāj, kas viņu nomāc, taču tas izrādās tikai sākums lielākai problēmai.

11:05

Atkārtojums

Kobra 23

23. sezona, 2. sērija. 2017. g.

2.sērija Semīrs un Pauls aiztur parastu zagli maskā un ir pārsteigti, ka noņemot zaglim masku, viņi redz pazīstamu seju – tas ir viņu draugs un kolēģis Hartmuts. Kas šeit notiek? Hartmuts taču nav noziedznieks! Varbūt notiekošajam ir kāda saistība ar viņa jauno mīlestību? Hartmuts ir apcietināts, taču uz jautājumiem neatbild, tāpēc Semīram un Paulam atbildes uz jautājumiem jāatrod pašiem. Drīz vien lietā ir jau miruši zinātnieki, slepkavas no Āfrikas un nāvējošs vīruss, kurš var izraisīt traģiskas sekas.

12:05

Orvila 2

2. sezona, 12. sērija. 2018. g.

14:05

Teksasas reindžers 4

4. sezona, 4. sērija. 1995. g.

Teksasas reindžers 4

4.sērija Grupiņa negodīgu Brūkdeilas Policijas departamenta policistu nogalina noziedzniekus, kuri tikuši atbrīvoti kādu tehnisku kļūdu dēļ. Šo atriebības grupu izveidojis kāds policists, kura brāļa slepkava aplicis nesodīts papīru kļūdas dēļ. Volkers tikmēr palīdz kādam jaunam vīrietim, kurš apsūdzēts izvarošanā, taču nav vainīgs.

15:05

Kobra 23

23. sezona, 3. sērija. 2017. g.

3.sērija Semīrs un Pauls uz lielceļa pamana aizdomīgu automašīnu, kurā atrodas divi nelaimīgi bērni, un šoferis pret viņiem izturas neiecietīgi. Kad šoferis vienam no bērniem iesit, Semīrs un Pols daudz nekavējas – viņiem šis auto ir jāaptur. Izceļas apšaude, un vienu no bērniem izdodas izraut no ļaundara nagiem. Atklājas, ka, krievu mafijai sadarbojoties ar vācu adopcijas aģentūru, Krievijā tiek nolaupīti bērni un piegādāti Vācijas ģimenēm.

16:40

Mana trakā ģimene 11

11. sezona, 10. sērija. 2011. g.

Mana trakā ģimene 11

Iepazīsties – pilnīgi nepareizā Grifinu ģimene! Ģimenē ietilpst tās galva – ne īpaši gudrais tētis Pīters, mājsaimniece mamma Luisa, trīs viņu bērni – Mega, Kriss un Stjūijs. Mega ir vienaudžu atstumta, Krisam ir problēmas, kontaktējoties ar meitenēm, bet mazais Stjūijs ir ģēnijs, kurš plāno, kā nogalināt māti un iznīcināt pasauli. Ģimenes saprātīgākais loceklis ir runājošais suns Braians.

17:05

Atkārtojums

Simpsoni 6

6. sezona, 7. sērija. 1994. g.

Simpsoni 6

7. sērija Bārtam iepatīkas mācītāja Lavdžoja meita Džesika, taču viņa ignorē visus uzmanības apliecinājumus. Bārtam jāizdara patiešām neciešamas palaidnības, lai Džesika par viņu ieinteresētos. Bārts drīz vien secina, ka meitene viņu nelabvēlīgi ietekmē, tāpēc izlemj ar viņu vairs netikties. Taču negantais skuķis pamanās darīt nelietības un vainot Bārtu.

17:30

Atkārtojums

Simpsoni 6

6. sezona, 8. sērija. 1994. g.

Simpsoni 6

8. sērija Lisa uzzina, ka viņai draud nesekmība sportā. Lai tiktu pie sekmīgas atzīmes, viņa iestājas vietējā hokeja komandā. Starp viņu un Bārtu uzliesmo asa sāncensība. Bārts ir greizsirdīgs, jo vienmēr ir bijis ģimenes sporta zvaigzne. Mārdža cenšas abus samierināt, taču centieni izgāžas, jo nākamajā spēlē Bārtam un Lisai ir jācīnās savā starpā.

19:00

Džima dēļ 5

5. sezona, 9. sērija. 2005. g.

Džima dēļ 5

9.sērija Deina neliek mieru Džimam, atgādinot viņam par remontdarbiem, kurus viņš apsolījis veikt, bet, šķiet, ka tie nekad nebeigsies. Kad Džims beidzot ķeras pie darba, viņš ieiet guļamistabā, kur vēl guļ Deina un miegā runā ne par vienu citu kā Džimu…

19:30

Džima dēļ 5

5. sezona, 10. sērija. 2005. g.

Džima dēļ 5

10.sērija Džima bijusī draudzene Melisa uzaicina viņu pusdienās. Šerila ļauj Džimam doties uz šīm pusdienām, uzstājot, ka tā ir pavisam nevainīga tikšanās. Džims tam nepiekrīt, bet dodas satikt Melisu un šķiet, ka viņai tiešām ir interese par biznesa sadarbību…

20:00

Simpsoni 6

6. sezona, 9. sērija. 1994. g.

Simpsoni 6

9. sērija Homērs un Mārdža dodas uz konfekšu izstādi, kur Homērs pamanās nozagt Milosas Venēras konfekti. Vezdams mājās bērnu aukli Ešliju, viņš pamana, ka konfekte pielipusi pie biksēm, un cenšas to noraut. Ešlija to notur par seksuālu uzmākšanos. Drīz pie Simpsonu mājas sapulcējas naidīgs pūlis, kas apsūdz Homēru noziedzīgā rīcībā.

20:30

Simpsoni 6

6. sezona, 10. sērija. 1994. g.

Simpsoni 6

10. sērija Pasliktinoties intīmās dzīves kvalitātei, rodas problēmas Homēra un Mārdžas laulībā. Vectēvs sabrūvē dziru, kas visu atrisina. Tā izrādās tik iedarbīga, ka vectēvs ar Homēru nodibina firmu, kas ražo „Simpsona un dēla” toniku. Apmeklējot Homēra bērnības mājas, abi sastrīdas. Homērs izlemj, ka centīsies būt labāks tēvs saviem bērniem.

22:00

Ir pagājuši astoņi gadi, bet augstākais spēks, kas ir nomodā par cilvēces izdzīvošanu, dara visu, lai nepadotos. Mašīnas, kas pārvalda nākotni, pret jauno Džonu Konoru sūta neapturamo terminatoru T-X, un tā ir sieviete. Ceļā ir arī cits modelis T-800. Cilvēces nākotni izšķirs tas, kurš no viņiem ātrāk nonāks pie Džona...

00:05

Neiespējamā misija 2

2. sezona, 10. sērija. 2009. g.

Neiespējamā misija 2

Neiespējami dullais šovs Neiespējamā misija ir pavisam svaigs un pirmo reizi skatītājus Lielbritānijā pārsteidza aizvadītajā gadā. Tā laikā 20 neprātīgi dalībnieki cīnās par iespēju tikt pie lielā laimesta 10 000 £ apmērā. Kārdinoša summa... ko Tu par tādu būtu gatavs paveikt?! Parādi un neprātīgo dalībnieku ņemšanos vada neviens cits kā jau iepazītais un iemīļotais Ričards Hamonds no raidījuma Gāzi grīdā (Top gear) un ne mazāk šarmanta būtne Amanda Birama.