Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 5. decembris

Sabīne, Sarma, Klaudijs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Viegli apvienosi personiskās un sabiedriskās intereses, sirds lietas un mākslinieciskās nodarbes. Reizēm robežas starp šīm lietām pazudīs un būs vieni vienīgi tēriņi, bet patīkami.

Horoskops vērsim

Ja izpalīdzēsi citiem, viņi atbalstīs tevi. Vari likt lietā savas intelektuālās dotības un palīdzēt kolēģim tikt skaidrībā ar kādu projekta datu analīzi vai informācijas apkopojumu. Viņi savukārt uzlabos tavu garastāvokli.

Horoskops dvīņiem

Darbā emocionāli jutīsies atvērts jaunām zināšanām un pieejām. Dominēs apcerīgs noskaņojums, kas meklēs sadarbību, saskaņu un kolektīvo atbalstu. Ideāla diena, lai realizētu fiksās idejas.

Horoskops vēzim

Uztveres antenas šodien turi ieslēgtas, lai varētu ātri noreaģēt. Pārvietošanās mehānismus un citus sakaru līdzekļus neaizmirsti uzlādēt un uzpildīt, jo tevi gaida steidzīgas darīšanas un romantiski palīgā saucieni.

Horoskops lauvai

Būsi atkal drosmīgais, piedzīvojumus alkstošais, izdomas bagātais un galvenais. Ar šādu emocionālo ekipējumu atliek tikai mesties iekšā visādās aizrautīgās aktivitātēs un iztrakoties līdz spēku izsīkumam. To var darīt arī darbā.

Horoskops jaunavai

Kur gadījusies, kur ne, tevī šodien degs īsti radoša un nebēdnīga uguntiņa Atradīsi kādu aizrautīgu savu māksliniecisko izpausmju atbalstītāju vai savu radošo plānu uzklausītāju.

Horoskops svariem

Ļaujies jautrībai. To vari arī apvienot ar darba pienākumiem vai izklaidi, kas neierobežo tavu brīvību. Neielaidies formālos pasākumos, bet dodies turp, kur tevi sagaida jauni iespaidi.

Horoskops skorpionam

Šodien mīlas izaicinājumus nepalaid garām. Ja mērķtiecīgi meklē savu potenciālo partneri, izjutīs pēkšņas simpātijas. Vari sastapt kādu aizrautīgu savu romantisko izpausmju atbalstītāju.

Horoskops strēlniekam

Ja būsi pārāk pašpārliecināts, vari palikt bešā. Mazāk ambiciozie, bet manīgākie sāncenši tev aizsteigsies priekšā. Tas galvenokārt attiecas uz simpātiju un romantisko partneru iekarošanas jomu.

Horoskops mežāzim

Izskatās, ka šodien esi diezgan kaujinieciski noskaņots un uzkrītoši atklāts savu uzskatu paušanā. Bet tā var izrādīties tikai apņemšanās, kuru tā arī nebūs iespējas realizēt.

Horoskops ūdensvīram

Būsi noilgojies pēc sociālās aktivitātes un visu apkārt notiekošo jaunumu apzināšanas. Vēlēsies redzēt jaunās filmas, vēl paspēt kādu grāmatu izšķirstīt un kādu klačiņu uzsist. Diena solās būt ļoti gara un krāsaina.

Horoskops zivīm

Uz visām lietām jāskatās vienkāršāk. Ja turēsi savas saujas gatavībā, noteikti izdosies satvert kādu izmanīgu laimes ziņnesi, vai sadzirdēt kādu norādi par virzienu, kur labsajūta meklējama.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Ceturtdiena, 5. decembris

Ko neredzējām iepriekš?

21:00

Skaties TVPlay!

Pirāti

1. sezona, 8. sērija. 2018. g.