Kas darba nedēļas noslēgumā var būt labāks, kā atlaisties uz dīvāna un paskatīties uz citiem, kas joprojām strādā smagus un netīrus darbus? Pareizi – nekas! Tāpēc no 5. jūnija piektdienu vakaros plkst. 21:00 TV6 atgriežas Maiks Rovs ar šova ”Netīri darbi” 4. sezonu.

Šķiet, ka viņš jau visu redzējis, visu piedzīvojis, visu uz savas ādas izbaudījis, taču tā nebūt nav – pasaulē ir vēl daudz un dažādu ļoti nepatīkamu darbu, un Maiks tos visus izmēģinās!

Ja tev apnicis tavs darbs, kaitina kolēģi vai priekšnieks elpo pakausī, vienkārši apskaties, cik daudz sliktāk varētu būt… Kāda, piemēram, izskatās darba diena lielo dzīvnieku vetārstam, kā būtu diendienā tīrīt bojas, kā strādāt zivju pārstrādes uzņēmumos vai fermās, kā būtu savākt noplūdušu naftu. Un, ļoti iespējams, nākamnedēļ uz savu darbu tu dosies jau ar prieku!

Šovs ir aizraujošs un interesants ar to, ka ne tikai ieskatās dažādu netīru un ne visai nepatīkamu darbu darītāju ikdienā – Maiks Rovs pats nebaidās sasmērēt rokas, celt smagumus, pavadīt laiku neiedomājamā smirdoņā, samirkt, nogurt vai darīt ko bīstamu. Viņš visu pēc iespējas izmēģina pats un izstāsta visos smalkumos par to arī skatītājam – kā tad tas īsti ir – darīt šādus darbus?

Skaties un saproti, ka tava dzīve ir lieliska!

Šovs, kas uzlabos garastāvokli – ”Netīri darbi” ar Maiku Rovu no 5. jūnija piektdienu vakaros plkst. 21:00 TV6!