Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 10. augusts

Brencis, Audris, Inuta

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

07:25

Atkārtojums

Kā jums pakalpot? 10

10. sezona, 5. sērija. 1985. g.

08:05

Policijas akadēmija

1. sezona, 15. sērija. 1997. g.

Sastopoties ar briesmām, viņi cenšas visiem spēkiem, lai viņu muļķība nestātos ceļā, apkarojot noziedzību. Visbiežāk tas notiek, viņiem pašiem to neapzinoties. Iepazīstieties – Policijas akadēmijas audzēkņi.

09:05

Interni

1. sezona, 75. sērija. 2010. g.

Interni

75.sērija Ļuba piedāvā Varjai piedzirdīt Gļebu, tomēr šī iecere beidzas ar to, ka dakteri Černousu tur aizdomās par alkoholismu. Lobanovs cenšas iemācīt dakterim Bikovam atvainoties. Tikmēr Filam nav ne jausmas par Krievijas pacientu ārstēšanas stūrakmeni – zeļonku!

09:35

Interni

1. sezona, 76. sērija. 2010. g.

Interni

76.sērija Bikovs ļoti uztraucas par to, ka Nastja satiekas ar citu vīrieti. Filam rodas šaubas, vai Gļebs un Semjons tiešām ir tikai draugi. Varja cenšas noslēpt mazu kaķēnu no Andreja Jevgeņeviča.

10:05

Atkārtojums

Džima dēļ 5

5. sezona, 15. sērija. 2005. g.

Džima dēļ 5

15.sērija Džims sabojā izbraucienu, jo apstājas vietā, kur pēc viņa domām pirms desmit gadiem viņi satikuši Ēriku Estradu, kamēr Šerila uzskata, ka tas bijis kāds cits. Kopš tā laika šis jautājums abiem bijis strīda objekts. Nu beidzot rodas iespēja noskaidrot, kuram bijusi taisnība.

10:35

Atkārtojums

Džima dēļ 5

5. sezona, 16. sērija. 2005. g.

Džima dēļ 5

16.sērija Diena un Šerila iegriezušās seksa rotaļlietu ballītē, kamēr Džims lepojas, ka viņu seksa dzīve ir tikpat lieliska kā pirms piecpadsmit gadiem. Kad nākamajā dienā Endijs un Raiens nebeidz ķiķināt, Džims vēlas noskaidrot, ko Šerila nopirkusi.

11:05

Atkārtojums

Kobra 23

23. sezona, 6. sērija. 2017. g.

6.sērija Ir Helovīns. Semīrs un Pauls kļūst par lieciniekiem, ka vīri vampīru maskās un ar katafalku nolaupa vīrieti. Viņi seko katafalkam, pakaļdzīšanās beidzas ar avāriju. Izlīdis no automašīnas, Pauls nonāk biedējoša mežā, kur pamana dīvainu sievieti. Sekojot sievietei, viņš atrod pamestu māju un satiek vīrieti, kurš apgalvo, ka nekādas sievietes šeit nav bijis. Vai Paulam rādījās spoks? Sekojot izmeklēšanas pavedieniem, Pauls un Semīrs nonāk apbedīšanas birojā, un izmeklēšana kļūst arvien mistiskāka un neizprotamāka.

12:05

Orvila 2

2. sezona, 13. sērija. 2018. g.

13:05

Netīri darbi

4. sezona, 10. sērija. 2008. g.

Raidījums par pasaules netīrākajiem darbiem un to darītājiem. Ar visdažādāko darbu veicējiem klātienē tiekas raidījuma vadītājs Maiks Rovs, kurš ir arī Discovery Channel un raidījuma Netīrie darbi radošais un izpildošais producents. M.Rovu vislabāk raksturo viņa bagātā darba pieredze. Tā vien liekas, ka neviens nav strādājis tik daudz un dažādos darbos un pabijis tik daudz pasaules valstīs kā viņš. M.Rovs ir ceļojis vairākus gadus un strādājis vairāk kā divus simtus dažādu darbu, kurus cilvēki ne labprāt grib darīt, jo tie nav viegli, ir netīri, grūti vai sarežģīti. Maiks pamanās izmēģināt ogļrača, ostas strādnieka, kāpuru audzētāja, aitu kastrētāja, dzīvnieku izkārnījumu aizvācēja un pat kanalizāciju trubu tīrītāja darbu. Šovs daudziem TV skatītājiem liks apzināties to, ka viņu pašreizējais darbs ir ideāls.

14:05

Teksasas reindžers 4

4. sezona, 13. sērija. 1995. g.

Teksasas reindžers 4

13.sērija Ir Ziemassvētku laiks. Volkers bāreņiem stāsta leģendu par notikumiem, kas norisinājās deviņpadsmitā gadsimta beigās ar reindžeru Heisu Kūperu. Reindžers veda notiesāto bankas aplaupīšanā, un viņam pa pēdām sekoja indiānis, kurš alka atriebību.

15:05

Kobra 23

23. sezona, 7. sērija. 2017. g.

7.sērija No cietuma slimnīcas nolaupīts ar plaušu vēzi pēdējā stadijā slims noziedznieks. Bēgšanas laikā šis noziedznieks gājis bojā, un policistiem nav ne mazākās nojausmas, kādu iemeslu pēc sabiedrotie mēģinājuši viņu atbrīvot. Drīz vien kļūst skaidrs, ka ir darīšana ar ļoti bīstamiem pretiniekiem, kuri nebaidās ne no kā. Tie ir teroristi no grupējuma RAF – Sarkanās armijas frakcijas, kas apdraudēja Vācijas mieru pirms 30 gadiem. Lai arī pirms divdesmit gadiem grupējums tika izformēts, divi tā dalībnieki ir atgriezušies Vācijā ar mērķi uzbrukt atkal.

16:40

Mana trakā ģimene

12. sezona, 2. sērija. 2012. g.

Mana trakā ģimene

Iepazīsties – pilnīgi nepareizā Grifinu ģimene! Ģimenē ietilpst tās galva – ne īpaši gudrais tētis Pīters, mājsaimniece mamma Luisa, trīs viņu bērni – Mega, Kriss un Stjūijs. Mega ir vienaudžu atstumta, Krisam ir problēmas, kontaktējoties ar meitenēm, bet mazais Stjūijs ir ģēnijs, kurš plāno, kā nogalināt māti un iznīcināt pasauli. Ģimenes saprātīgākais loceklis ir runājošais suns Braians.

17:05

Atkārtojums

Simpsoni 6

6. sezona, 11. sērija. 1994. g.

Simpsoni 6

11. sērija Homēru uz mūžu izraida no Mo krodziņa, tāpēc viņš dodas uz pilotu bāru. Tur viņu notur par īstu pilotu, un viņš iznīcina lidmašīnu. Lai atlīdzinātu par kļūdīšanos, Simpsoniem uzdāvina biļetes uz jebkuru Amerikas vietu. Mārdžai lidmašīnā kļūst nelabi, un ceļojums ir jāatceļ. Viņa izlemj pārvarēt paniskās bailes, apmeklējot psihologu.

17:30

Atkārtojums

Simpsoni 6

6. sezona, 12. sērija. 1994. g.

Simpsoni 6

12. sērija Homērs uzzina, ka Lenijs un Karls pieder pie senas, slepenas biedrības. Pateicoties vectēvam, arī Homērs iekļūst šai organizācijā un var izmantot dažādas privilēģijas. Diemžēl svinīgo vakariņu laikā viņš nejauši iznīcina biedrības svēto pergamentu. Viņu padzen, līdz atklājas, ka tieši viņš ir izredzētais, kam lemts biedrību padarīt slavenu.

19:00

Džima dēļ 5

5. sezona, 17. sērija. 2005. g.

Džima dēļ 5

17.sērija Kaimiņienes Džūlijas suns neļauj Džimam gulēt jau 10 gadus, tāpēc viņš beidzot nolemj aprunāties par šo problēmu. Kad suns pēkšņi pazūd, Džulija tur aizdomās Džimu. Taču pēkšņi Džims pa logu ierauga suni Džūlijas mājā. Kāpēc viņa melo?

19:30

Džima dēļ 5

5. sezona, 18. sērija. 2005. g.

Džima dēļ 5

18.sērija Kad Džims saraudina kādu kaimiņieni, Šerila pārliecina viņu, ka jācenšas būt iejūtīgākam. Iejūtīgākais Džims ir satriekts, uzzinot, ka kaimiņiene patiesībā raudājusi pavisam cita iemesla dēļ, un piedevām Šerila atvainojusies viņai ar Džimam domātu pīrāgu.

20:00

Simpsoni 6

6. sezona, 13. sērija. 1994. g.

Simpsoni 6

13. sērija Homērs kavējas atmiņās par Megijas piedzimšanu. 1993. gadā Homērs sapņo par darbu boulinga zālē, lai gan tur maksā vēl mazāk nekā atomspēkstacijā. Viņš secina, ka varētu atļauties tur strādāt, ja vien ģimene turpinātu dzīvot tieši tāpat kā līdz šim. Kad Mārdža paliek stāvoklī, viņa cenšas to slēpt no Homēra, zinot, cik ļoti viņš būs vīlies.

20:30

Simpsoni 6

6. sezona, 14. sērija. 1994. g.

Simpsoni 6

14. sērija Pēcstundu laikā Bārts nejauši atklāj komētu. Izrādās, ka tā virzās tieši uz Springfīldu, un tiek palaista raķete, lai to iznīcinātu. Diemžēl raķete netrāpa un uzspridzina vienīgo tiltu, kas ved laukā no pilsētas, visus iedzīvotājus nolemjot postam. Simpsoni apmetas Neda Flandersa būvētajā bumbu patvertnē, lai paglābtos no komētas. Drīz tur sanāk visi.

22:00

Bijušais policists, tagad apdrošināšanas aģents Maikls, jau desmit gadus pēc darba dodas mājup vilcienā. Kādu dienu ierastais brauciens iegūst krasu pavērsienu, kad viņš tiek ierauts noziedzīgā sazvērestībā, no kuras jāpasargā viņa paša un citu pasažieru dzīvības.

00:00

Atkārtojums

Ātrās reaģēšanas vienība

2011. g.

Losandželosas policijas departamenta Speciālo uzdevumu vienības komandai notiek treniņš pamestā lidostas angārā. Tomēr notiek neparedzētais, un visa komanda nonāk lamatās pret divām konkurējošām mafijas bandām, kas abas cīnās par kādu retu un vērtīgu priekšmetu. Ieslodzīti pamestā angārā un bruņoti tikai ar tukšām lodēm, vienības kaujinieki ir neapskaužamā situācijā.