Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 31. oktobris

Valts, Rinalds, Rinalda

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:50

Atkārtojums

Bandu kari. Pitoni

1. sezona, 8. sērija. 2020. g.

Seriāls vēsta par 90. gadiem – vienu no bīstamākajiem laikiem neatkarīgās Lietuvas vēsturē. Seriāla veidotāji iedvesmojušies no patiesiem notikumiem par laiku, kad sociālisma stagnāciju nomainīja kapitālisma likumi, un viss šķita iespējams. Lietuvas galvaspilsētā Viļņā tajā laikā bija mafija, saukta "Pitoni" – tā izbaudīja valdības vājumu un cilvēku bailes. Ģimenes iekšējā drāma, varas spēles, mantkārība, balansēšana uz naža asmens un vēstures liecība.

07:10

Atkārtojums

Kā jums pakalpot? 8

8. sezona, 6. sērija. 1981. g.

07:50

Atkārtojums

Kā jums pakalpot? 8

8. sezona, 7. sērija. 1981. g.

08:30

Atkārtojums

Kā jums pakalpot? 8

8. sezona, 8. sērija. 1981. g.

09:10

Zorna dēls

1. sezona, 1. sērija. 2016. g.

1. sērija Zorns ir varonīgais Zefīrijas aizstāvis. Pēc kārtējās kaujas ar ienaidniekiem viņš nolemj doties uz Kaliforniju, lai uzlabotu attiecības ar dēlu. Viņš atklāj, ka bijusī sieva drīz precēsies.

09:35

Zorna dēls

1. sezona, 2. sērija. 2016. g.

2. sērija Zorns dara visu iespējamo, lai uzlabotu attiecības ar dēlu, kurš viņu gandrīz nepazīst. Īdija uzstāj, lai Zorns izvāc savas mantas no viņas garāžas.

10:05

Zorna dēls

1. sezona, 3. sērija. 2016. g.

3. sērija Kad Zorna darba vietā kāds piesavinās viņa iemīļoto aso mērci, Zornam neatliek nekas cits, kā uzsākt cīņu. Alans nevēlas piedalīties skolas peldēšanas nodarbībās.

10:35

Zorna dēls

1. sezona, 4. sērija. 2016. g.

4. sērija Alans pavada nedēļas nogali pie Zorna, un Zorns vēlas dēlam parādīt, cik viņš ir labs tētis. Taču, kad viesos ierodas Alana draugs Džefs, situācija kļūst sarežģīta.

11:00

Zorna dēls

1. sezona, 5. sērija. 2016. g.

5. sērija Zorns savam dēlam Alanam palīdz apgūt Zefīrijas kultūru. Īdija piesaka karu saviem kaimiņiem, kuru runājošais dārza rūķis viņai nedod mieru.

11:30

Zorna dēls

1. sezona, 6. sērija. 2016. g.

6. sērija Zorns izmanto savu klonu, lai varētu aizlavīties no darba un kopā ar Alanu stāvēt rindā pēc dēla iemīļotākās videospēles. Zorna klons noder arī Īdijai.

12:00

Zorna dēls

1. sezona, 7. sērija. 2016. g.

7. sērija Zorns aprunājas ar Lindu nolemj neaicināts ierasties Īdijas rīkotajās Pateicības dienas svinībās, lai pierādītu viņas mātei to, ka viņš ir mainījies. Alans īsteno viltīgu plānu.

12:30

Zorna dēls

1. sezona, 8. sērija. 2016. g.

8. sērija Zornu apciemo sens draugs no Zefīrijas, kurš ir atmetis dzeršanu un nodibinājis attiecības ar vienu no Īdijas kolēģēm. Alans tiek uzaicināts uz ballīti.

13:00

Zorna dēls

1. sezona, 9. sērija. 2016. g.

9. sērija Alans nevar izšķirties, vai svinēt Ziemassvētkus kopā ar Īdiju vai Zefīrijas atriebības svētkus kopā ar Zornu. Taču viņš atklāj veidu, kā tikt pie labākām dāvanām.

13:30

Zorna dēls

1. sezona, 10. sērija. 2016. g.

10. sērija Zorns un Linda tiek ielūgti uz Īdijas saderināšanās svinībām. Zorns nolemj paņemt līdzi savu radioaktīvo bijušo draudzeni no Zefīrijas, taču jau drīz vien savu lēmumu nožēlo.

13:55

Zorna dēls

1. sezona, 11. sērija. 2016. g.

11. sērija Alans vēlas doties peldēties kopā ar Leilu, tāpēc izmēģina jaunas zāles, kas spēj mainīt viņa izskatu, taču zāļu lietošanai ir bīstamas sekas. Linda tiek pazemināta amatā.

14:25

Zorna dēls

1. sezona, 12. sērija. 2016. g.

12. sērija Kreigs vairākas dienas nav sazinājies ar Īdiju, tāpēc viņai nākas lūgt Zorna un Lindas palīdzību. Alans klasesbiedriem parāda savas kājas un saņem negaidītu piedāvājumu.

14:50

Zorna dēls

1. sezona, 13. sērija. 2016. g.

13. sērija Īdija un Kreigs gatavojas kāzām. Zorns vēlas pierādīt, ka neplāno atgriezties Zefīrijā, tāpēc pārdod savus ieročus. Leila uz Alanu dusmojas, un Zorns dēlam palīdz draudzeni atgūt.

15:20

Apsēstā māja

2003. g.

Džims Everss ar saviem piederīgajiem nonāk vecā savrupmājā, kur pēkšņi uzrodas 999 rēgi, liekot ģimenei iesaistīties smieklīgā un šausminošā kaujā!

17:10

Tumšās ēnas

2012. g.

Tima Bērtona brīnišķīgi dīvainā iztēle piedāvā stāstu par pievilcīgo aristokrātu Bārnabasu Kolinsu (Džonijs Deps), kuru atriebīgā ragana Andželika (Eva Grīna) pārvērtusi par vampīru un uz diviem gadsimtiem ieslodzījusi kapā. Izkļuvis no zārka 1972. gadā, Bārnabass atgriežas savā reiz greznajā namā, kur sastopas ar Kolinsu ģimenes dīvainajiem pēctečiem. Bārnabass ir apņēmies atgūt dzimtas kādreizējo slavu, taču ik uz soļa viņam traucē bijusī mīļotā Andželika.

19:30

Simpsoni 8

8. sezona, 1. sērija. 1997. g.

Simpsoni 8

Savas pastāvēšanas laikā seriāls vairākkārt ieguvis prestižas godalgas, tai skaitā jau 18 "Emmy" balvas. Homēra mīļākais teiciens "D'oh!" ir kļuvis par popkultūras ikonu un 2001.gadā iekļauts Oksfordas vārdnīcā. 2003.gada 16.februārī seriāla 300.sērijas "dzimšanas dienā" Simpsoni tika pie savas zvaigznes Holivudas Slavas alejā!

20:00

Simpsoni 12

12. sezona, 1. sērija. 2000. g.

Simpsoni 12

Multiplikācijas varoņi – visēdājs tētis Homērs ar lepnumu strādā atomenerģijas rūpnīcā, kuras īpašnieks un darbinieki vairāk rūpējas par ienākumiem, nekā par apkārtējo vidi un drošību. Viņa sieva Mārdža ir lieliska māmiņa viņu trīs bērniem – Bārtam, kas ir ceturtās klases nesekmīgais (un ar to lepojas) un pamatskolas direktora bieds, astoņgadīgajai Līzai – gudrai un ārkārtīgi apzinīgai būtnei un Megijai, kurai ģimenes dzīves skrējienā bieži nākas dzīvot savu patstāvīgu zīdaiņa dzīvi. Viņi visi dzīvo Springfīldā, līdz ar saviem kaimiņiem, draugiem un nedraugiem. Esiet sveicināti Simpsonu pasaulē, kurā garlaicīgi jums nebūs nekad. Tiranizēt, jandalēt un figurēt vislabāk prot tieši Simpsoni, viņi dzīvo šo dzīvi ''mazliet'' atšķirīgi no citiem, bet tas sagādā ne mazums jautru brīžu skatītājiem. Varbūt Jums viņi dažkārt šķitīs ne tikai smieklīgi, bet arī kaitinoši, un pat aizskaroši, tad ziniet, tas ir tieši tas, ko viņi vēlas un tas ir tieši tas, kādēļ jūs viņus iemīlēsiet.

20:30

Simpsoni 27

27. sezona, 5. sērija. 2015. g.

Simpsoni 27

Iemīļotā Simpsonu ģimenīte ir atpakaļ ar jauniem piedzīvojumiem! Tomēr šī sezona iesākas ne visai priecīgā gaisotnē – Homēram tiek diagnosticēta narkolepsija, un viņa un Mārdžas laulība piedzīvo smagu krīzi. Homērs gan laiku velti netērē un izbauda pašķiršanos no sievas, sākot satikties ar farmaceiti. Bet gan jau atkal visa jautrā ģimenīte būs kopā!

21:00

Simpsoni 29

29. sezona, 4. sērija. 2017. g.

Simpsoni 29

Kaut kur Amerikas vidū ir pilsēta, vārdā Springfīlda. Šai gluži parastajā pilsētā dzīvo gluži parasta ģimene Simpsoni: papus Homērs, dumiķis, kas strādā kodolreaktorā; visnotaļ prātīgā mamma Mārdža, mājsaimniece; izcili gudrā un talantīgā mazā Liza; viņas brālis dauzoņa Bārts un mazā Megija. Lai gan ģimene šķiet visnotaļ ikdienišķa, viņu dzīve ir neparastiem notikumiem bagāta un skar mūs visus interesējošas tēmas – no attiecībām ģimenē līdz pat pilsētas un visas cilvēces nākotnei... "Simsoni" ir kulta seriāls jau no tā radīšanas brīža, pateicoties veselīgajam, asajam humoram un veidotāju izdomai. Seriāls savā pagaidām 21 sezonā laidis klajā vairāk nekā 440 sēriju un nopelnījis vairāk nekā 20 slaveno "Emmy" balvu. Un kā saka "Simpsonu" tēvs Mets Gronings (Matt Groening): "Beigas vēl nav redzamas."

21:30

Simpsoni 30

30. sezona, 4. sērija. 2018. g.

22:00

Blēras ragana

2016. g.

Blēras ragana

Vairāki universitātes studenti dodas uz Melnā kalna mežu, Merilendā, lai noskaidrotu mistēriju, kas saistīta ar Džeimsa māsas pazušanu pirms vairāk nekā desmit gadiem. Tiek uzskatīts, ka pazušana ir saistīta ar leģendāro Blēras raganu. Iesākumā studenti ir cerību pilni, kad vairāki vietējie piedāvā savu palīdzību parādīt labāko ceļu caur biezokņu pilnajam mežam. Tomēr brīdī, kad iestājas tumsa, viss mainās. Neaprakstāms un draudošs rēgs liek tiem saprast, ka dzirdētās leģendas ir patiesas.

00:00

Atkārtojums

Tas

2017. g.

1989. gada vasarā bērnu grupiņa apvienojas komandā, lai iznīcinātu monstru, kurš klauna izskatā vajā bērnus viņu dzimtajā pilsētiņā Derijā, Meinas štatā.

02:40

Šajos Ziemassvētkos notiek ne viens vien dīvains atgadījums, un par tiem visiem mums izstāstīs radio svētku viesis. Augstskolas studentu grupiņa ir ķērusies pie slepkavības izmeklēšanas. Vecāki pamanījuši, ka viņu dēls pēc brauciena pēc eglītes uz mežu sāk uzvesties neparasti. Kādu ģimeni Ziemassvētkos sācis izsekot Ziemassvētku dēmons, kamēr Salavecis cīnās ar zombijiem.