Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 25. maijs

Anšlavs, Junora

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

00:20

Noslēpumainos apstākļos mirst Lielbritānijas premjerministrs, un visiem rietumvalstu līderiem ir jāierodas uz viņa bērēm. Šis pasaulē visstingrāk apsargātais pasākums pārvēršas nāvējošā sazvērestībā ar mērķi noslepkavot pasaules ietekmīgākos līderus un ļaut piepildīties šausmīgai nākotnes vīzijai. Vienīgie, kuriem varētu būt kaut mazākā iespēja to nepieļaut, ir ASV prezidents, ASV slepenā dienesta vadītājs, kas cilvēkos iedveš bijību, un kāds angļu MI-6 dienesta aģents, kas neuzticas pilnīgi nevienam.

15:00

Kobra 19

19. sezona, 14. sērija. 2014. g.

14. sērija Semīrs jau sen ilgojas atjaunot kontaktus ar savu ārlaulības meitu Danu. Piecpadsmit gadus vecā meitene dzīvo pie savas mātes un patēva. Kādu dienu Dana pilnīgi negaidīti piezvana Semīram no Briseles, kur apmeklē valodu skolu, un izmisusi pavēsta, ka jūtas apdraudēta. Pirms viņa pagūst izstāstīt ko vairāk, zvans pārtrūkst, un Semīram jārīkojas.

16:35

Mana trakā ģimene 13

13. sezona, 21. sērija. 2013. g.

17:00

Simpsoni 8

8. sezona, 22. sērija. 1997. g.

Simpsoni 8

22. sērija Mārdžu uztrauc tas, ka mācītājs Lavdžojs neapmierina draudzes locekļu vajadzības, tāpēc viņa kļūst par baznīcas padomdevēju. Viņai ir daudz atbalstītāju, un Lavdžojā mostas bažas. Problēmas rodas, kad Mārdža nespēj palīdzēt Flandersam. Homērs atrod vecu, Japānā ražotu trauku mazgāšanas līdzekli, kura logo aizdomīgi atgādina viņu pašu.

17:30

Simpsoni 8

8. sezona, 23. sērija. 1997. g.

Simpsoni 8

23. sērija Frenks Graimss, atomspēkstacijas jaunais darbinieks, ir čakls vīrs, kam dzīvē nav veicies. Viņš iepazīstas ar Homēru un dziļi nosoda viņa slinkumu un paviršumu. Homērs cenšas Frenkam iepatikties, uzaicinot viņu uz saviesīgām ģimenes vakariņām. Bārts piedalās izsolē un par dolāru nopērk pamestu rūpnīcu, kurā rotaļāties ar Milhausu.

19:00

Džima dēļ

1. sezona, 19. sērija. 2001. g.

Džima dēļ

19.sērija Saplīst jaunais DVD atskaņotājs, un Džims nevar atrast tā iegādes čeku. Viņš vaino Šerilu, bet Šerila vaino Džimu. Galu galā Džims nopērk jaunu atskaņotāju, bet Šerilai saka, ka ir samainījis saplīsušo. Kad ierodas Diena ar čeku, uz kura Šerila viņai uzrakstījusi recepti, Šerila nolemj slēpt pēdas.

19:30

Džima dēļ

1. sezona, 20. sērija. 2001. g.

Džima dēļ

20.sērija Džimu apciemo sens draugs, ar kuru viņš pavadījis kopā daudz mežonīgu un vētrainu nakšu. Nu draugs kļuvis par policistu, un Džims kopā ar viņu dodas ballēties kā senos laikos, lai pierādītu, ka viņš nav vecs, precējies un garlaicīgs vīrs. Tas gan nebeidzas labi nevienam no senajiem draugiem.

20:00

Simpsoni 8

8. sezona, 24. sērija. 1997. g.

Simpsoni 8

24. sērija Trojs Maklūrs muzejā vada īpašu televīzijas pārraidi, kurā Simpsoni iejutušies trīs dažādu žanru seriālos. Pirmā ir parodija par policijas seriālu. Policijas priekšnieks, Ralfs un Skiners ir detektīvi Ņūorleānā. Situāciju komēdijā par Mo mīlas dēkām dīvainā ierīcē nonāk vectēva dvēsele. Muzikālā komēdijā Simpsoni tēlo bebru ģimenīti.

20:30

Simpsoni 8

8. sezona, 25. sērija. 1997. g.

Simpsoni 8

25. sērija Nejauši izjokojis visu pilsētu, Bārts nonāk militārā mācību iestādē. To apskatījusi, arī Lisa izlemj tajā iestāties. Viņa ir pirmā sieviešu kārtas audzēkne, tāpēc viņai tiek pašai savas privātas barakas. Zēnos tas izraisa dusmas, un Bārts atsakās runāt ar māsu. Vēlāk viņš slepus atvainojas, taču Lisai ir jāiztur pārbaudījums, lai viņa būtu līdztiesīga.

22:00

Eņģeļa krišana

Maiks Benings pilnībā nododas valsts dienestam, viņa galvenais uzdevums – gādāt par ASV prezidenta drošību. Kolēģi, ar kuriem Benings daudzus gadus strādājis plecu pie pleca, viņam neuzticas, tur viņu aizdomās par nodomu nonāvēt valsts galvu. Lai glābtu ne vien savu godu, bet arī dzīvību, Benings ir spiests slēpties un noskaidrot, kas un kāpēc ievilina viņu un prezidentu slazdā.

00:30

Neapturamais

2010. g.

Jauns vilciena vadītājs Vills un padzīvojis inženieris Frenks negaidot uzzina, ka lokomotīve ar bīstamām ķīmiskām vielām dodas uz Villa dzimto pilsētu, kur dzīvo viņa sieva un bērni. Lai novērstu katastrofu, abiem jāizdomā, kā panākt lokomotīvi un to apturēt, pirms sasniegta pilsēta. Viņiem ceļā stājas Gelvins – uzņēmuma vadītājs, kuram akciju vērtība rūp vairāk nekā cilvēku dzīvības. Taču palīgā nāk Konija, kura pa rāciju dod norādījumus, kas abiem palīdz sasniegt vēlamo.