Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 30. maijs

Vitolds, Lolita, Letīcija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

11:00

Nozieguma skelets 11

11. sezona, 11. sērija. 2015. g.

Nozieguma skelets 11

11. sērija Astoņas nedēļas pēc uzbrukuma Hodžinss atgriežas Džefersona institūtā, sēdēdams ratiņkrēslā un alkdams atkal darīt ko noderīgu un aizraujošu. Ārsts paziņo Hodžinsam, ka viņš nekad vairs nestaigās, bet viņš izlemj to slēpt no Andželas. Brenana un Būts izmeklē valsts advokātes slepkavību. Slepkavības motīvi ir vairākiem bijušajiem klientiem.

12:00

Nozieguma skelets 11

11. sezona, 12. sērija. 2015. g.

Nozieguma skelets 11

12. sērija Džefersona institūta redzeslokā nonāk mirušais, kurš dibinājis organizāciju, kuras mērķis ir cīnīties par vīriešu tiesībām. Brenana uzbrūk aizdomās turamajam, kurš arī ir šīs organizācijas vadībā, pēc diskriminējošiem, naidīgiem komentāriem par Brenanu. Hodžinsa attieksme pret viņa paralīzi rada saspīlējumu gan darbā, gan attiecībās ar Andželu.

13:00

Nozieguma skelets 11

11. sezona, 13. sērija. 2015. g.

Nozieguma skelets 11

13. sērija Parkā atrasts sociālās darbinieces līķis. Pierādījumi liecina, ka slepkava ar līķi dzīvojis mēnešiem ilgi, pirms no tā atbrīvojies. Lieta kļūst vēl sarežģītāka, kad atklājas, ka vēl vienam līķim ir tādas pašas pazīmes, tātad vainīgais ir sērijveida slepkava ar slimīgu noslieci uz līķiem. Tikmēr Kema cenšas saprast, ko viņa īsti vēlas savā personīgajā dzīvē.

14:05

Taisnības līga

2017. g.

Brūsu Veinu iedvesmo atjaunotā ticība cilvēcei un Supermena pašaizliedzīgie varoņdarbi. Kopā ar jaunu sabiedroto, Diānu Prinsu, viņš sastapsies ar vēl lielāku ienaidnieku.

19:00

Agata Kristi. Erkils Puaro 13

13. sezona, 3. sērija. 2013. g.

Agata Kristi. Erkils Puaro 13

3.sērija Ariadne Olivera ir noraizējusies – viņas krustmeita Silvija gatavojas precēties, bet topošā vīramāte vēlas zināt, kas īsti notika ar Sīlijas vecākiem. Pirms trīspadsmit gadiem Sīlijas vecāki izgāja pastaigāties un tika atrasti miruši ar šautām brūcēm. Vai tā bija slepkavība? Vai slepkavība un pašnāvība? Puaro aicina Ariadni neiesaistīties, taču viņa nespēj. Pats Puaro tikmēr izmeklē kāda vīrieša noslēpumaino nāvi, un liels ir viņa pārsteigums, kad abas lietas pēkšņi savijas.

21:00

Vāģos pa Ameriku

1. sezona, 1. sērija. 2017. g.

21:30

Autoziņas

9. sezona, 21. sērija. 2020. g.

22:00

Ekstrēmā cope

4. sezona, 1. sērija. 2014. g.

Ekstrēmā cope

Raidījuma harizmātiskais un aktīvais vadītājs Kirils apceļo pasauli, lai mēģinātu nocopēt kādu interesantu jūras zvēru. Katrs viņa ceļojums ir vesels piedzīvojums, pilns jautrību, izaicinājumu un arī biedējošu brīžu. Raidījums seko ne tikai pašai copei, bet arī pastāsta daudz interesantu lietu par eksotiskajiem un plaši nezināmiem ūdens iedzīvotājiem un ieskatās vietējo iedzīvotāju dzīvēs un kultūrās. Savos piedzīvojumos Kirils skūpsta nāras, ķer zivis un cīnās ar aligatoriem un aicina skatītājus pievienoties!

23:00

Atzīt par nevainīgu

1. sezona, 13. sērija. 2018. g.

Atzīt par nevainīgu

13.sērija Tā kā Līvajs gatavojas liecināt apsūdzības pusē, bet abas aizstāvības liecinieces atsakās liecināt, un Medlinas brīvība un nākotne ir apdraudēta. Laika paliek arvien mazāk, bet Līvajs sniedz liecību, kas pārsteidz visus. Komandai jāpieliek visi spēki, lai noskaidrotu īsto vainīgo Rozmarijas nāvē. Kad šķiet, ka Belouzs uzvarēs, uzrodas jauni pierādījumi un seni ienaidnieki.

00:00

Aģents 47 (Rūperts Frends) ir elitārs slepkava, kurš no ieņemšanas brīža ir ģenētiski radīts būt par ideālu slepkavu. Viņam uzdod nogalināt noziedzīgā sindikāta vadoni, kurš vēlas uzzināt Aģenta 47 spēju noslēpumus, lai radītu īpaši prasmīgu slepkavu armiju.