Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 19. septembris

Guntra, Ginters, Marianna

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

07:05

Makgaivers 2

2. sezona, 14. sērija. 1986. g.

08:05

Kobra 11 24

24. sezona, 9. sērija. 2018. g.

9.sērija Pauls un Semīrs svin karnevāla sezonu, un pasākumā iebrūk klaunu tērpos ģērbušies laupītāji. Viņi aplaupa iereibušos svinētājus, tai skaitā atņem Semīram laulību gredzenu. Lai arī Pauls ir krietni iedzēris un tērpies kā Zobu feja, abi ar Semīru viņi dodas laupītājiem pa pēdām. Izrādās, ka klaunu banda patiesībā ir sievietes, kurām padomā ir pat kāds varenāks plāns.

09:05

Kobra 11 24

24. sezona, 10. sērija. 2018. g.

10.sērija Notikusi apšaude, un tajā iesaistītie dzenas viens otram pakaļ pa automaģistrāli. Bēgošās automašīnas šoferis ir sašauts, viņš iebēg baznīcā, kur mirst mācītāja rokās. Pauls un Semīrs atrod abus, taču mācītājs apgalvo, ka šāvēju nav redzējis. To, ka vīrietis pirms nāves lūdzis glābt viņa sievu un dēlu, mācītājam neļauj atklāt viņa amats. Labi, ka laikā izdodas noskaidrot, ka mirušā vīrieša ģimene ir nolaupīta, un vīrietis ticis šantažēts. Kā atrast sievieti un puiku?

10:10

Atkārtojums

Autoziņas

9. sezona, 32. sērija. 2020. g.

10:45

Piedzīvojums bez robežām

1. sezona, 17. sērija. 2016. g.

Raidījums seko pasaules bezbailīgākajiem piedzīvotāju meklētājiem – viņu ikdienā, darbā vai izklaidēs. Satiksim neprātīgus un saviem hobijiem pilnībā nodevušos fotogrāfus, kas dodas vulkānam tiešā tuvumā, lai iegūtu iespaidīgus kadrus. Satiksim medniekus, kas riskē ar savu dzīvību Himalaju klintīs, dodoties līdzi Nepālas iedzimtajiem. Skatīsimies tieši acīs haizivīm, atklāsim pasaules ātrākos un bīstamākos transporta līdzekļus, dosimies ceļojumā ar lidmašīnu, vilcienu, velosipēdu, laivu un bezceļu auto! Aizraujoša un neparasta izklaide kopā ar pasaules trakākajiem piedzīvotāju medniekiem.

13:40

Atkārtojums

Noliktavu kari 10

10. sezona, 18. sērija. 2017. g.

15:10

Radikālo zinātnieku Viktoru Frankenšteinu (Makevojs) un viņa vienlīdzīgi izcilo protežē Igoru Strausmanu (Redklifs) vieno kopīga cēla vīzija par palīdzību cilvēcei ar savu progresīvo nemirstības izpēti. Strādājot pie idejām un eksperimentiem, Igors ir liecinieks tam, kā Viktors arvien vairāk kļūst apsēsts ar mūžīgās dzīvības atrašanu. Bet Viktora izmēģinājumi aiziet pārāk tālu, un viņa apsēstībai ir šausminošas sekas. Tikai Igors var glābt draugu no ārprāta un no radītā monstra.

20:15

RED aģenti 2

2013. g.

Atvaļinātais CIP aģents Frenks Mozess kopā ar savu pārsteidzošo elites spiegu komandu dodas meklēt pazudušu kodolieroču kontrolēšanas ierīci. Lai atrastu to, viņiem būs jātiek galā ar neatlaidīgiem slepkavām, nežēlīgiem teroristiem un varaskāriem valdības pārstāvjiem, kuri vēlas iegūt jaunākās paaudzes ieroci. Meklējumu laikā Frenks un viņa kolēģi nonāks Parīzē, Londonā un Maskavā. Mēģinot izglābt pasauli, atvaļinātie aģenti stāsies pretī ievērojamam pārspēkam. Lai izdzīvotu, viņi var paļauties tikai viens uz otru.

00:30

Atkārtojums

Ielu karaļi

2008. g.

Losandželosas policijas departamenta veterāns Toms Ladlovs (Keanu Rīvss) ir pieredzējis ļaunāko, kas redzams uz ielām. Kad viņa pārinieks iet bojā, viņš ielu vardarbību sāk uztvert personiski. Ladlovam uzdod saukt sava pārinieka slepkavu pie atbildības, taču policijas kapteinis (Forests Vitakers) ir noraizējies, ka karstgalvīgais izmeklētājs ir pārāk personiski iesaistīts lietā. Ladlovs nolīgst jauno slepkavību nodaļas izmeklētāju Diskantu, lai sadzītu pēdas viņa pārinieka slepkavām Losandželosas ielās.