”Jauna, skaista, neprecēta,” sevi īsumā raksturo jaunā TV zvaigzne Kristīne Pavlovska. Viņa šomēnes pārņems stafeti TV6 mēneša meitenes projektā. Iepazīsimies tuvāk!

Kristīne strādā skaistumkopšanas jomā. ”Esmu ”skaistuma feja”,” par sevi pasmej jaunā TV zvaigzne. ”Pucēju ne tikai sieviete, bet, ja nepieciešams, arī vīriešus.

Parasti vīrieši visi kā viens grib masāžu, bet ar masāžām es ļoti neaizraujos. Vieni nāk uz sejas procedūrām, citi – uz krūšu, muguras, padušu vaksāciju. Vīriešus klientus gribētos vairāk. Nezinu, kāpēc, vīriešiem ir bail. Man gan šķiet, ka filmās viss izskatās briesmīgāk, nekā tas ir dzīvē,” par savu nodarbošanos stāsta Kristīne.

Viņa arī dalās ar kādu profesionālu novērojumu: ”Mēs tomēr dzīvojam 21. gadsimtā, nevis alās. Nu jau ir daudz vīriešu, kuri sevi kopj, bet citās valstīs to dara vairāk.”

Foto: skaistā Kristīne Pavlovska

Daiļo Kristīni noteikti atpazīs pastāvīgie naktskluba ”Coyote Fly” apmeklētāji. Skaistuli lielo pasākumu laikā var manīt pie kluba ieejas, kur viņa gādā par ”face control”.

Kristīne darbojusies Gintas modes teātris un 11 gadus vadījusi starptautisku modes festivālu ”Tērpu sirdspuksti”, kā arī strādājusi televīzijā.

No darba brīvajā laikā Kristīnei ļoti patīk gatavot, īpaši saldumus.

TV6 mēneša meitenes klipā Kristīne iejutusies dzīvnieka ādā.

”Man teica, ka es esmu vāvere, man pašai likās, ka esmu lapsiņa. Kā skatītāji to redzēs, es nezinu.

Draudzenei divos vārdos stāstīju, kāds bija sižets, un viņa smējās: ”Tā taču esi riktīgi tu! Hiperaktīva, maza, mīlīga…”,” stāsta Kristīne.

”Visi varēs dzīt jokus par vāveri un riekstiem. Vāvere es esmu, jo esmu sieviete, un nav tā, ka arī rieksti negaršo,” smej TV mēneša meitene.

Foto: Kristīne TV6 klipa filmēšanā

”Trakākais, ko es dzīvē daru, es ļoti mīlu cilvēkus un dzīvi. Esmu ļoti emocionāla. Manuprāt, cilvēkiem mūsdienās ir pazudušas emocijas. Just visam līdzi – tā, labā nozīmē, ir trakākā lieta,” atzīst meitene, kura dzīvē paspējusi gan izlekt ar gumiju, gan izmēģinājusi katapultu, gan trakojusi ar motocikliem un kvadracikliem.

Kristīnes viens no sapņiem ir darbs TV vai radio. ”Bet tuvākajā laikā vēlos iemīlēties,” atklāj daiļava.

Vēl viņa ļoti sapņo par nokļūšanu Disnejlendā.