6. jūnijā kanāls TV6 svin savu 14. dzimšanas dienu, un tam par godu iepriecinās savus skatītājus ar septiņu lielisku un ļoti dažādu filmu pirmizrādēm visas svētku nedēļas garumā! Trilleri, mistika, komēdijas, spriedze – no 31. maija visu nedēļu – katru vakaru plkst. 22.00 pa aizraujošai filmai! Kā arī līdz 6. jūnijam skatītājiem ir iespēja piedalīties konkursā TV6 ”Facebook” lapā, ar iespēju laimēt dāvanu karti 150 eiro vērtībā!

Kāda filmu programma Tevi sagaida TV6 svētku nedēļā? Skaties ik vakaru plkst. 22.00!

31. maijā – mistikas trilleris ”Grūtie laiki viesnīcā ”El Royale””. Filmas darbība norisinās 1969. gadā pustukšā viesnīcā, kurā apmetusies dīvaina un raiba kompānija – mācītājs, putekļu sūcēju pārdevējs, melnādaina dziedātāja, kāda noslēpumaina sieviete. Kad vēl ierodas reliģiska kulta līderis, sākas neparedzēti un baisi notikumi. Šajā filmā piedalās izcils aktieru ansamblis – Džefs Bridžess, Kriss Hemsvorts, ”50 Greja nokrāsu” zvaigzne Dakota Džonsone un seriāla ”Trakais vīrs” (Mad Men) galvenā varoņa Dona Dreipera atveidotājs Džons Hems.

1. jūnijā – trilleris ”Dūzis” – kas vēsta par vīru vārdā Džeikobs, kura dzīve, karjera un ģimene ir perfekta, taču to visu viņš zaudē vienā mirklī, dzērumā izraisot avāriju, kurā iet bojā viņa labākais draugs. Par to viņš saņem cietumsodu, kas jāizcieš starp rūdītākajiem noziedzniekiem un slepkavām. Lai izdzīvotu cietuma bandu hierarhijā, kur katrs solis var būt pēdējais, viņš ir spiests darīt neiedomājamo. Viņš kļūst par Dūzi – galveno Āriešu brālības bandas cietuma vadoni, pilnībā zaudējot jebkādu morālo stāju.

2. jūnijā – spriedzes filma ”Lūzuma punkts” – stāsts par jaunu FIB aģentu Džoniju Jūtu, kas slepeni iefiltrējas noslēpumainā augstākā līmeņa sportistu grupējumā, kurus tur aizdomās par vairāku smagu noziegumu izdarīšanu. Šiem sportistiem nav citu likumu, kā vien gravitācija, un aģenta uzdevums ir pierādīt, ka tieši viņi ir paveikuši virkni neiedomājamu noziegumu.

3. jūnijā – komēdija ”Superpolicisti 2” – par piecu dullo policistu jaunajiem piedzīvojumiem, mēģinot uzturēt kārtību uz ASV un Kanādas robežas. Tomēr policisti pat nenojauš, kādi pārbaudījumi viņus sagaida Kanādas pusē – dīvaini cilvēki, kontrabandas mēģinājumi, korumpēti mēri un pat 600 kilogramu smags lācis.

4. jūnijā – trilleris ”Sarkanais zvirbulis” – kurā Dženifera Lorensa atveido bijušo baletdejotāju, kura nu spiesta strādāt Krievijas izlūkdienestā un atrast nodevēju starp savējiem. Lai to noskaidrotu, viņai ir jānodibina kontakts ar galveno CIP rezidentu, kurš strādājis Krievijā. Taču abu spiegu kaislīgās attiecības kļūst par apdraudējumu uzdevuma izpildei, robeža starp uzticību un nodevību paliek aizvien neskaidrāka, bet tālākie notikumi – aizvien neparedzamāki.

5. jūnijā – trilleris ”Traumu centrs” – kurā redzēsim vienu no pēdējiem leģendārā Brūsa Vilisa veikumiem – viņš filmā attēlo policistu, kurš mēģina nosargāt sava pārinieka slepkavības liecinieci. Tomēr viņš pat nenojauš, ka vainīgie bijuši korumpēti policisti un ātri vien uzzinās, kur paslēpta lieciniece. Viņi drīz vien ieradīsies ēkā, kur slēpjas lieciniece, lai pabeigtu savu darbu, un sāksies cīņa uz dzīvību un nāvi.

6. junijā – tieši TV6 dzimšanas dienā – kā ķirsītis uz svētku tortes – kanāla pirmizrāde grāvējam ”Plēsoņa: Atjaunots”, kas ir jau ceturtā un pagaidām arī pēdējā filma no ”Plēsoņa” sērijas, un kurā turpinās cilvēku asiņainā cīņa ar Visuma nāvējošākajiem medniekiem, sauktiem par plēsoņām. Plēsoņas ir kļuvuši vēl spēcīgāki un gudrāki, jo ir iemācījušies ģenētiski atjaunoties, izmantojot citu sugu šūnas, tāpēc grupu gaida vēl nebijis izaicinājums…