Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Horoskops aunam

Necenties ignorēt savu diskomforta sajūtu. Ja kaut kas tevi neliek mierā un tracina, centies no tā atbrīvoties izsvīstot, izkliedzot vai izdziedot. Ja šis ceļš sākotnēji tev šķitīs sarežģīts, beigās izrādīsies visefektīvākais.

Horoskops vērsim

Brīvi paudīsi uzskatus, ticību vai pierādīsi citu maldīgumu. Šodien savus ideoloģiskos pretiniekus vari pārvērst par saviem sabiedrotajiem. Komunikācijas prasmēs būsi ļoti pārliecinošs.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari piedzīvot galējas sajūtas – no liela gandarījuma, līdz sarūgtinājumam. Iespējams, kāds noraidījums vai naudas zaudējums. Pie tā nekavējies. Novērtē cilvēku izrādītās simpātijas.

Horoskops vēzim

Šodien vari piedzīvot kādu lietderīgu atklāsmi, kas var būt arī nepatīkama. Visas aktivitātes vajadzētu vērst uz spēju emocionāli nocietināties un savlaicīgi pamanīt zemūdens akmeņus.

Horoskops lauvai

Prasme rast kompromisus un līgani apbraukt asās šķautnes šodien nav pieejama. Ja negribi aiziet par tālu un sarunāt lieku, jau laikus padomā par drošu atkāpšanās plānu.

Horoskops jaunavai

Darvošanos vajadzētu fokusēt uz stingru dienas kārtību un drošu materiālo segumu. Sabiedrība, kurā uzturies, piedāvās jauninājumus, kuriem tu tik ilgi nepiekriti. Izdari kaut ko prātīgu un samierinies.

Horoskops svariem

Šodien tev pēc padoma kabatā nebūs jāmeklē. Tāpēc īpaši labi veiksies visādi rakstu darbi, mācīšanās, tulkošana un konsultēšana. Bagāto ideju un domu pasauli investē lietderīgās lietās.

Horoskops skorpionam

Darbā būs vēlme visiem pierādīt, ka visa pamatā ir jābūt dzelžainai kārtībai. Emocionāli uzbudinājumi neļaus noturēt fokusu uz iesākto darbu. Visas aktivitātes vajadzētu vērst uz spēju emocionāli sagrupēties un sajust zemūdens akmeņus.

Horoskops strēlniekam

Cik nu tavos spēkos, izmanto pielāgošanos un pieņemšanu. Nenoniecini otra viedokli, vērtības un īpaši izcelsmi. Partnerattiecībās vari piedzīvot cilvēka upurēšanos un līdzjūtību, kas atkailinās tavu patmīlību un izģērbs savtīgumu.

Horoskops mežāzim

Katra tava darbība var ietekmēt nākotnes notikumus. Tava karjera, mājas un attiecības var kļūt par tematiem, kurus sarežģīti sarindot prioritārā secībā. Šodien nāksies pacīnīties par savām personīgajām tiesībām, vienlīdzību, patiesību.

Horoskops ūdensvīram

Jāsaņemas, jākoncentrējas un jāķeras pie svaigākā vadoties pēc prioritātes principa. Nevajag uztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem, bet redzēt un iet uz lielo rezultātu. Vēlreiz pārdomāsi kādu agrāk noraidītu peļņas piedāvājumu.

Horoskops zivīm

Neļaujies skepticismam un vienkārši atbrīvojies, lai radošās mūzas var tevi vadīt. Atbrīvo savu iztēli un redzēsi, kas nāk ārā! Pamēģini šo netradicionālo pieeju profesionālajās un personīgajās attiecībās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV Programma

Pirmdiena, 16. aprīlis

20:30

Simpsoni 20

20. sezona, 16. sērija. ASV animācijas seriāls, 2008. g.

21:00

Skaties TVPlay!

Ekstrēmie tālbraucēji 8

Ice Road Truckers

ASV realitātes šovs, 2014. g.

Šīs sezonas sacensība notiek uz neapdzīvotākā un garākā ziemas ceļa pasaulē – Manitobas un Ontario provincēs, Kanādā.

Ekstrēmie tālbraucēji 8

8. sezona, 12. sērija

12.sērija Lisa Fortsevernā piekritusi palīdzēt Darelam, riskējot ar savu darba vietu. Viņas kravā ir viss nepieciešamais pirmajai palīdzībai uz ceļa. Tods nepiekrīt Lisai, jo Darels vairs nestrādā Polar Industries, un viņiem ir svarīgi pēc iespējas ātrāk atgriezties mājās. Ārts, Tods un Rīno tikmēr dodas atpakaļ, un Lisas palīdzība bija paredzēta tieši Polar Industries komandai. Atpakaļceļā, šķērsojot pēdējo ziemas ceļu, Lisa ielūzt ledū. Darels palīdz viņai nobraukt krāvēju, lai varētu izbraukt. Sāncenši nedomā padoties – Alekss dodas uz Tadūlleiku pa kūstošiem ceļiem. Viņš nonāk pie ziemas ceļa, kuram nav norādīts maksimālais pieļaujamais svars, ar kādu drīkst to šķērsot. Aleksam izdodas veiksmīgi tikt tam pāri. Sezonas nobeigumā Polar Industries ir piegādājuši par vienu kravu vairāk kā VP Express. Visi svin sezonas beigas, un Lisa ir pārdomās, vai strādāt Polar Industries vēl vienu sezonu, vai pieņemt Darela darba piedāvājumu.

22:00

Ruslans

ASV, Kanādas trilleris, spriedzes filma, 2009. g. / 16+