Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 3. augusts

Augusts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

01:15

Astotā komanda: ienaidnieka aizmugurē

Toms Seizmors atveido galveno lomu aizraujošākajā sērijas „Ienaidnieka aizmugurē” filmā. Veicot nesankcionētu uzdevumu Āfrikā, slepenai ASV jūras kājnieku komandai jādodas atrast slepenas raktuves un jānovērš ieroču izgatavošanai piemērota urāna pārdošana starptautiskiem teroristiem. Likmes ir ārkārtīgi augstas, un kritušo arī ir vairāk nekā jebkad. Kājniekus gaida sīvas kaujas Kongo, jo viņiem jāatgūst urāns, jāatmasko anonīmais pircējs un jānovērš lielākie draudi pasaules vēsturē.

07:25

Atkārtojums

Kā jums pakalpot? 9

9. sezona, 6. sērija. 1983. g.

08:05

Policijas akadēmija

1. sezona, 10. sērija. 1997. g.

Sastopoties ar briesmām, viņi cenšas visiem spēkiem, lai viņu muļķība nestātos ceļā, apkarojot noziedzību. Visbiežāk tas notiek, viņiem pašiem to neapzinoties. Iepazīstieties – Policijas akadēmijas audzēkņi.

09:05

Interni

1. sezona, 65. sērija. 2010. g.

Interni

65.sērija Pēc kopīgas nakts starp Romaņenko un Varju radušās domstarpības. Viņa domā, ka tagad abu attiecības būs kā kādreiz, savukārt viņš uzskata, ka sekss ar „bijušajām” vispār neskaitās. Kupitmans pieprasa maksas palātu.

09:35

Interni

1. sezona, 66. sērija. 2010. g.

Interni

66.sērija Kupitmanam ir uzradusies sieviete. Tagad konjaka vietā brokastīs viņam ir veselīgs ēdiens. Dakteris Bikovs ir panikā, jo ceturto šķiršanos Kupitmans var vienkārši nepārdzīvot. Varja palīdz jūrnieka sievai saglābt ģimeni, bet Gļebs un Semjons sāk dzīvi kopā.

10:05

Atkārtojums

Kobra 23

23. sezona, 1. sērija. 2017. g.

1.sērija Semīrs ar Andreu gatavojas svinēt kāzas otro reizi. Tomēr, kā jau ierasts, visur, kur ierodas Semīrs Gerkāns, līdz nepatikšanām nav ilgi jāgaida. Kad no precību ballītes tiks nolaupīts līgavas tēvs, Semīrs ar Paulu sāks, iespējams, visu laiku krāsaināko pakaļdzīšanos – rozā limuzīnā. Labākajās seriāla tradīcijās šis smalkais auto ne tikai brauks uz diviem riteņiem, bet, protams, arī uzsprāgs uz šosejas.

12:05

Orvila 2

2. sezona, 11. sērija. 2018. g.

13:05

Netīri darbi

4. sezona, 9. sērija. 2008. g.

Raidījums par pasaules netīrākajiem darbiem un to darītājiem. Ar visdažādāko darbu veicējiem klātienē tiekas raidījuma vadītājs Maiks Rovs, kurš ir arī Discovery Channel un raidījuma Netīrie darbi radošais un izpildošais producents. M.Rovu vislabāk raksturo viņa bagātā darba pieredze. Tā vien liekas, ka neviens nav strādājis tik daudz un dažādos darbos un pabijis tik daudz pasaules valstīs kā viņš. M.Rovs ir ceļojis vairākus gadus un strādājis vairāk kā divus simtus dažādu darbu, kurus cilvēki ne labprāt grib darīt, jo tie nav viegli, ir netīri, grūti vai sarežģīti. Maiks pamanās izmēģināt ogļrača, ostas strādnieka, kāpuru audzētāja, aitu kastrētāja, dzīvnieku izkārnījumu aizvācēja un pat kanalizāciju trubu tīrītāja darbu. Šovs daudziem TV skatītājiem liks apzināties to, ka viņu pašreizējais darbs ir ideāls.

14:05

Teksasas reindžers 4

4. sezona, 3. sērija. 1995. g.

Teksasas reindžers 4

3.sērija Veicot būvdarbus, tiek uziets cilvēka skelets. Volkers atrod arī kaklarotu un redz vīziju, tāpēc ir pārliecināts, ka mirstīgās atliekas pieder apaču puikam, kurš nogalināts pirms astoņiem gadiem. Trivets Volkeram netic, taču mirušā puikas gars palīdzēs Volkeram noskaidrot, kas īsti notika un kur meklējams vainīgais.

15:05

Kobra 23

23. sezona, 2. sērija. 2017. g.

2.sērija Semīrs un Pauls aiztur parastu zagli maskā un ir pārsteigti, ka noņemot zaglim masku, viņi redz pazīstamu seju – tas ir viņu draugs un kolēģis Hartmuts. Kas šeit notiek? Hartmuts taču nav noziedznieks! Varbūt notiekošajam ir kāda saistība ar viņa jauno mīlestību? Hartmuts ir apcietināts, taču uz jautājumiem neatbild, tāpēc Semīram un Paulam atbildes uz jautājumiem jāatrod pašiem. Drīz vien lietā ir jau miruši zinātnieki, slepkavas no Āfrikas un nāvējošs vīruss, kurš var izraisīt traģiskas sekas.

16:40

Mana trakā ģimene 11

11. sezona, 9. sērija. 2011. g.

Mana trakā ģimene 11

Iepazīsties – pilnīgi nepareizā Grifinu ģimene! Ģimenē ietilpst tās galva – ne īpaši gudrais tētis Pīters, mājsaimniece mamma Luisa, trīs viņu bērni – Mega, Kriss un Stjūijs. Mega ir vienaudžu atstumta, Krisam ir problēmas, kontaktējoties ar meitenēm, bet mazais Stjūijs ir ģēnijs, kurš plāno, kā nogalināt māti un iznīcināt pasauli. Ģimenes saprātīgākais loceklis ir runājošais suns Braians.

17:05

Atkārtojums

Simpsoni 6

6. sezona, 5. sērija. 1994. g.

Simpsoni 6

5. sērija Izklāstījis savu situāciju televīzijas raidījumā, Bobs tiek izlaists no cietuma un drīz tiek izvirzīts par republikāņu partijas kandidātu Springfīldas mēra vēlēšanās. Bārts un Lisa cenšas palīdzēt viņa oponentam, tomēr vēlēšanās uzvar Bobs. Simpsoni uzzina, ka viņu māju ir paredzēts nojaukt, lai izbūvētu ceļu. Šķiet, ka vēlēšanas nav notikušas godīgi.

17:30

Atkārtojums

Simpsoni 6

6. sezona, 6. sērija. 1994. g.

Simpsoni 6

6. sērija Šīs Helovīna sērijas pirmā daļa ir filmas „Mirdzums” parodija, kurā Homērs cenšas apslaktēt visu ģimeni, kad Bērnsa kungs liedz piekļuvi alum un kabeļtelevīzijai. Otrajā daļā Homērs cenšas salabot tosteri un nejauši no tā uzbūvē laika mašīnu. Trešajā daļā Springfīldas skolotāji risina uzvedības problēmas un gaļas trūkumu, ēdot skolēnus.

19:00

Džima dēļ 5

5. sezona, 7. sērija. 2005. g.

Džima dēļ 5

7.sērija Džims piedāvā palīdzēt Endijam atrast labākas sievietes, ar ko satikties, jo viņš ir "zaķu vārdotājs". Šerila gan uzstāj, ka viņa ir labākā savedēja, tomēr padomdevēja lomu dabū Džims. Austiņās klausoties Džima padomos, Endijs tiešām tiek pie seksīgākās sievietes, kādu jebkad ir saticis. Kur gan ir āķis?

19:30

Džima dēļ 5

5. sezona, 8. sērija. 2005. g.

Džima dēļ 5

8.sērija Džimu kaut kas nomāc, tomēr viņš to noliedz. Sekojot Deinas ieteikumam, Šerila nolemj aizvilināt Džimu uz konsultāciju pie psihologa, tomēr tas neizdodas. Džims ir saniknots un atklāj, kas viņu nomāc, taču tas izrādās tikai sākums lielākai problēmai.

20:00

Simpsoni 6

6. sezona, 7. sērija. 1994. g.

Simpsoni 6

7. sērija Bārtam iepatīkas mācītāja Lavdžoja meita Džesika, taču viņa ignorē visus uzmanības apliecinājumus. Bārtam jāizdara patiešām neciešamas palaidnības, lai Džesika par viņu ieinteresētos. Bārts drīz vien secina, ka meitene viņu nelabvēlīgi ietekmē, tāpēc izlemj ar viņu vairs netikties. Taču negantais skuķis pamanās darīt nelietības un vainot Bārtu.

20:30

Simpsoni 6

6. sezona, 8. sērija. 1994. g.

Simpsoni 6

8. sērija Lisa uzzina, ka viņai draud nesekmība sportā. Lai tiktu pie sekmīgas atzīmes, viņa iestājas vietējā hokeja komandā. Starp viņu un Bārtu uzliesmo asa sāncensība. Bārts ir greizsirdīgs, jo vienmēr ir bijis ģimenes sporta zvaigzne. Mārdža cenšas abus samierināt, taču centieni izgāžas, jo nākamajā spēlē Bārtam un Lisai ir jācīnās savā starpā.

22:00

Zagļu medības

2018. g.

Skarba kriminālsāga par Losandželosas apgabala šerifa departamenta elitāro vienību un valsts veiksmīgāko banku laupītāju bandu, kura plāno šķietami neiespējamu laupīšanu Federālo rezervju bankā.

00:45

Atkārtojums

Pludmales slaists

2019. g.

Pludmales slaists

Dzejnieks Mēnessuns savas dienas vada, vieglā narkotiku reibumā klaiņodams pa Floridu. Viņš mierīgi strādā pie savas jaunās grāmatas, bauda dzīvi un popularitāti par spīti vispārējam uzskatam, ka viņa talants ir norietā. Šo Mēnessuņa izklaidīgo dzīvesveidu sponsorē viņa bagātā sieva Minnija, taču to nepavisam neatbalsta viņa meita Hetere. Kad Minnija aiziet bojā negadījumā, Mēnessuņa mantojuma daļa nonāk Heteres rokās, kura piedraud nedot tēvam ne graša, ja vien viņš nepierādīs, ka spēj uzvesties kā pieaudzis cilvēks. Vai Mēnessuns to spēs?