Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 11. augusts

Olga, Zita, Liega, Zigita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

07:25

Atkārtojums

Kā jums pakalpot? 10

10. sezona, 6. sērija. 1985. g.

08:05

Policijas akadēmija

1. sezona, 16. sērija. 1997. g.

Sastopoties ar briesmām, viņi cenšas visiem spēkiem, lai viņu muļķība nestātos ceļā, apkarojot noziedzību. Visbiežāk tas notiek, viņiem pašiem to neapzinoties. Iepazīstieties – Policijas akadēmijas audzēkņi.

09:05

Interni

1. sezona, 77. sērija. 2010. g.

Interni

77.sērija Gļebs un Varja ieslēgušies, lai noskaidrotu attiecības. Kupitmans nespēj vien nopriecāties par to, ka tagad ir Kisegačas vietā, bet Fils pastāsta Semjonam par savām jutīgajām un maigajām rokām...

09:35

Interni

1. sezona, 78. sērija. 2010. g.

Interni

78.sērija Romaņenko cenšas saglabāt skaidru domāšanu pēc trešās diennakts dežūras pēc kārtas. Tā Bikovs viņam atriebjas par to, ka Romaņenko māte – slimnīcas vadītāja Kisegača – ir aizbraukusi ceļojumā uz Ēģipti ar savu jauno draugu. Tikmēr Varja mēģina apmācīt Filu, kā neuzķerties uz Lobanova jociņiem un nebūt tik naivam. Savukārt Kupitmans izmanto pēdējās dienas slimnīcas vadītāja krēslā, lai iedzīvotos.

10:05

Atkārtojums

Džima dēļ 5

5. sezona, 17. sērija. 2005. g.

Džima dēļ 5

17.sērija Kaimiņienes Džūlijas suns neļauj Džimam gulēt jau 10 gadus, tāpēc viņš beidzot nolemj aprunāties par šo problēmu. Kad suns pēkšņi pazūd, Džulija tur aizdomās Džimu. Taču pēkšņi Džims pa logu ierauga suni Džūlijas mājā. Kāpēc viņa melo?

10:35

Atkārtojums

Džima dēļ 5

5. sezona, 18. sērija. 2005. g.

Džima dēļ 5

18.sērija Kad Džims saraudina kādu kaimiņieni, Šerila pārliecina viņu, ka jācenšas būt iejūtīgākam. Iejūtīgākais Džims ir satriekts, uzzinot, ka kaimiņiene patiesībā raudājusi pavisam cita iemesla dēļ, un piedevām Šerila atvainojusies viņai ar Džimam domātu pīrāgu.

11:05

Atkārtojums

Kobra 23

23. sezona, 7. sērija. 2017. g.

7.sērija No cietuma slimnīcas nolaupīts ar plaušu vēzi pēdējā stadijā slims noziedznieks. Bēgšanas laikā šis noziedznieks gājis bojā, un policistiem nav ne mazākās nojausmas, kādu iemeslu pēc sabiedrotie mēģinājuši viņu atbrīvot. Drīz vien kļūst skaidrs, ka ir darīšana ar ļoti bīstamiem pretiniekiem, kuri nebaidās ne no kā. Tie ir teroristi no grupējuma RAF – Sarkanās armijas frakcijas, kas apdraudēja Vācijas mieru pirms 30 gadiem. Lai arī pirms divdesmit gadiem grupējums tika izformēts, divi tā dalībnieki ir atgriezušies Vācijā ar mērķi uzbrukt atkal.

12:05

Orvila 2

2. sezona, 14. sērija. 2018. g.

14:05

Teksasas reindžers 4

4. sezona, 14. sērija. 1995. g.

Teksasas reindžers 4

14.sērija Bijušais mafijas grāmatvedis Čārlijs Brūks apzadzis savu darba devēju un nonācis nepatikšanās. Mafijas galva Duprī vēlas viņu nogalināt, bet Čārlijs piekritis liecināt pret viņu. Lidmašīna, ar kuru Čārlijs tiek pārvietots, tiek uzspridzināta. Volkeram un Čārlijam izdodas izdzīvot, taču jāturpina cīnīties par savām dzīvībām.

15:05

Kobra 23

23. sezona, 8. sērija. 2017. g.

8.sērija Semīrs ir noraizējies, ka viņa trīspadsmit gadus vecajai meitai parādījusies pirmā romantiskā aizraušanās. Semīrs un Pauls aiztur zagli maskā un ir pārsteigti, ka noņemot zaglim masku, viņi redz pazīstamu seju – tas ir viņu draugs un kolēģis Hartmuts. Kas šeit notiek? Hartmuts taču nav noziedznieks! Varbūt notiekošajam ir kāda saistība ar viņa jauno mīlestību? Hartmuts ir apcietināts, taču uz jautājumiem neatbild, tāpēc Semīram un Paulam atbildes uz jautājumiem jāatrod pašiem. Drīz vien lietā ir jau miruši zinātnieki, slepkavas no Āfrikas un nāvējošs vīruss, kurš var izraisīt traģiskas sekas.

16:40

Mana trakā ģimene

12. sezona, 3. sērija. 2012. g.

Mana trakā ģimene

Iepazīsties – pilnīgi nepareizā Grifinu ģimene! Ģimenē ietilpst tās galva – ne īpaši gudrais tētis Pīters, mājsaimniece mamma Luisa, trīs viņu bērni – Mega, Kriss un Stjūijs. Mega ir vienaudžu atstumta, Krisam ir problēmas, kontaktējoties ar meitenēm, bet mazais Stjūijs ir ģēnijs, kurš plāno, kā nogalināt māti un iznīcināt pasauli. Ģimenes saprātīgākais loceklis ir runājošais suns Braians.

17:05

Atkārtojums

Simpsoni 6

6. sezona, 13. sērija. 1994. g.

Simpsoni 6

13. sērija Homērs kavējas atmiņās par Megijas piedzimšanu. 1993. gadā Homērs sapņo par darbu boulinga zālē, lai gan tur maksā vēl mazāk nekā atomspēkstacijā. Viņš secina, ka varētu atļauties tur strādāt, ja vien ģimene turpinātu dzīvot tieši tāpat kā līdz šim. Kad Mārdža paliek stāvoklī, viņa cenšas to slēpt no Homēra, zinot, cik ļoti viņš būs vīlies.

17:30

Atkārtojums

Simpsoni 6

6. sezona, 14. sērija. 1994. g.

Simpsoni 6

14. sērija Pēcstundu laikā Bārts nejauši atklāj komētu. Izrādās, ka tā virzās tieši uz Springfīldu, un tiek palaista raķete, lai to iznīcinātu. Diemžēl raķete netrāpa un uzspridzina vienīgo tiltu, kas ved laukā no pilsētas, visus iedzīvotājus nolemjot postam. Simpsoni apmetas Neda Flandersa būvētajā bumbu patvertnē, lai paglābtos no komētas. Drīz tur sanāk visi.

19:00

Džima dēļ 5

5. sezona, 19. sērija. 2005. g.

Džima dēļ 5

19.sērija Kad mazais Džastins pēc karatē nodarbības paliek viens pats, Džims uzņemas atbildību un aizved puiku mājās. Satiekot Džastina tēvu, Džims pēkšņi saprot, ka viņš ir neticami līdzīgs Džima tēvam.

19:30

Džima dēļ 5

5. sezona, 20. sērija. 2005. g.

Džima dēļ 5

20.sērija Vīri gatavojas ikgadējām Svētā Patrika svinībām. Šerila ir noraizējusies, ka šādas svinības varētu ietekmēt baznīcas valdes lēmumu attiecībā uz Šerilas pievienošanos komitejai. Tomēr Šerila iekuļas vēl lielākās nepatikšanās kā Džims.

20:00

Simpsoni 6

6. sezona, 15. sērija. 1994. g.

Simpsoni 6

15. sērija Krastija nodošanās azartspēlēm un izšķērdībai viņu noved lielās naudas grūtībās. Lai izķepurotos, viņš atver izglītības iestādi klauniem. Homērs piesakās mācīties un pēc skolas absolvēšanas atdarina Krastiju pasākumos, kuri pašam Krastijam nešķiet ievērības cienīgi. Homērs atklāj, ka izlikšanās par Krastiju viņam paver jaunas iespējas.

20:30

Simpsoni 6

6. sezona, 16. sērija. 1994. g.

Simpsoni 6

16. sērija Lai pierādītu, ka Lisai nav taisnība par Koriolisa efektu, Bārts apzvana vairākus cilvēkus dienvidu puslodē. Viņa zvans uz Austrāliju izmaksā deviņsimt dolāru, un Austrālija iesūdz Bārtu tiesā par krāpšanu. ASV vienojas, ka Bārtam ir publiski jāatvainojas Austrālijai. Pēc tam valdība izlemj pastiprināt sodu, un Bārts ar Homēru metas bēgt.

22:00

Patiesie meli

1994. g.

Harijs dzīvo dubultu dzīvi. Kamēr sieva un meita domā, ka Harijs ir neveiksmīgs datoru tirgotājs, viņš, būdams valdības slepenais aģents, dzenas pa pēdām bīstamiem noziedzniekiem. Viņa jaunākās misijas laikā tiek apdraudēta gan aģenta privātā dzīve, gan visas valsts drošība. Tikmēr Harija sieva, meklējot dzīvē asas izjūtas, visai labprāt flirtē ar citiem vīriešiem. Kā Harijam apturēt teroristus, saglabāt ģimeni un atklāt sievai, kā viņš naudu pelna patiesībā? Vai to iespējams izdarīt, dejojot tango?

00:55

Neiespējamā misija 3

3. sezona, 2. sērija. 2010. g.

Neiespējamā misija 3

Neiespējami dullais šovs Neiespējamā misija ir pavisam svaigs un pirmo reizi skatītājus Lielbritānijā pārsteidza aizvadītajā gadā. Tā laikā 20 neprātīgi dalībnieki cīnās par iespēju tikt pie lielā laimesta 10 000 £ apmērā. Kārdinoša summa... ko Tu par tādu būtu gatavs paveikt?! Parādi un neprātīgo dalībnieku ņemšanos vada neviens cits kā jau iepazītais un iemīļotais Ričards Hamonds no raidījuma Gāzi grīdā (Top gear) un ne mazāk šarmanta būtne Amanda Birama.